Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tkole je…

Tkole je…

…. težave …. S 1.1.2004, so se pojavile težave z mojim javljanjem…. Namreč, včerajšnji ponedeljek je bil prelomen v mojem lajfu ker sem…. zamenjal službo. Še vedno v istem podjetju, vendar na drugem delovnem mestu, kjer pa je moje javljanje … milo rečeno oteženo… zdej trenutno je 5 minut cajta in evo.. jest sem tuki :)))

ampak, vseeno… bo se našel čas tudi še za vas pa za gmajnico, ne obupat, ne me pa ….. pozabiti :)))

Lep torek… lep popoldan lepo mejte in… cmoke pa zauhe vsem skupaj!!!

Jani ma vas rad… še skos :)))))

Jani!!!!!

Mi smo s tabo!Tebe ni mogoče pozabit!

Sam nasvet:Jaz sem se proti temu zaščitil tako,da sem si net še doma naštimu..čeprav košta,da je kej!
Sam za prijatelje mi meni ni žal dat nobenega tolarja!!!

Drž se frend!

:-)))

na, zdej pa še
SeVeRnjaka blokirajo 🙁

kej čmo tko pride, da bi
tebe pozabili pa neč bat.

Viki Viking:)))))

SeVeKaj SeVekomu… še zmeri:))))))))))))))

Hm..Jani…tkole je…..prvo je služba , v kateri boš našel sam sebe ..najprej !
Da boš ti zajčku zadovoljen , vesel in da bo tvoja family srečna…
potem smo tu še vedno mi….
Je že tako , da nanese , da enostavno se ne da narediti in početi tisto kar bi mi sami želeli in hoteli.
Saj vem , kako nas pogrešaš in si želiš biti z nami. Samo kaj ko je življenje pač drugačno…rodili smo se kot princi in princeske ( ne vem kje že , sem to prebrala ) a zaprli smo se v svoje steklene gradove. Ne rata vsakemu najti pot ven.
Zdaj kar se mene tiče , sem se nekaj naučila tekom našega prijateljstva tuki gor. Na silo ne gre :)) je treba spoštovati sile prilike , pa sej vem boš že našel čas za nas. Veš ne skrbi me ! Vedno vem kje si , ravno tako vem , da nekako vedno misliš name , pa potem se že najdeva ….ni vrag da ne :))
Moja sreča in veselje , je tvoje zadovoljstvo in to je to…
Samo , da si žiu in zdrau Janč:))))))
te ma zajček rad in veš , sej se vsemu odpovem samo obljubo meni boš spolnu , makar usred noči…
ajde mej se lepo ….
tvoj zajček:))
zauh..hehehe norc:)))))))))))))))))))))9

………ne ponauli za mano:))))))))))))))))))))))))))))))))))

SP, tud jest mam net doma, vendar je od doma … javljanje tko tko… ko sem vas ni, ko me ni ste pa vi :)))

dobro jutro in lep dan prjatu!!

ni da blokirajo samo nova služba je polna adrenalina in miganja, tko da….

En velik VesEKajZaVesEKoGa!!!!!

moj zajček 🙂

JTLC!!!!!!!

uh… ne bom.. moram odpisat ja 🙂

cmoka!!!

New Report

Close