Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki ste si želeli umreti – kje našli pomoč

Tisti, ki ste si želeli umreti – kje našli pomoč

Oprosti. Nisem tako mislila. Mislila sem, da bi se povezala s podobnimi ljudmi, ki imajo podobne probleme, da bi našli smisel v življenju. Poiskat bo treba neko pot naprej. Vse dobro.lp.

Tudi nerazumevanje drugih ljudi, da eni preprosto nimamo nikogar za pogovor, boli.
Verjamem, da imaš dober namen, ko napišeš, da pošiljaš objem pa dejansko res misliš, da je to res objem? Da čutim ta objem? Niti najmanj.[/quote]

Veš kaj, tule ti ženske v več kot 40 postih pošiljajo nasvete, tolažbe, informacije … ti pa se obnašaš kot ena zoprna drama queen!!! “Res misliš, da je to objem ….. da čutim ta objem … niti najmanj” Ja itak da te preko neta ne more objet! A naredila je toplo iskreno prijazno gesto, ti pa si jo takoj in nemudoma poklopila in pohodila.

Tečna si, neprijazna si in po mojem so ti v reali ljudje že res poskusili pomagati, a se ti nekaj greš. Zavračaš. Cinično. Nesramno. Brezobzirno, ker te briga a s tem koga prizadaneš. Ker …. vse se vrti okoli tebe, a ne…………?

Prosila sem za izkušnje ljudi, ki so bili v tem in tudi točno napisala katere izkušnje me zanimajo.
Vidim pa, da imaš ti še večje probleme kot jaz.

Ja, rada bi se povezala s podobnimi, zato sem tudi odprla temo, da sem malo povprašala kako so šli tako skozi to. Zato me zanima kako je na teh zadevah, kjer je možno najti pomoč.

Prosila sem za izkušnje ljudi, ki so bili v tem in tudi točno napisala katere izkušnje me zanimajo.
Vidim pa, da imaš ti še večje probleme kot jaz.[/quote]

Vem. Ampak ali moraš zato do tistih, ki ti niso znali ravno ustreči a so bili maksimalno topli in prijazni, biti nesramna, cinična, groba?

Prosila sem za izkušnje ljudi, ki so bili v tem in tudi točno napisala katere izkušnje me zanimajo.
Vidim pa, da imaš ti še večje probleme kot jaz.[/quote]

Vem. Ampak ali moraš zato do tistih, ki ti niso znali ravno ustreči a so bili maksimalno topli in prijazni, biti nesramna, cinična, groba?[/quote]

Do koga, ki je bil do mene maksimalno topel, prijazen, sem bila pa jaz nesramna, cinična in groba? Želim njegov in moj citat.

avtior-ica, če ni cilj teme provokacija na aktiven način(zunaj je dež) za razliko od ostalih, potem sem mnenja da tukaj ne boš našla nič za sebe. Si preveč inteligentna.

Vse bolj pa kaže na to, da je to samo še ena tema več, ki jemlje čar temu forumu in odganja sodelujoče.

Brklc, torej hočeš povedat, da na tem forumu ne smemo odpirati tem o psihičnih težavah? So dovoljene le teme o depiliranju in ličenju. Teme, kjer pa gre za resne težave pa ne, ker jemljejo čar forumu?

Tudi nerazumevanje drugih ljudi, da eni preprosto nimamo nikogar za pogovor, boli.
Verjamem, da imaš dober namen, ko napišeš, da pošiljaš objem pa dejansko res misliš, da je to res objem? Da čutim ta objem? Niti najmanj.[/quote]

Želiš citat? pa kaj si ti tukaj, dežurna šefica al kaj?? Beseda prosim ne obstaja??
No, naj ti bo, že drugič kopiram prijazno gesto glorami in tvoj grob odgovor. Najbrž brez veze, ker ne boš dojela niti tega, kako si nesramna do ljudi ..

Tudi nerazumevanje drugih ljudi, da eni preprosto nimamo nikogar za pogovor, boli.
Verjamem, da imaš dober namen, ko napišeš, da pošiljaš objem pa dejansko res misliš, da je to res objem? Da čutim ta objem? Niti najmanj.[/quote]

Želiš citat? pa kaj si ti tukaj, dežurna šefica al kaj?? Beseda prosim ne obstaja??
No, naj ti bo, že drugič kopiram prijazno gesto glorami in tvoj grob odgovor. Najbrž brez veze, ker ne boš dojela niti tega, kako si nesramna do ljudi ..[/quote]

Ti si mene napadla, zakaj bi potem jaz morala tebe prositi.
V svojem odgovoru ne vidim nobene arogance, nobene nesramnosti, nobene žaljivosti. Samo jasno sem povedala, da vem, da je imela dobre namene, ampak da meni to nič ne pomaga. Kaj pa je tu nesramnega in žaljivega in ne vem kaj še vse pa res ne vem. Dejstvo je, da vem, da je imela dober namen in dejstvo je, da to meni prav nič ne pomaga. Naj bi lagala in se delala, da sem presrečena, če pa v resnici nisem? Naj bi lagala, da imam koga za pogovor, če ga pa nimam?

Želiš citat? pa kaj si ti tukaj, dežurna šefica al kaj?? Beseda prosim ne obstaja??
No, naj ti bo, že drugič kopiram prijazno gesto glorami in tvoj grob odgovor. Najbrž brez veze, ker ne boš dojela niti tega, kako si nesramna do ljudi ..[/quote]

Ti si mene napadla, zakaj bi potem jaz morala tebe prositi.
V svojem odgovoru ne vidim nobene arogance, nobene nesramnosti, nobene žaljivosti. Samo jasno sem povedala, da vem, da je imela dobre namene, ampak da meni to nič ne pomaga. Kaj pa je tu nesramnega in žaljivega in ne vem kaj še vse pa res ne vem. Dejstvo je, da vem, da je imela dober namen in dejstvo je, da to meni prav nič ne pomaga. Naj bi lagala in se delala, da sem presrečena, če pa v resnici nisem? Naj bi lagala, da imam koga za pogovor, če ga pa nimam?[/quote]

Jaz veš, nisem tako prijazno tople sorte kot je očitno tale Florami, a tale njen iskren zapis je mene kar ganil. Tebe ni. Se ne čudim, da nimaš nikogar za pogovor. le kako, če na prijazne geste tako odreagiraš. No, kakorkoli, srečno in adijo.

Hehehe, le tako naprej…

veš kaj zdaj pa zadosti, torej po tvoje ne bi smela pošteno povedati kako se počutim? Veš meni je jasno, da je imela izredno lep namen, ampak žal mi to prav nič ne pomaga, niti najmanj se ne počutim bolje. Pa, če me ti še tako napadaš in trdiš, kako te je ganilo. Občutim le to, da ti je veliko do tega, da se znašaš nad ljudmi in jih obsojaš.
Brklc, upam, da je tudi tebi lažje pri duši, ko se posmehuješ težavam drugih ljudi.

Bi mogoče uspela za sekundo pomisliti ne nase, ampak nanjo? Kako se je ona počutila ob branju tvojega odgovora? Se nisi mogla preprosto zadržat, pa je? Si jo morala poklopiti?
Pomisli kdaj tudi na občutja drugih ljudi. Ne samo, a ti kaj ali kdo pride prav ali ne.

Bi mogoče uspela za sekundo pomisliti ne nase, ampak nanjo? Kako se je ona počutila ob branju tvojega odgovora? Se nisi mogla preprosto zadržat, pa je? Si jo morala poklopiti?
Pomisli kdaj tudi na občutja drugih ljudi. Ne samo, a ti kaj ali kdo pride prav ali ne.[/quote]

Se ti zdi, da moraš biti njena odvetnica? Se ti zdi, da ni odrasla oseba, ki je sposobna sama komunicirati?
Moraš zato ti mene napadati? Upam, da nisi ti florami?

Prosila sem za izkušnje ljudi, ki so bili v tem in tudi točno napisala katere izkušnje me zanimajo.
Vidim pa, da imaš ti še večje probleme kot jaz.[/quote]

Ti noces izkusenj drugih, ti hoces, da ti nekdo rece tocno isto, kot mislis sama. Cemu potem sploh sprasevanje?
Tvoje mnenje je zate ocitno edino mozno in sama sebi si ocitno dovolj, a ne mores sama s sabo.
Klinicna medicinska obravnava je zate edina resitev, ce se sploh zelis resit, kar sicer zelo dvomim, ker se zdi, da v svojem bednem stanju uzivas.

Mocno se mi tudi zdi, da si ti tocno tista, ki vsak mesec pise podobne teme in postavlja podobna vprasanja, enkrat osamljena, drugic samomor.

Prosila sem za izkušnje ljudi, ki so bili v tem in tudi točno napisala katere izkušnje me zanimajo.
Vidim pa, da imaš ti še večje probleme kot jaz.[/quote]

Ti noces izkusenj drugih, ti hoces, da ti nekdo rece tocno isto, kot mislis sama. Cemu potem sploh sprasevanje?
Tvoje mnenje je zate ocitno edino mozno in sama sebi si ocitno dovolj, a ne mores sama s sabo.
Klinicna medicinska obravnava je zate edina resitev, ce se sploh zelis resit, kar sicer zelo dvomim, ker se zdi, da v svojem bednem stanju uzivas.

Mocno se mi tudi zdi, da si ti tocno tista, ki vsak mesec pise podobne teme in postavlja podobna vprasanja, enkrat osamljena, drugic samomor.[/quote]

Točno, izkušnje drugih želim prebrati. Zdaj pa preberi celotno temo koliko je bilo dejansko napisanih izkušenj. Izredno malo. Tu in tam je kdo napisal svojo izkušnjo. Tudi ena zgoraj izkušnjo svoje kolegice, ki so jo odpeljali v bolnico.
Tu in tam je kdo pisal o tem kako je šel sam skozi to oz. je še v tem stanju.
Nisem pisala o samomoru. Sem namreč jasno napisala, da ga ne nameravam narediti.
Vem, da imajo eni dober namen, ko sprašujejo po mojih težavah, ampak svojih težav res ne bi javno pisala.

Bi mogoče uspela za sekundo pomisliti ne nase, ampak nanjo? Kako se je ona počutila ob branju tvojega odgovora? Se nisi mogla preprosto zadržat, pa je? Si jo morala poklopiti?
Pomisli kdaj tudi na občutja drugih ljudi. Ne samo, a ti kaj ali kdo pride prav ali ne.[/quote]

Se ti zdi, da moraš biti njena odvetnica? Se ti zdi, da ni odrasla oseba, ki je sposobna sama komunicirati?
Moraš zato ti mene napadati? Upam, da nisi ti florami?[/quote]

Ne, nisem florami. In ja, trenutno sem njena neplačana odvetnica, pro bono, bova rekli. In to zato, ker mi grejo na jetra ljudje, ki na prijazne geste odreagirajo grobo. Tebe sicer to ne gane in boš očitno tacala še naprej po takih prijaznežih, a tako kot si od florami dobila virtualni obljem, dobivaš od mene virtualno klofuto, pošteno.

Ok, ti samozvana odvetnica, če ti je lažje pa deli klofute. Verjetno si vajena klofutat ljudi, ki jih ne poznaš. Tako, da naj ti bo to v veslje, če v tem uživaš. Ti uživaš, meni pa tudi ne delaš škode. Tako, da kar nadaljuj.

Aha, zdej je pa cinizem na vrsti. Cel repertoar.
Ok, ne da se mi več s tabo ukvarjati, upam, da ti bo plačana strokovna sila pomagala.

Ma kakšne težave pa maš nooo, lepo te prosm! Enake kot vsi… Je pač dež, pa kaj…

Lepo sem tudi napisal, kako funkcionirajo čustveni izsiljevalci… Bistva tvoje teme pa ne vidim v izsiljevanju, temveč v provokaciji, le način je nov, aktiven. In inteligenten, ker je v kombiniran, čustveno izsiljevanje-provokacija.

V mojih očeh je tvoje pisanje dokončno izgubilo vso kredibilnost tukaj: “Do koga, ki je bil do mene maksimalno topel, prijazen, sem bila pa jaz nesramna, cinična in groba? Želim njegov in moj citat.”

In pol se še sprašuješ kaj hočem jaz povedati???

Sicer pa, hvala ti, si mi razmigal-a možgančke! Kolkr jih je še ostalo…

Ajde, lep dan!

Ps: no, loh pa še kakšno tako, vsaj ni že v štatu prozorna..

Upam, da se še oglasi kakšen kot je ”že doživeto”, ”razumem situaciojo” in še par takih, ki se vas je tule oglasilo, da vas ne naštevam vseh, ki ste dejansko dali to skoz. Tisti, ki pa ste to dali skoz, ki ste se tule oglasili in povedali kako ste sami reagirali pa hvala za vaše izkušnje.
Z odvetnicami se pa ne bi več ukvarjala.

Tudi jaz nisem nisem nikogarsnja odvetnica, pa bi pripomnila, da se lepo z lepim vraca.
Glede osebnih izkusenj pa poglej na forum Nebojse.si, kjer imajo ljudje vec izkusenj, tam so tudi navedene skupine za samopomoc.

Brklc, ti se kar posmehuj, upam, da ne boš na svoji koži kdaj občutil tega. Takrat boš mogoče tudi ti odprl tu gor kako temo pa se ti bo kdo drug posmehoval, da je provokacija. S polno ritjo je lahko… kdor še ni kaj hudega dal skoz v življenju, klobasa v stilu, da ima nekdo drug enake probleme kot vsi ostali.
Upam, da ti tvoje posmehovanje ne bo kdaj vrnilo milo za drago. Mogoče ti umre otrok, ti boš na tleh, drugi se ti pa bodo posmehovali češ, da itak nimaš nobenih problemov. Samo dež. Razmisli.

Ravno ta forum sem gledala. Imaš mogoče kaj izkušenj glede teh skupin? Zbiram pogum, da bi šla na eno izmed njih. Če imaš kako izkušnjo, bom vesela. Pravzaprav se že menim z eno od teh skupin, samo poguma še nisem zbrala. Če po pravici povem si tudi na terapiji, kjer sva sama s terpavetom ne upam vsega povedat.

New Report

Close