Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tistki,ki smo prvi poleteli…

Tistki,ki smo prvi poleteli…

….smo pač morali prvi pristati!
ŽAL NAJ VAM BO! Ker mi smo se imeli čisto prijetno in lepo in sproščujoče.
Kaj več pa bomo pisali v “stalnih” zajebljivih rubrikah! ;-))))
Sp

Res je…bilo je zelo lepo…no vsaj meni…in škoda ker vas ni bilo, pa drugič, kako je bilo, kako izgledamo pa v nadaljevanju…po oglasih…v ponedeljek;))!

Ja firbec pa mora malo matrati….neeeeeee!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tudi SončeK je že pristal vidim!Bil je težak vzlet in zelo lep let,kajne Sonči?
Krasno smo se imeli!Pa je bilo šele prvič!
Naslednji žuri bodo predvsem številčnejši in daljši.
Ni tako?
Cmoka
Sp

Haloooo, ja tukaj sem in res smo lepo leteli, zelo prijetno…in enako upam kot ti, ne vem, da bo vsakič še bolj lepo,)) …no kaj več pa v naslednjih dneh, ali ne priajtelj…naj bodo malo firbčni…mi že vemo kaj smo ga srali;))!

Ja ledi je bil pa dober, ni kaj…ali ne Medi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Potrjujem napisano!Sonči in razbo sta pa res lizala….ah,sem mal za nazaj foušen,brez zamere!
Cmoka obema
Sp

Sladoled…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heh…pol pa zgleda, da ste uživali…Jaz sem bila v MS, tak da kdaj drugič…
Nas čakajo kake slikice(tiste ki nismo bili z vami?) 😉

Nič slikic!!!Štumpi ni prinesel digitalca,pa ni bilo nič.Pa še bolje tako1naj vas vsaj razjeda,kako smo se mi imeli fejst!
Bili pa smo: Žverči,Sonči,Razbo,Štumpi in Sp.
Tolk za zdaj,pikantnosti pa…kaj vas brigajo,ste mogli pa zraven prit!
Sp

:(((((((((((((((
3 dedci pa 2 bejbiki…le kaj le kaj so počeli???

Sex brez mej!!!!!!!!
Sp

Meje brez – seksa….

:-))))

Žverči! A res?!!!!!!
Pa sem mislil………:-(((((((
rad te imam moja prijateljica in cenim te!!!
Sp

Ojla, prijatelj!
Veš, to, kar sem napisala, je lahko tudi dvoumno….. malo prečekiraj.

Udeležila sem se že nekaj srečanj forumovcev in lahko vam zagotovim,da prav gotovo ni bilo seksa:)))…prav rada pa jim verjamem,da je bilo veliko dobre volje in smeha

Imam prav?

Lp
Tigrica

Prijateljstvo je vrlina,ki jo je treba negovati!

Nikoli…ne reci nikoli…nikoli se ne ve…kaj vse je bilo…smo res šli vsak na svoje…ampak…kaj pa veš, kje smo pristali;))! Ne saj imaš prav…kdo pa si upa, ma kje pa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kje pa si ti pristala , heheheheeheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja skoraj u šukici, neeee;))), saj si ti tudi…ali si ninal na tleh…vsi smo pristali u šukici ne, selj ko prej smo šli vsi ninat…se smejim…ja lepo je bilo ni kaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O jaz pa ne , hehehehehehe
lahko rečem da mi je bilo božansko

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tebi je bilo božansko, meni lepo…ostalim tudi nekaj takega…ja potem je bil pa petek res pravi dan za metek…;))!
No ali pa za lizanje, grickanje korneta…mmmm…lizala bi…korneta še in še in dobrega ledija….bom morala kmalu spet do tvojega sladoleda…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Verjamem , da dobre stvari ostanejo v srcu,…mislim reči v trebuščku ,…hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

se smejim…in si mislim svoje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poznam pregovor: Nikoli ne reci nikoli in vem da je vse mogoče…iskrice preskakujejo, a grupni seks v javnem prostoru je le malo preveč.

Poleg tega pa mislim da nas vse skupaj druži neka nevidna sila in prijateljstvo in vprašati se je potrebno: Je vredno zaradi enega seksa izgubiti prijatelje, ki so ti vedno pripravljeni svetovati…JAZ VEM DA NI VREDNO!

Sem zadevo zakomplicirala?:))))

Lp
Tigrica

Prijateljstvo je vrlina,ki jo je treba negovati!

Tigrica, lepo si napisala in tukaj se tudi jaz podpišem!!! Nisi zakomplicirala ;)))
Seveda, nikoli pa ne reci nikoli…
Okolica, čas, čustva,… opa, razum ;))))

…dan, ki da ti vse in vse ti vzame… …naj upanje te ne zapusti…

Zakaj bi pa zaradi enega(ali več?) seksov izgubila prijatelje?
A je sex vojna slučajno?Ko nekdo obleži za vedno?
Se mi zdi,da si res malo……zakravžlala,no!
Sp

Hmmmmm…

New Report

Close