Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tkole je bilo..

Tkole je bilo..

..nekaj minut nazaj…dobesedno…niti ne boste verjeli pa je vse res..

Stojim zuni pred hiško v kateri domujem . Še vedno je mir v ulici , sem pa tja kak manj glasen jutranji ropot iz sosednje hiše , ki naznanja , da so sosedje vstali.
Pomislim , pravzaprav premišljujem.. to velikokrat počnem tkole zunaj , nekako umirjam misli in skušam na nek način narediti obnovo prejšnjega dne.
Miklavž ja je bil včeraj , neopazno je šel mimo mene , to sem vedela in se spraševala sem kje naredila napako in bi morda vseeno lahko ( samo kako?? ) vendarle Miklauži bil…vsaj pri meni dragih , pa ni šlo…ne še..( sej bo bolje tud v mojem tošlu)

Stopim noter in vržem malo kruha mojemu golobčku , ki ga boli nogica ( ima poškodovano a se vedno znova vrača na mojo trato , vedno ima nekoga s seboj zadnje čase :)) Hja , lepo tudi oni imajo svoje boljše polovice :))

V tistem trenutku nekaj pade skozi vhodna vrtna vrata-poštar prinese..bil je moj Miklauž–in HVALA sej veš kdo si , mam te rada . Pa ne zato , rada te mam zato , ker tebe niso samo besede…ampak dejanja..in prišel bo dan , ko bo se ti vrnilo vse :)) ****** res te mam rada **

Ja,zajček,tudi meni se ni še kaj podobnega zgodilo.

Kaj …. še je čas…!!! Gremo…? Seveda !!!

Jodljuuuuuuuuuuuuuuhhhuuuuuuuuuuuuu!!!

Viš Niobči , to so pa čudeži :))) In se dogajajo..
Jap , gremo saj sem obljubila.
Pohit !!!!
cmokca

hej , Nioba še tole..
tristo pomarančnih olupkov pa en limonin…
si vidla kako lepo in hladno je tole nedeljsko jutro…
včeraj so baje odprli žičnice na Kaninu..
si predstavljaš kako čudovita smuka bi bila v tem dnevu ? ojoj…

uhhhhhhhh brrrrrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja veš , za mucke je pa res tole premrzlo :))
Nč , veš kaj , na enga cmočka na smrčka , pa mau pejt dremat po kosilu , da počiješ utrujene tačke..
papa

New Report

Close