Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki spite goli – menjate vsak dan posteljnino?

Tisti, ki spite goli – menjate vsak dan posteljnino?

Lulat, kakat – si mali otrok?
[/quote]

Kakšen pa je pravi izraz za izločanje odraslih? Scat in srat?

Spet ena histerična čistunka, ki jo moti, da so ljudje goli v postelji.

Daj povej, histerija babja, zakaj te pa to tako moti? Ker ti nimaš nikoli prilike gola biti nikjer??
Ni čudno, da te nihče noče.

Pusti ljudi in njihove navade pri miru, ti je jasno?
Jaz bom spala gola, ti se pa v skafander zavij, briga me.
[/quote]

Verjetno nisi ravno pismena, namreč tema ni o tem ali spiš gola ali ne, ampak je tema samo vprašanje, če si goli spalci menjate posteljnino vsak dan ali ne.
Ti pa si nepismeno babše in se nekaj kuriš tu brez veze :). Preberi najprej kaj je vprašanje in se potem razpištoli :).

Kakšen pa je pravi izraz za izločanje odraslih? Scat in srat?
[/quote]

Kakat gredo odrasli? Ne me basat.
Bi se pa res režala, če bi slišala enega odraslega, da gre kakat.
Jaz grem srat. Če hočem biti pa fina pa rečem, da grem na veliko potrebo.

Verjetno nisi ravno pismena, namreč tema ni o tem ali spiš gola ali ne, ampak je tema samo vprašanje, če si goli spalci menjate posteljnino vsak dan ali ne.
Ti pa si nepismeno babše in se nekaj kuriš tu brez veze :). Preberi najprej kaj je vprašanje in se potem razpištoli :).
[/quote]

Zakaj se vtikaš v navade ljudi, ki jih ne poznaš in z ničemer ne vplivajo na tvoje ušivo življenje??????????????

Utihni in pejd pucat, sej samo to počneš.

Zakaj se vtikaš v navade ljudi, ki jih ne poznaš in z ničemer ne vplivajo na tvoje ušivo življenje??????????????

Utihni in pejd pucat, sej samo to počneš.
[/quote]

Si opazila, da je tole forum-čvek?
In ja, lahko sprašujemo kar hočemo. Če tebi ni všeč tema, jo preskočiš. Ne rabiš odgovarjat, ker te nihče ne sili v to.
Verjamem pa, da je nekaj s tabo hudo narobe, da čutiš tako neizmerno potrebo, da hodiš na mon žalit ljudi, ki jih ne poznaš. Pa še to ti ni dovolj, ne samo, da žališ, ti bi še komandirala ljudi :). Bravo.

Kakat gredo odrasli? Ne me basat.
Bi se pa res režala, če bi slišala enega odraslega, da gre kakat.
Jaz grem srat. Če hočem biti pa fina pa rečem, da grem na veliko potrebo.
[/quote]

In greš srat na školjko in ne serješ v gate. Pol ti jih logično ni potrebno menjat po vsakem prdcu.

Ja, itak…
Že kdaj slišala podatke kako “Koristna” je skrajna higiena – poimenovana tudi “čistunskost”?
[/quote]

le kaj bo, ko ugotovijo, da si riti brišejo z recikliranim papirjem ☺☺☺

Včasih se prav zabavam, kako se enim da razglabljat, v čem kdo spi, pa kolikokrat pere posteljnino/brisače/menja spodnje gate …
Jaz delam vse to (in še kaj) po občutku, ne po navodilih z nekih forumov. Ko se mi nekaj zdi umazano, operem. Razen spodnjic seveda, ki jih menjam vsak dan (včasih tudi večkrat). Majico ali bluzo recimo včasih operem po nekaj urah nošenja, drugič jo oblečem trikrat. Glede na to, da se dnevno tuširam, nisem nikoli umazana, tudi delam v čistem okolju in se tudi tam ne umažem. Zato res ne vidim potrebe po vsakodnevnem menjanju oblačil. Kot tudi ne vidim potrebe, da bi se vsak dan obrisala v svežo brisačo. Niti v hotelu ne. In seveda mi ne pade na pamet, da bi dnevno menjala posteljnino, ko poleti spim gola. Mož pa skoraj gol (v gatah) celo leto.

Spat hodim po tuširanju, torej čista. Zaradi tiste morebitne mini kapljice, če bi mi že od kje pricurljala, ne bom vsak dan menjala rjuh. Bom umrla zaradi umazanije ? Ah dej no dej, saj si baciloman. Ali si mogoče tista, ki je pet dni staro juho ?

Zakaj si pa hlačke menjaš vsak dan?

Ok, štekam, tisti, ki goli spite, si gate menjate tako pogosto kot posteljnino. Razumljivo.
Gate in posteljnino imate na golih genitalijah in je potem razumljvo, da oboje enako pogosto menjate.

Si opazila, da je tole forum-čvek?
In ja, lahko sprašujemo kar hočemo. Če tebi ni všeč tema, jo preskočiš. Ne rabiš odgovarjat, ker te nihče ne sili v to.
Verjamem pa, da je nekaj s tabo hudo narobe, da čutiš tako neizmerno potrebo, da hodiš na mon žalit ljudi, ki jih ne poznaš. Pa še to ti ni dovolj, ne samo, da žališ, ti bi še komandirala ljudi :). Bravo.
[/quote]

Ti si pa resno prizadeta.
Na mon si prišla ti žalit – tiste, ki spimo goli (in – ne boš verjela – preživimo!)
Komandiraš samo ti – namiguješ, da smo vsi umazanci, in da bi morali spati oblečeni.

in zdaj si vse to pripisala meni…resno, kje so pristojne ustanove??

Daj odnesi to čistuinsko ritt direkt v varikino in tam noter čepi cele dni, da te slučajno kakšen bacil ne doseže. Koz.a zmešana.

Ti si pa resno prizadeta.
Na mon si prišla ti žalit – tiste, ki spimo goli (in – ne boš verjela – preživimo!)
Komandiraš samo ti – namiguješ, da smo vsi umazanci, in da bi morali spati oblečeni.

in zdaj si vse to pripisala meni…resno, kje so pristojne ustanove??

Daj odnesi to čistuinsko ritt direkt v varikino in tam noter čepi cele dni, da te slučajno kakšen bacil ne doseže. Koz.a zmešana.
[/quote]

Od kje ti taka potreba po žaljenju in zmerjanju?
Se bolje počutiš, ko takole žališ in zmerjaš?
Ti je odleglo? Če ti še ni, izvoli, lahko še naprej žališ in zmerjaš. Saj si anonimna, te ne bo nihče kaznoval. V reali ti ne priporočam, ker če boš v reali koga tako žalila, ti bo razbil gobec. Tule na monu pa lahko brez skrbi zlivaš svoj gnev.

Od kje ti taka potreba po žaljenju in zmerjanju?
Se bolje počutiš, ko takole žališ in zmerjaš?
Ti je odleglo? Če ti še ni, izvoli, lahko še naprej žališ in zmerjaš. Saj si anonimna, te ne bo nihče kaznoval. V reali ti ne priporočam, ker če boš v reali koga tako žalila, ti bo razbil gobec. Tule na monu pa lahko brez skrbi zlivaš svoj gnev.
[/quote]

Zakaj si odprla temo, kjer žališ vse, ki spimo goli?
Nikogar ne zanima, kaj se tebi cedi in od kod.

Daj spelji se nekam, k.rota frigidna in pusti ljudi na miru, ne da odpiraš teme, kjer se vtikaš v druge. ŠŠŠŠŠCCCCCCCCCCCCCCCCC – upam,d a bo tvoja kurja pamet vsaj to razumela.

Zakaj si odprla temo, kjer žališ vse, ki spimo goli?
Nikogar ne zanima, kaj se tebi cedi in od kod.

Daj spelji se nekam, k.rota frigidna in pusti ljudi na miru, ne da odpiraš teme, kjer se vtikaš v druge. ŠŠŠŠŠCCCCCCCCCCCCCCCCC – upam,d a bo tvoja kurja pamet vsaj to razumela.
[/quote]

Uf, ti pa imaš žaljivk na zalogi :).

Pod pižamo imam spodnjice, ja, in jih vsak dan menjam. Ti jih očitno ne?
[/quote]
Meni se zdi pa za crknit smešno, da si ena ženska po seksu obleče gate in pižamo.Ker ni lepšega kot potem direkt zaspat, objet. Pred spanjem se sicer vedno stuširava.

Uf, ti pa imaš žaljivk na zalogi :).
[/quote]

Ti pa sploh ne…”gobec” zate verjetno ni žaljivka, ker ga imaš. Jaz pač ne.


Meni se zdi pa za crknit smešno, da si ena ženska po seksu obleče gate in pižamo.Ker ni lepšega kot potem direkt zaspat, objet. Pred spanjem se sicer vedno stuširava.
[/quote]

Ja glej, njej to ni nič jasno, in zato si drzne narekovati vsem ostalim…sicer pa če ta baba seksa, sme jaz papež.

Jaz ne spim naga, ker si ne predstavljam, da bi morala vsak dan posteljnino menjat. Namreč oblačila okrog mojega mednožja vsakodnevno preoblačim.
Hlače imam večkrat iste, ampak spodnjic pa ne. Kar se dotika mojega mednožja, menjam vsak dan. Torej ne spim gola, ker se mi ne da menjat posteljnine vsak dan.

Ja glej, njej to ni nič jasno, in zato si drzne narekovati vsem ostalim…sicer pa če ta baba seksa, sme jaz papež.
[/quote]

Kaj si pa ti danes tako razkurjena? Daj še napiši nekaj žaljivk, saj si anonimna, si lahko korajžna.


Meni se zdi pa za crknit smešno, da si ena ženska po seksu obleče gate in pižamo.Ker ni lepšega kot potem direkt zaspat, objet. Pred spanjem se sicer vedno stuširava.
[/quote]
časovnica in logika te pa malo jeb.eta ☺
sem pa dojel poanto ☺

Jaz spim gola, sploh poleti, ko je vroče si ne predstavljam, da bi imela kaj na sebi.
A se pred spanjem vedno umijem stuširam tako, da grem spat vedno sveža, čista in umita.
Ni prav nikjer nobenega problema, le za higieno je treba poskrbeti in je stvar rešena.

Jaz se tudi vedno tuširam in skrbim za higieno in oblečem spodnjice na stuširano telo. Zato lahko več dni nosim iste spodnjice.

Da povem, kaj menjam vsak dan: spodnje hlačke, modrc, spodnjo majico, nogavice. Pa tudi posteljnino, torej rjuho. Prevleko za vzglavnik menjam na 3 dni, prevleko odeje prav tako. Brisačo v kopalnici (za roke) vsak dan, tisto za tuširanje tudi vsak dan.
Kuhinjske brisače in krpe na 2 dni.

Povem vam, da precej perem, veliko praška porabim, elektrike prav tako. Ampak imamo pa čisto in ne živimo v svinjariji. Ko berem nekatere tu gor, se mi kar želodec obrača!

Kaj vsak dan?! Si zmešana?!?! Vsako polno uro menjam posteljnino! Vsak lihi datum mi jogi zamenjajo!

SI PREDSTAVLJAŠ, DA SPIŠ VSAK DAN NA ISTEM JOGUIJU!?!?!? Faaak kaki pujsi morajo to biti!

New Report

Close