Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki ste odraščali brez podpore družine, kakšne posledice nosite?

Tisti, ki ste odraščali brez podpore družine, kakšne posledice nosite?

Utemeljil si moj P.S. tako, kot edino znaš: odleže ti, če lahko obkladaš ženske z butami in kurami.

Oglasila sem se, ker se ne moreš ustaviti pri enem odgovoru takrat, ko ti je jasno povedano, da obstajajo ljudje, ki znajo pristopit k drugim drugače, kot sam. Svet je dovolj velik: kakšni boš ustrezal.
[/quote]

OK razumem, da si nekomu hvaležna. lepo. ampak zakaj si šla pa sploh njega omenjat? že ko sem brala tvoj zapis se mi je postavilo to vprašanje? saj ni pasal v kontekst tvoje hvaležnosti. in če prej ne bi vedeli, ker ga ne bi omenila, sedaj zagotovo lahko trdimo, da si zaradi nečesa jezna na njega oz. gojiš zamero….

he he he…. :)))
pa da razjasnim, ker sem bila omenjena, nisem uporabnica (nikoli bila) njegovega mednožja, se ne lepim nanj (upam, da pozdrav ne sodi v kategorijo lepil), nick ima sicer hecen, ga pa poznam v reali…. 🙂
in stojim za svojimi besedami! ….vse ostalo pa ni več v moji domeni…. ;)))
[/quote]

Madam, ti dam! Boš že še dobila svojo porcijo, nič bat! Nisem sedaj v stanju bo pa prišla ura definitivno ker se stvari spreminjajo. Sicer sva še vedno nekaj “v žlahti” če te je volja, pa še kosilo ti lah skuham v svojem raju, ki ga ustvarjam.

No vidiš kura iz sosednje teme z rešiteljem na S, eni ljudje se ne rabimo skrivat nikjer. Ti tega še nisi dosegla, zato ti življenje vrača nezmožnost zaupanja tudi Pederčini. Super zame jeeeejj JUHEEEJ!!! ;-))))

Ti, kje pa začnem, če maš jajčnike, pri medvedkovi! ;-)))))))
[/quote]

ti kar lepo ustvarjaj. mogoče enkrat pa le pridem pogledat tvoj raj….in udomačeno ”kačo”, če že bo ;)))))

Podpis. Pri enih je to res grozno izraženo, kar pa opazi večinoma samo družina. Navzen in do drugih pa je taka oseba lahko zelo prijazna in ustržljiva, doma pa katastrofa.

OK razumem, da si nekomu hvaležna. lepo. ampak zakaj si šla pa sploh njega omenjat? že ko sem brala tvoj zapis se mi je postavilo to vprašanje? saj ni pasal v kontekst tvoje hvaležnosti. in če prej ne bi vedeli, ker ga ne bi omenila, sedaj zagotovo lahko trdimo, da si zaradi nečesa jezna na njega oz. gojiš zamero…. [/quote]

Na svoj način je ponudil pomoč avtorici, zato sem ga omenila in še to zgolj v P.S. (da ne bi kdo iz prebranega sklepal, da je govora o isti osebi). Verjamem, da se bosta sama zmenila, kako naprej.

Tvoje trditve so neosnovane, saj ne gojim zamer. Zato moj tokratni odgovor: razložim takrat, ko so nejasnosti.

Utemeljil si moj P.S. tako, kot edino znaš: odleže ti, če lahko obkladaš ženske z butami in kurami.

Oglasila sem se, ker se ne moreš ustaviti pri enem odgovoru takrat, ko ti je jasno povedano, da obstajajo ljudje, ki znajo pristopit k drugim drugače, kot sam. Svet je dovolj velik: kakšni boš ustrezal.
[/quote]

Tvojega p.s. jaz ne rabim utemeljevati, ker sem jasno paisal da mi je bulšit. Nadalje trdiš da mi odleže kar je laž, prej sem to pisal iz dolgčasa. Zunaj je vroče pa sem na hladnem in se mi ne da nič početi.
Tudi ni res da se ne morem ustaviti. Komot bi se, pa me zabava kako se limate na moj razvezan jezik, konkretno ti, pa se rineš v trikotnik med avtorico in menoj. Ti dobrotnica ti, avtorica te bo prav gotovo imenovala s polnim nickom ne samo začetnico! ;-)))))

A pa da kdo drugače pristopa kot jaz???? Joj ne ga kakat no, tebi se pa prav gotovo zdi, da se ti zdi, da tega jaz še nikoli nikjer nisem napisal, anede? Ne rabiš odgovorit butara, ker je to moja zavestna odločitev, eden izmed argumentov za tako početje pa je, ker je “dobronamerne leporečniške” ponudbe več kot dovolj, na vsakem vogalu se ponuja. Zastonj, za plačat, za vrnit v naturalijah mednožja, humanitarno, karitativno, ……………… Ena sama dobrota kamorkoli se obrneš, narod pa čedalje bolj trpi…

Lej butara, če bi bila v miru samam s seboj, bi enostavno naredila obvoz mojega pisanja. Še kje naj začnem je tega sposobna kar je mogoče spoštovati, tvojih blesarij pa ne.

Fak ste zoprni. Čisto ok temo ste uničili z demonstracijo posledic.

Madam, ti dam! Boš že še dobila svojo porcijo, nič bat! Nisem sedaj v stanju bo pa prišla ura definitivno ker se stvari spreminjajo. Sicer sva še vedno nekaj “v žlahti” če te je volja, pa še kosilo ti lah skuham v svojem raju, ki ga ustvarjam.

No vidiš kura iz sosednje teme z rešiteljem na S, eni ljudje se ne rabimo skrivat nikjer. Ti tega še nisi dosegla, zato ti življenje vrača nezmožnost zaupanja tudi Pederčini. Super zame jeeeejj JUHEEEJ!!! ;-))))

Ti, kje pa začnem, če maš jajčnike, pri medvedkovi! ;-)))))))
[/quote]

ti kar lepo ustvarjaj. mogoče enkrat pa le pridem pogledat tvoj raj….in udomačeno ”kačo”, če že bo ;)))))
[/quote]

Ne bo, če je ni je hudič, če pa je sta pa dva! ;-))))))) Ne, brez heca, poleg fizičnih stvari ustvarjam tudi nove odnose, tokrat večinoma z moškimi. No, tudi nekaj žensk je, večinoma pasjeljubske ščetinarke. Z dedci je zabava prava to smo hujš k otroci, lah bi začel kar snemat risanko A je to. 😉
Dons je prevroče in ker še nimam zemunice sem drugje na hladnem una butara pa misli, da ne morem brez njih. ;-)))))

Kje naj začnem sem pa povabil zato, da prvo preverim če je res kar je napisala, ter takoj za tem, kaj si lahko izmenjava. No ampak zgleda da je samo še ena več, ki ji ne paše moje grdo govorjenje… ;-))))))

Ti medvedkova, zdejle bojo baje pasji dnevi, mogoč pojdem na dopust kamor sem nekoč v cel sneg rinil. Sam povem, če me boš pogrešala, pa če je kej srobota bom še sprot pogledal. 😉

Končno eden pameten! Jah lej takle mamo, krvi so pa starši! ;-))))))

OK razumem, da si nekomu hvaležna. lepo. ampak zakaj si šla pa sploh njega omenjat? že ko sem brala tvoj zapis se mi je postavilo to vprašanje? saj ni pasal v kontekst tvoje hvaležnosti. in če prej ne bi vedeli, ker ga ne bi omenila, sedaj zagotovo lahko trdimo, da si zaradi nečesa jezna na njega oz. gojiš zamero….
[/quote]

Hahahahaha, jest sem tud pod klimo! 😉

Tonček, saj vem kaj hočeš s povabilom za ”kje naj začnem” ….nič kritičnega, vsaj ne takega kar one takoj mislijo in namigujejo. (in celo uprabijo prilično nelepe besede!)
se pa mi postavlja vprašanje, ker sem bila omenjena in sem se pol oglasila, ali ima smisel se oglasiti? mislim, da ne….ker se pol kr neki sfiži vse skupaj…. ker, če je volja se tudi pot najde. no, se boste že zmenili….

zdej, da bi te glih pogrešala te ne, se po spomnim nate. recimo ob kakšnem večjem nakuhavanju….ful mi je dobra ta beseda, res :)))
uživaj v hladu omenjenega kraja, verjetno v isti družbi kot ponavadi….ali druge, kot vidim ti je ne manjka. :)))

Ej medvedkova, a ti to slučajno men? Kako si drzneš????? 😉

Ma ne, glej, vsake tolk cajta me prime da bi preveril kaj tudi jaz lahko naredim za koga, ki je že sam veliko ustvaril. po pravilu jo seveda vsaka stisne, ko je cajt na pir al kofe, ti si bila zadnja ki si jajčnike pokazala.

A pa še kar si živa???? In celo sramuješ se me ne???? Ej medvedkova, zdej je razpis za odstrel, mirkaj se, da te kak fejst lovec ne podre! ;-)))

Kar se tiče mojega dopusta je tako, da je dobro, da se človek tudi vsemu dobremu za en cajt odpove. Ker to kar z menoj sosede delajo pač normalno ni, in že imam stare težave. Saj veš kakšen jedec sem…. 😉 Sem si pa v raju velik rdeč usnjen kauč (se preklopi v počivalnika) in šporgert zrihtal, pa s sosedi tudi kaj skuhamo da ga naumo sam žrl! ;-))))
Je prav zanimivo kaj vse poslušam in v kakšno funkcijo so pritepenca nevede spravili. Bentič moram v skd pogledat če obstaja šifra za spovednika? Včasih mi rata tud kak zakonski prepir preprečit, zdele sem jih pričo sosede njenmu tipu nasolil, najbolj zagamane pa so rodbinske zamere sosedov/mejašev in seveda tardečih in tabelih. Ampak se ne dam, moj raj je nevtralno ozemlje kdor se bo trmil bo pač sam odpadel.
Ha, da se pohvalim, prejšnji teden sem prvič jedel naraušicane ribe, ki sem jih seveda sam spekel. Ni nobena ostala, smo jih pospravili na čisto! 😉 Na dopust bi šel pa tudi zaradi rakov, me zanima koliko so zrasli, pa če bo kaka goba in tko, en mičkn survarveja pa tko, tolk da naredim talesen šporgert, zanima me še če je kapitalc še prisoten, pa lasten odmev mal slišat, če bo voda na masaži premrzla…;-)))) Tolk na zunaj, rabim pa mir ker moram v bližnji prihodnosti sprejeti pomembno življenjsko odločitev, ki ne bo vplivala samo name. Tokrat bi meni prav prišel kak življenjski nasvet neodvisne in samostojne pameti, ki jo vodi čista duša. Tudi tvoja bi znala pomagat…

A na morju si že kaj bla?

Ej medvedkova, a ti to slučajno men? Kako si drzneš????? 😉

Ma ne, glej, vsake tolk cajta me prime da bi preveril kaj tudi jaz lahko naredim za koga, ki je že sam veliko ustvaril. po pravilu jo seveda vsaka stisne, ko je cajt na pir al kofe, ti si bila zadnja ki si jajčnike pokazala.

A pa še kar si živa???? In celo sramuješ se me ne???? Ej medvedkova, zdej je razpis za odstrel, mirkaj se, da te kak fejst lovec ne podre! ;-)))

Kar se tiče mojega dopusta je tako, da je dobro, da se človek tudi vsemu dobremu za en cajt odpove. Ker to kar z menoj sosede delajo pač normalno ni, in že imam stare težave. Saj veš kakšen jedec sem…. 😉 Sem si pa v raju velik rdeč usnjen kauč (se preklopi v počivalnika) in šporgert zrihtal, pa s sosedi tudi kaj skuhamo da ga naumo sam žrl! ;-))))
Je prav zanimivo kaj vse poslušam in v kakšno funkcijo so pritepenca nevede spravili. Bentič moram v skd pogledat če obstaja šifra za spovednika? Včasih mi rata tud kak zakonski prepir preprečit, zdele sem jih pričo sosede njenmu tipu nasolil, najbolj zagamane pa so rodbinske zamere sosedov/mejašev in seveda tardečih in tabelih. Ampak se ne dam, moj raj je nevtralno ozemlje kdor se bo trmil bo pač sam odpadel.
Ha, da se pohvalim, prejšnji teden sem prvič jedel naraušicane ribe, ki sem jih seveda sam spekel. Ni nobena ostala, smo jih pospravili na čisto! 😉 Na dopust bi šel pa tudi zaradi rakov, me zanima koliko so zrasli, pa če bo kaka goba in tko, en mičkn survarveja pa tko, tolk da naredim talesen šporgert, zanima me še če je kapitalc še prisoten, pa lasten odmev mal slišat, če bo voda na masaži premrzla…;-)))) Tolk na zunaj, rabim pa mir ker moram v bližnji prihodnosti sprejeti pomembno življenjsko odločitev, ki ne bo vplivala samo name. Tokrat bi meni prav prišel kak življenjski nasvet neodvisne in samostojne pameti, ki jo vodi čista duša. Tudi tvoja bi znala pomagat…

A na morju si že kaj bla?
[/quote]

pišuka, saj več nakuhavaš kot jst…. :)))
fajn, da imaš okoli sebi vsesorte ljudi. če rabiš mir, si ga vzemi. mogoče bi lahko kaj prispevala, ampak ne bi bila pri stvari, imam svojega preveč za sedaj. kot vem imaš svetovalk kar nekaj, pa boste skupaj že pravilno natuhtali….
morja letos ni bilo in ne bo.

naj bo dovolj za sedaj, mi že oči skupaj lezejo.
lahko noč 🙂

Več časa sem potrebovala,da sem prišla do točke kaj in kako je prav. Več časa sem potrebovala,da sem prišla do točke kaj hočem.
Posledic sedaj ne čutim nobenih. V parih letih sem nadoknadila izgubljen čas.Sem samostojna,uspešna in ponosna na to kar sem. Življenska šola me je okrepila,utrdila,mi dajala motivacije za naprej in še mi daje.
Z leti je vedno lažje. Nikoli nisem imela občutka,da se mi je zgodila krivica.
Življenska šola me je naučila,da grem naprej,ne oziram se nazaj,preteklost je za menoj in pomembna je le prihodnost. Mislim naprej,grem naprej…..

Mislim, da je tole ena taka. Ne moreš verjeti, kaj vse morajo eni preživeti.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/jesti-je-morala-pobruhano-kri-76368

Bolj nosim posledice totalitarne drzave (udbovcev) ki mi ze od rojstva grenijo zivljenje.

Kar je bilo, je bilo, delali so kot so znali in vedeli in mislili, da je prav. So taki, kot so in ce se ne moreho sami spremeniti, jih jaz ne morem.
Sem pa zelo samosvoja, vedno sem vedela csaj cesa nocrm, ce ne ze tudi kaj hocem in nikdar si nisem zelela biti taka, kot moja starsa. Sem njuno popolno nasprotje.

Tezko mi je le to, da zdaj, ko onadva mene rabita, sta mi odvec. Ni mi problem ju peljat k zdravniku, it v trgovino, ni mi tezko nic naredit, samo ne da se mi ukvarjat z njunimi zgodbami, ker se jima ne da nic dopovedat… to mi je breme. Nista se ukvarjala z mano, ko sem jaz to potrebovala kot otrok i najstnica, ne bomo se zdaj zblizali, ne bomo imeli idealnih odnosov, ne da se mi…
[/quote]

kaj točno s to podporo misliš ne razumem, žlahta je tak raztrgana plahta nikol nismo nč od nje imeli, fotr je bil pjanc, sosedje pa kle okol vglavnem gamad totalna, edino moja mama zlata, zato sem že zdavnaj vse od……razen mame, dajte mal razmišljat kaj pa iamte od prjatelkjev žlahte pa zanncev pa tak NIČ ali malo več kot nič, vsekakor pa ne toliko da bi se vam splačalo njim podrejat pa skakat kakor bodo oni rekli, kaj ti bo kdo dal 10 000 evrov če jih boš rabila lepo te prosim, no tako za kaj drugega, da mi bo dal dva jabuka pa kilo kruha jaz pa ne rabim nikogar, če ne bom imel za kruh bom šel pač krast

Pismo rosno, to sem jaz.

New Report

Close