Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek tkole

tkole

nasral ste sranja ( da ne omenjam niti po pomoti svinjanje mojega Sebija ) , tuki zahvala Marički , ki je sploh opazila da umiram..in me ni.. ( izjema spet Sebi sonček hehe….. cmoka Janiju…
pa grem nazaj dol :)) ajat !
brat ne morem vsega ): bom nadoknadila ko in če sploh se pozdravim…tele kozlarije ki ste jih natrosil , saj me je kar strah.

Aja , še da malo zabelim….
bolj z malo drobtinicami :))))
Tista dišava Cuba ( še vedno diši :)) ( na njem…)
Pismo kako lepo je res imeti prijatelje , ko se znebiš ostale navlake ( tukaj mislim , ko opraviš z zacopanostjo ) in šele potem je to..to..
Je že res , da je tudi dečko lahko prijatelj in ni nujno no , da je baraba če je že lep kot sanje ..pa čeprav je večja ribca…me kar preseneča , je človek ej ! Namreč , če se zaljubiš je enkrat tega konec , če pa si prijatelj pravi , je to za večno..
No tko zdej sem se skašljala , v tej zgodbi vsaj ni seksa…da ne govorim o vaših postih…kjer vse diši na …..hmm….

zdaj grem v posteljo…
v izogib spet namigom in spletkam :)))
grem počivat in ne seksat !

Pa sem ravno rekla…da je sreča…da ni Zajčija tule…ker bo takoj obsodila ,da svinjamo…evo…pa se prikažeš in to je to…”obsodba” je padla…brez…obrazložitve-zagovora…brez porote;))…ampak ni tko…ne….ne…Zajči še zdaleč ni tko…kakšen seks…ma daj no…vse to diši po zabeli…tako kot znaš zabeliti ti…zabelimo tudi mi…cmoka draga moja…lepo,da ti je že bolje…lepo!…In seveda se boš pozdravila…in pika.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jeah , vse je zmešano.
Pokličem tega mojega Cuba ( no njegovo ime je MARE ) pa evo je že na lovu za kiklam :)) le kako mu to uspe pri njegovem delu ne vem…pridem sem….evo češnje in kao neko zobanje češen nad popkom..no če to ni kao erotik seks…potem sem še hudo bolna :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

šit ej…kdo nej vse razume:)))))))))))))))

Im the man hehehe. Lepo se cajti bunny. Te polupčkam in letim domov k družinici.

Veš zajči…….saj jaz te imam tudi rada…..CMOKA

Kjer še ni , pa še bo !

Seks namreč.

Niki že vnaprej ve , kako se končajo vse tele pisarije ;)))

Hitro ajat , pa da mi samo o uhatih in kosmatih zajcih sanjaš , da končno ozdraviš !!!

ja to je tko…kdo bi vse to razumel…ga ni…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niki…bom tole vzela za šalo…ampak mi ni preveč všeč…veš vse je odvisno od človeka…vsak jemlje po svoje tole pisanje…zame je to zabava…in baje zate tudi…zato uživajmo…in kakšen seks…ja seks dobimo doma…ane…se smejim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Točno , tako je treba vzeti!
Gre pa v tem primeru za enega naših starih hecov , vsi tjavendanovci ga stoposto razumejo , zajček pa sploh !

Sonči – ko bereš moja sporočila , bodi pazljiva na smeške in pomežike. Tam , kjer so oni , tam je sam hec !

Vem , da se bova sčasoma popolnoma razumeli in prav brali !
Lupčka sončku našemu !

Nikita je tokrat pisala povsem resno … (veš , tale končna vrstica v tretji osebi je nekakšen moj zaščitni znak , kjer še poudarim tisto , kar sem hotela sporočiti )

Uživajmo;))…hvala Niki…lepo, da se razumeva…lep dan še naprej…pa-pa…SončeK…pa obljubi, da bo sedaj “strogo” opazoval Nikine pomežike…lupčka vračam…:)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hudo dober odgovor na moj post Niki ***

Se ti zdi?!…;)) Ja ….se vidi…da imate res več prakse…kot mi tam v kletki;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja veš sonček , nekaj se bere med vrsticami …pa tudi hudo dobro se osebno poznamo , veliko vemo , pa zato se kapiramo…Npr, posti , ki jih butne Mariči sem gor…imajo zelo velik pomen , včasih direktno veljajo meni. Pa saj se boš navadila nas , boš videla…potli boš tudi ti razumela.-

Čau cukr moj !

Moj mili sonči, evo posta tebi: RADA TE IMAM !
In prijetno je, ko te moje učke tuki uzrejo. Nimam
sicer veliko časa zadnje čase, se pripravljam na
nekaj, kar ….. in ko gre ta nevihta mimo, bomo pa
rajali, rajali in se veselili, sončku radovali in plesali,
mejbi pa res še kej meso postane, ne sprevržko!
Te pridem potem obiskat tja doli? Si za to? Pa Nikico
pokličeva zraven? Pa če je Sončica tako blizu, da se
nam lahko pridruži? Pa še kdo in še kdo in še kdo in
še kdo …….. uf, kaj pa razo ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zlato bitje svetleče na nebu , enako ej…tudi zajček te ima rad !

Pa da mi ne bi jutri Saško tule svinjau :)))

Veš Zajči…vse to razumem…saj vem…da se poznate…da ste taprava srčna gmajnica…in tudi jaz berem…ma …veliko že vem o vas……samo ne morem si kaj..včasih, se mi zazdi, da je nekaj namenjeno meni…in da tiste besede niso tako moje…in za trenutek to zaboli…samo to je to…saj se bom navadila…in bom še vedno na vse skupaj gledala z hecom…čeprav včasih sploh ni hecno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bo…in jaz mu bom pomagala;)) in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala…lepo si napisala…kot vedno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bo ti zajči pomagu prav ?

PRAV !
zajči začenja tudi svinjat glej zdej 🙂

ojej ….seks v romantični noči pod sojem zvezdic na nebu…

…z omamnim vonjem po njem..

New Report

Close