Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki ste redno fizično aktivni, ste kdaj leni oz. se vam ne da in preskočite vadbo tisti dan?

Tisti, ki ste redno fizično aktivni, ste kdaj leni oz. se vam ne da in preskočite vadbo tisti dan?

Seveda pride dan, ko se mi ne da. Telovadim doma, cilj je vsaj 2x na teden, vikend ponavadi daljša hoja v hrib. In če se mi ne da, ni konec sveta, se pač vsedem na kavč in gledam tv. Nobene drame in travme. Bolj bi se zasekirala, če bi bilo obratno.
Recimo včeraj nisem nič, pa sem imela namen. Verjetno bom danes, če ne pride kaj izrednega vmes.

Joj jaz se moram prav prisiliti v tem groznem vremenu. Na silo se oblečem, obujem, slušalke v ušesa in grem. Saj ko sem enkrat zunaj že steče ampak je veliko lažje teči v lepem vremenu kot po tem sranju.

Redno, vsak dan, tja med 1do 2 litra. Tudi, ko so deževne.

Ne, načeloma se mi to ne dogaja.
Slabo vreme ne prepreči rekreacije, morda jo samo malo spremeni.
Če pa se že počutim utrujena, grem samo na daljši sprehod (1-2 uri).
Če preskočim aktivnost, se počutim izredno slabo.
Aktivna sem 7 dni na teden.
[/quote]
Kako aktivna ?
Če pa pišeš, da 8 ur “oddelaš” v službi, kjer večinoma le surfaš po netu in da dve uri lenariš. To pomeni, da lenariš vsaj 10 ur, saj v službi ne delaš.

Imam prav tako veliko sodelavcev, kjer jih večina skoraj osem ur surfa po netu ali igra igrice. Pa jih ne razumem kako zdržijo, saj bi mene pobralo, če bi moral osem ur sedeti.
Vsak dan sem fizično aktiven, zato nikoli nisem imel viška kg, delež maščobe pa imam le 11{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

A znata povedat, koliko je to km ali časovno? Nimam predstave.
[/quote]

Okoli 7km naj bi to bilo
https://www.zurnal24.si/zdravje/fitnes/tako-hoja-omogoca-sprostitev-hormonov-srece-298714

https://micna.slovenskenovice.si/zakaj-ne-bi-bila-fit/da-bi-shujsali-morate-na-dan-prehoditi-toliko-korakov/

Me pa zanima ali razni zapestni /mobitel merilci zaznajo korake, če hodiš po tekalni stezi?


Kako aktivna ?
Če pa pišeš, da 8 ur “oddelaš” v službi, kjer večinoma le surfaš po netu in da dve uri lenariš. To pomeni, da lenariš vsaj 10 ur, saj v službi ne delaš.

Imam prav tako veliko sodelavcev, kjer jih večina skoraj osem ur surfa po netu ali igra igrice. Pa jih ne razumem kako zdržijo, saj bi mene pobralo, če bi moral osem ur sedeti.
Vsak dan sem fizično aktiven, zato nikoli nisem imel viška kg, delež maščobe pa imam le 11{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
[/quote]

Sploh veš koliko je pisarniških služb, kjer je edini premik od mize odhod na wc, kavo in malico?

New Report

Close