Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti ki redno jeste česen.

Tisti ki redno jeste česen.

To je res. Moraš pa vedeti, da malo kateri človek spije eno pivo malo na dan, deci rdečega vina ali 0,3 šnopca. Veliko jih res tako začne, končajo pri litru na dan in več. In ravno takšni znajo zelo lepo govoriti o alkoholu kako je zdrav. Moji stari mami je tudi zdravnik priporočal zjutraj pri čaju šnopc ampak veš koliko, eno malo čajno žličko. Samo moja stara mama se je tega držala. Veš koliko je mala žlička šnopca daleč od 0.3 in ravno takšna količina majhna žlička je zdravo vse ostalo je škodljivo. In to bi morali vsi vedeti. Ne da se daje potuho ljudem, ki spijejo zjutraj dva,tri štamperle šnopca.
[/quote]

Moj odgovor se nanaša izključno na domačo lekarno.
če pa če, se ne bi posluževala, ker potem niti avta ne bi vozila, ker če pa če.

A maš gliste?
[/quote]

iztrebljam črevesne trakulje, zgoraj navedena kura ne pomaga. sedaj se mažem zadaj z vazelinom, da trakulja zdrkne ven

ne vem, če jo je lažje ven spravit analno al oralno? prosim za nasvete, če ima kdo izkušnje s to nadlogo

Tile uživalci česna so resnično blazno moteči za okolico. Imam sodelavca, ki se gre takele kure – samo z vstopom v pisarno vse zasmradi. Zadnjič sem prišla z malice in je ves hodnik smrdel, čeprav je sodelavec samo stopil v pisarno, podpisal zadeve in šel.

Če živite v civiliziranem okolju, se pač takšnih štosov ne morete it.

Za kaj je ta kura? Čemu pomaga?

To je res. Moraš pa vedeti, da malo kateri človek spije eno pivo malo na dan, deci rdečega vina ali 0,3 šnopca. Veliko jih res tako začne, končajo pri litru na dan in več. In ravno takšni znajo zelo lepo govoriti o alkoholu kako je zdrav. Moji stari mami je tudi zdravnik priporočal zjutraj pri čaju šnopc ampak veš koliko, eno malo čajno žličko. Samo moja stara mama se je tega držala. Veš koliko je mala žlička šnopca daleč od 0.3 in ravno takšna količina majhna žlička je zdravo vse ostalo je škodljivo. In to bi morali vsi vedeti. Ne da se daje potuho ljudem, ki spijejo zjutraj dva,tri štamperle šnopca.
[/quote]

Niti ne spije vsak dan piva ali kozarca vina. Šnopca pa sploh ne. In nikoli v službi. Ampak na rednem zdravniškem pregledu v službi so ga seznanili s tem, da že paše v kategorijo alkoholikov. In ga naročili čez pol leta. Je bil čisto paf. Tako, da alkohol ni glih neko suho zdravje. Niti zdravila ne, da se razumemo.

Za kaj je ta kura? Čemu pomaga?
[/quote]

proti črevesnim parazitom. tudi ostale bacile pobije

Za kaj je ta kura? Čemu pomaga?
[/quote]

če to počne moški, nima problemov z impotenco.
ga ima vsaka hitro dovolj.

New Report

Close