Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki ste se zgodaj vezali, vam je lahko žal

Tisti, ki ste se zgodaj vezali, vam je lahko žal

Leta nimajo nič veze z zrelostjo človeka.

Ja, to delajo zaradi tega, da bi ženskam vcepili prepričanje, da se jim kao ful mudi in bi v naglici zagrabile prvega, ki pride mimo. (beri: njih) Ko pogledam po svoji okolici, so z najslabšimi tipi pristale ravno tiste, ki so se poparčkale pred 30. Partnerja je možno najti v kateremkoli življenjskem obdobju, seveda je treba gledati na kompatibilnost. Poznam jih dosti, ki so se spoznali po 40, 50… So srečni.

Žal je pa tudi res, da eni mislijo, da bodo z nesramnostmi zapecali kakšno žensko. Ene imajo nizko samozavest in potem vedno znova pristajajo v vezah s takimi žaljivimi in pogosto celo nasilnimi moškimi.[/quote]

Zelo dober zapis in se strinjam z njim. Kakšna bedarija je to ko slišiš od nekaterih ljudi, da če do 30 leta ne najdeš ‘pravega’ partnerja da potem nimaš šanse. Ali pa po 40, da potem pa splohhhh ni šanseeee da spoznaš človeka.

Halooo!?! Ti ljudje ki to gobcajo so nesrečni v svojih zakonih, imajo totalno nizko samozavest, težko spoznavajo ljudi, so nesocialni, težko navezujejo stike. V sebi so pa ljubosumni na ljudi ki nimajo s tem problemov in z lahkoto najdejo ljudi za karkoli že.

[/quote]

Od kod ti ideja, da nikoli nisem bil v vezi? Aja, zaradi nicka? A će bi imel nick Netopir, bi mislila, da sem slep in da ponoči po zraku letim?:))))

Z nickom sem hotel povdariti, da mi ni problem biti sam. Eni pa res vse dobesedno jemljete…hahahaha…

100-ič. NISEM bil vedno samski. zeh. In biti samski ne pomeni biti brez družbe in osamljen.

Ne skrbi ti zame. Ne rabim tvojih nasvetov, še manj bom kdaj iskal tvojo družbo. Ideje žensk, ki mislijo, da se treba čimprej poparčkati, so zame neuporabne…Potem , ko se ločite, pa sitnarite po forumu in težite, kot modrival in mamba.

Pa sej pa vidiš, kakšne kvasijo, daš si nick “večni samec” in si že rišejo sliko enega, ki nikoli ni bil v vezi. Pa itak ti bodo spotoma pripisale še, da si grd, da živiš pri mami, ne vem kaj vse. Sklepajo pač po svojih možeh, ki so jih pri 25-ih odtrgale od mater in jim zamenjale mama hotel za žena hotel. ne razumejo, kako lahko tip živi sam in da samski ne pomeni nujno biti osamljen, v njihovem svetu tega ni.:))))))

Človek se tu res nasmeji.

[/quote]

Od kod ti ideja, da nikoli nisem bil v vezi? Aja, zaradi nicka? A će bi imel nick Netopir, bi mislila, da sem slep in da ponoči po zraku letim?:))))

Z nickom sem hotel povdariti, da mi ni problem biti sam. Eni pa res vse dobesedno jemljete…hahahaha…[/quote]

jaz sem tudi devica

Od kod ti ideja, da nikoli nisem bil v vezi? Aja, zaradi nicka? A će bi imel nick Netopir, bi mislila, da sem slep in da ponoči po zraku letim?:))))

Z nickom sem hotel povdariti, da mi ni problem biti sam. Eni pa res vse dobesedno jemljete…hahahaha…[/quote]

jaz sem tudi devica[/quote]

jaz pa sem po horoskopu devica in podznak lev.
to pomeni da sem do pasu nedolžen, od pasu dol pa pravi mačo.
imam močno grivo ter lovim in preganjam gazele in zebre (na dveh nogah).
skrbim le za razplod, drugega ne počnem, ker sem lev in sem kralj živali.
sem zaščitniški do svojega krdela, napadalen do tujega.
težek sem samo po karakterju, drugače pa ne.
če je tukaj kakšna gazelica ali zebrica naj se mi javi, če se mi upa.
ker ko jih enkrat ulovim, jih več ne izpustim. logično, saj sem lev.

[/quote]

Od kod ti ideja, da nikoli nisem bil v vezi? Aja, zaradi nicka? A će bi imel nick Netopir, bi mislila, da sem slep in da ponoči po zraku letim?:))))

[/b]Z nickom sem hotel povdariti, da mi ni problem biti sam. [/b]Eni pa res vse dobesedno jemljete…hahahaha…[/quote]

Namig: spremeni si nik v – neproblematični samec –

Bo vredu :)))))))

Top. 😉

Moram rečt, da se popolnoma strinjam s tvojimi pogledi neproblematični samec oz. večni samec :))
Pa sem 30 letna ženska in uživam v samskem stanu, že letaaaa. Se nič ne mudi, vse je odvisno ČESA si želiš v življenju in ja, res je mnogo preveč ljudi nesrečnih v svojih vezah in se potem na nas samske spravljajo z nekimi opazkami. Sem že mislila, da ne obstajajo več moški, ki tako razmišljajo!! Lp

Vsi samo gledate okoli in ocenjujete. Meni so vsi starejši (kar pri 30+ pač si), še samski, skrajni egoisti, ki razeh svoje tazadnje na svetu ne vidijo nič. In sem strašno vesela za vse, ki so se jim izognili. Govorim pa SAMO o tistih, ki jih poznam osebno. In po drugi strani se imam super, ker sem vezana že iz svojih prvih 25 let. S taprvim. Skupaj sva pa 30 let. Kaj je zdaj resnica?
Kako lahko tako gladko ocenjujete, kaj ocenjujete, sodite, stvari, ki jih ne poznate?

Večni samski, prav imaš.
Tudi jaz rada furma samski stan.

Te 30+ hočejo po novem vse mlajše moške. Če hočeš glavno nagrado, moraš bit tudi ti terna. 🙂

Iz prakse pa ti povem, da so najboljše ženske, top of the top, tako po videzu kot karakterju, sposobnostih itd. “zapečatene” okrog 30. leta. Njim se ne zgodijo v dvajsetih nezaželene nosečnosti in posledično neperspektivni zakoni, načrtujejo kariero in življenje, skrbijo zase. Torej, če hočeš takšno, se moraš malo prej podvizat, da ne boš prepozen. Takšna ženska naredi pri 30 miselni preskok. Pri 36 ni več na trgu. Vsaj tista res dobra roba ne. 🙂

No jaz bi šla tudi raje z modrim na kavo kot pa z večno samskim 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Samo večno samski, ena težava je. Če boš pri 40ih želel resno vezo in imeti otroke, bi se znalo zakomplicirati.
Tiste ženske, ki se nismo prej vezale, otrok večinoma nočemo.
Mene recimo zanima resna veza, ampak ne pa otroci. In potem odpadejo vsi 40letniki, ki bi imeli resno vezo, ampak bi imeli tudi otroke. Tako, da pazi glede tega.
Če pa bi ti imel samo resno vezo, brez otrok, bo dosti izbire kar se tiče žensk.


sodiš druge po sebi?

Enako sem naredil tudi jaz.
In splačalo se je! Zelo.

Zato ker sem imel čas in možnosti ugotoviti točno česa nočem in kaj hočem, ona pa tudi. In ko te stvari veš, (lahko) ceniš tisto kar imaš. Vsak dan sproti.


sodiš druge po sebi?[/quote]

Ok, se opravičujem. Bom pa tebi verjela, da je na kupe večno samskih 40letnic, ki se bodo pri 40ih odločile iskati moškega s katerim bi si ustvarile družino. Če ti bo kdo verjel.

Pa niti nisem en od tistih, ki bi na vsak način imeli otroke. Če pa bo ženska imela kakšnega od prej, me tudi ne bo motilo, če mi bo kot oseba zelo ustrezala.

Točno to. Kaj sploh veš pri 23 -25 o svetu in sebi? Še sebe ne razumeš, kaj šele česa drugega.

Super. Potem sploh ne bo težav.
Samskih mamic je dosti. Tako, da boš imel dosti izbire.
Tiste, ki pa so samske, brez otrok pa jih tako ne želijo (razen,če ni zdravstvena težava) tako, da imaš tudi te na izbiro.

MIslim, da si si pametno odločil.

Again, ne skrbi ti zame. Bodi pameten zase.:)))

Mene ne moti, če katera hoče mlajše moške. Samo vprašanje, če ti mlajši moški hočejo starejše ženske, dolgoročno.

Točno to. Kaj sploh veš pri 23 -25 o svetu in sebi? Še sebe ne razumeš, kaj šele česa drugega.[/quote]

Zame je držalo kot pišeš. Še sebe nisem poznal.
Čeprav je “poznati sebe” dolg in kompliciran projekt, ima svoje dobre strani, ki se potem delno pokažejo tudi pri “poznavanju drugih”.

No, lepo, da se strinjamo!

Bom raje obdržal nick neproblematičen, drugače spet vsi sklepajo, da nikoli nisem bil v vezi..:)))

New Report

Close