Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek To je forum do 16.ure

To je forum do 16.ure

Razbo!
te bom kar jaz pohvalil,jaz na smučeh nisem stal že 18 let!Super si bil!A je blo kej dobrih riti na Cerknem,se mi zdi,da v smučarskih hlačah izgledajo ženske bolj erotične.kaj praviš?
Uživaj!
Sp

Ja, nocka, glasba in sanje…to je to in ni čudno, da te potem zjutraj ne morem zbuditi.

Ja sonček bo smučal, bordanje sem poskusila, pa se mi ne dopade prevec, raje uzivam normalno, poleti pa tudi na vodi…
Ker bomo smuckali samo po par uric, bo to tu v Sloveniji…se bova srecala, kje na 1.800 m ???

Cmoka! Da se prebudis in kaksno recemo, sprevrzko že čaka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No evo, spet na potep, a ne bos pregorel??? Ja v skali sem bila pred leti. v neki žiriji…… in sigurno se je od takrat kaj spremenilo, želim ti lepo zabavo, naj ti bo nočka naklonjena.

Veš kaj, ampak kondicijo pa imaš, cel dan smucanje, nato žur, jaz po smucanju samo še v bazen padem, pa savna no potem pa te voda spravi pokonci pa paše tudi to kar imaš v mislih ti, priznam!!!

Uživaj!!! Ti, ki si frej kot ptiček na vej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš kaj, saj bo…., pa daj ti pobudo, pa ga preseneti, tako, da bo samo še vstal in planil nate!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close