Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tko, nobenga ni …….

Tko, nobenga ni …….

…… zato tudi jaz odhajam za nocoj. Če se kdo
pofočka, naj mu zaželim lepo lahko noč, naj
začuti ne le tisto vročino, ki dolgo ne pusti človeka
k mirnemu spancu, temveč naj začuti, kako se mu
telo odpočiva, naj začuti sproščenost v vseh udih,
naj začuti tisto bolečo sproščenost, ki pripravi človeka, ko leže v posteljo in iztegne roke in noge, prav do glasnega stoka in vzdiha olajšanja, ko lahko svoje utrujeno trupelce položi v mrzle rjuhe. O bog, kako božanski občutek ti dajo hladne bele rjuhe, kako blažen je občutek njihovega ovitja okrog utrujenega telesa ………

mmmmmmaaaaaaa, lahko nočko, prijatelji!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM grem med hladne rjuhe…..oo božanski je občutek,ko se htbtenica zgliha uhaaaa tko prijetno zaboli in odleže obenem..Tud jest se pofočkam za teboj Mariči in grem aja aja..Lepe sanje vsem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala Mariči za tako lepo zeljo za lahko noč… Ni res, da nobenga ni, vsi smo tuki , samo smo razštrkani po Tjavendanski gmajni in domačih logih.. In tako se vsak pofočka, ko more in zmore..

Ježek želi tebi in vsem, ki se pridejo in vsem, ki ze spijo, res najlepsi sen in mirno in ohlajeno noc!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

O ježek, o preljubi ježek, naj bodo moje
najzgodnejše misli ta dan namenjene tebi:
tebi, ki te že par dni ni bilo, tebi, ki te zelo zelo
pogrešamo. Naj bodo izposojene misli, ki so bile zapisane, da jih ne bomo pozabili, danes kot jutranji pozdrav namenjene najprej tebi, ljuba živalica nočna:

“Sem samo eden.
Pa vendar eden.
Vsega ne zmorem,
pa vendar nekaj zmorem.
In ker ne zmorem vsega,
ne bom odklonil, da torim tisto,
kar zmorem.”
/E.Hale – 1822-1909)

Tudi Edward je čutil z naravo, ljubil življenje, ohranjal svoje bistvo za to, da ga je lahko delček ponudil tudi drugim. Jaz sem mu za to hvaležna. Da, kot sem hvaležna tebi ježek, da te lahko kdaj pa kdaj preberem.

Dobro jutro, prijatelji!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vse bo zmogel moj ježek, samo, da mi pride v tačke :))))))))))))
Pa naj proba odklonit, hehe, joj, je zajček divji….

New Report

Close