Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tko luč je treba upihnit…

Tko luč je treba upihnit…

čeprav mam občutek,da se bodo še pofočkali gmajnarčki naši…
Le kje hodi zajček!
Pa Mariči,Barbi…..Pa ježek k danes nič ni slišal mojega vpitja..uh no ja…
ker so me tkole meni nič tebi nič zapustili..grem s ssklonjeno glavo pod kouter solzice mi kaplajo iz okic…..Lahko noč in lučko ugasnite..prau?
papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober dan…kje ste zaspanci??’

Hmmm čudno včeraj ni nobeden več pokukal v našo gmajnico.

Dobro jutro,dober dan….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ne jokat !
Nikoli ne smeš it žalostna spat !
Glej, moje življenjsko spoznanje je, da življenje ni nikoli tako, kot bi si ga želela. Zmeraj je tako, kakršno pač je . Nič boljše, nič slabše, ali pač?
Ma, je to življenje polno prilagajanj. Skoz se moramo truditi, da bi ga izboljšali in si prizadevati, da bi izboljšali svoje cilje.
Življenje je v bistvu potovanje. Nenehno se pojavljajo težave, s katerimi se moramo sprijazniti in jih reševati. Zgodi se in zgodilo se bo veliko reči, na katere ne bomo mogli vplivati, in jih ne bomo odobravali. V takem trenutku, se moramo ustaviti, postati za hip in se učiti modrosti obvladovanja svojega življenja. Če drugega ne, bomo začutili, vsaj malo olajšanja…

bemti, me spet vleče k razmišlanju……

Oj zajček nič bat!Včeraj smo se zabavali.Nič hudag ni…ja hecali smo se..nakar sta obadva zmaglila,mison ker mu kišta dela prepočasi..Lili pa utrujena..ker drugega ni bilo sem nekako zavlačevala…in čakala..
tudi tebe ni blo??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci, zajček se je moral ukvarjati z trapastim delom. Šivanje in urejanje posteljnine. Bemti ! yap, sem videla, da ste ga nekaj biksali tuki. Pa kaj če komu bolj počasi vleče, saj se tudi počasi daleč pride….preverjeno ! Samo vztrajat je treba !
A imaš trato zdej urejeno, delavcev več ni, kako pa vse skupaj izgleda ?

Ki pokukajo sem gor!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O ni še vse tip top….veš so vso staro rušo stran..pa na novo teren zravnat pa posjat travco..no e del so naredil zdej…naslednji teden bodo še sjal..Ja so pa cel dan delal ja…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bemti zakaj ne rata ufff

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja boga..tud jest že en čas premišljujem da bi bilo dobro mašino en prvlečt.Jest morem pa prte zašit!!
Hja človek že vztraja,če se mu splača…počas je pa res da se daleč pride..pa še gvišno je….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

tale naslov eko
http://fun2send.com/kiss.php3 pa si pogljte sami..men nekej ne štima..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, tko je blo ! Sem mislila, da so ti spravljali v red, že obstoječo zelenico..
Moja travica zuni, mislim, da je potrebna prezračevanja, pa ne vem kaj še, ker ni več tako lepo zelena….pa še ta mah mi nagaja, tam v senčnem kotu..
Ah, bo že ! Važno je, da je zelena, da je podlaga mehka, pa da ma fedrčke:))))))))))))))))))

Muca, a imaš tii, tudi tako malo tem na ekranu? Šit!”

Ja sem tud jest to mislila,da bodo le tam kjer je slaba dosejali novo..ampak odločitev je padla.vse ven..pa na novo posjat!Bo že!!..veš še najbolj se veselim ker bom pridobila en kotiček za moje rožice…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, zvončki in trobentice, nageljčki vijolice,
vse bodo to mucine rožice :)))))))))))

Jaa kaj je to..a nas krči…sefe???
Sem že gledala zmeraj manj nas je..zdej nevem a preveč pišemo al kaj.Al je preeč tem odptih..al pa ena tema papreveč postov gor..kaj misliš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem mu napisala mail, naj pove, zakaj ne dela server po polnoči, pa zakaj so teme skrajšane, ker mi to gre na živčni sistem, močno!!!

Jep res mam zelo rada rožce..pa da nekej brkljam po zemljici….hihihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislim, da nima veze z našim pisanjem tuki gor, mora biti nekaj drugega!

Da nas ne bo čisto ukinu..majko mila…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehe, jaz imam tudi rada rožice, ampak še raje iglavce: smreka, bor, pa tiste plazeče , kako se jim že reče , ko nizko rastejo in se vlečejo po tleh v srebrni barvi iglaste sorte, ne spomnim se…

Naj poskusi ! Smo čisto pridni ! Nemoteči in ljubeči ! Samo tole je res sranje, tko skrajšan meni …

dobro jutro …. no tako, moja vročina je šla, grlo še mal boli .. ampak stanje se izbolšuje … bo zih pomagalo to, ko je zajči tako močno mislila name :))))

lep dan obema … in vsem ki pokukajo sem gor … mi imamo danes piknik, upam da bo vreme zdržalo …

B.

zajči, kaj tebi ADSL nagaja?

te slikce ne ratajo vedno, je odvisno iz kje jih jemlješ … na žalost 🙂

mogoč bo ratalo 🙂

dobro jutro in lepo nedeljo muci, zajcku in vsem, ki se pridejo…

Muca, sinoci nisem slisal tvojega klica, ker sem bil po sluzbi prevec utrujen, da bi kolovratil po gmajni..

Zdaj sem se prisel samo pofockat in grem na zrak..

toliko; Ježek was here!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

no vidiš .. samo pol slikce … tist kar se premika :)))))

New Report

Close