Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tiste,ki ste ljubice:

Tiste,ki ste ljubice:

meni je moja,ko sem ji rekel,da jo ljubim,odvrnila:ma pejt u rt!
pa zdaj nisem čisto na jasnem,a bi rada analnega al me samo kensla ;-))))))))))))))
Sp

Uživajte,dokler lahko!Tudi ti moja ljubica!Bolj z mano,kot z njim,če se da,prosim.

Se smejim, ampak tale tvoja ljubica je pa res od hudiča, še dobro da sem jaz samo tvoja žabica…cmoka dragi prijatelj, saj uživa s teboj, sigurno, drugače ti ne bi rekla, da “pejt u rit”…se smejim, lump nagajivi, ne lumpa sta oba ti in ljubica!
Kar se pa anale tiče, dokler ne boš probal, ne boš vedel, zato naredi in sporoči ali je to to;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči?
A sem te ujel?
Mišljene so bile replike ljubic in zdaj ne vem,kaj naj si mislim,khmmmm…..
Sp

Ti si misli kar hočeš, dobro pa veš, da jaz nisem ljubica in tudi nikoli ne bom in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm … nisem sicer več ljubica … sem pa bila … kar en lep čas … In lahko rečem, da ko mi je moj bivši dragi rekel, da me ima rad … hm … sem bila vsa srečna in sem mu odvrnila, da ga imam rada tudi jaz .. :)))))

Hm … lepi stari cajti … eh eh … :))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A si mislila pič*a reč?
Sam vprašam,no.
:-)))
Sp

Sem mislila ……še na vse kaj drugega…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close