Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek To je res…

To je res…

Tjavendan. 🙂
No kakorkoli pac, ne vem kaj bi napisal, zato to pisem.
To temo namenjam Bungici, ne vem tocno zakaj, ampak zelo tezko gledam, ko nekdo izmed forumasev “ki ga poznam” trpi.
Od vseh, ki sem ji kdaj bral na “mladih”, si mi ti najbolj padla v oci, ne vem zakaj.
Mogoce zato, ker se je veliko folka spravljalo nate, malo zatem, ko sem zacel brati forum.
Mogoce zato, ker pises najbolj “odstekane” (v dobrem smislu) poste.
OK ne bi se rad zdej kamu zameru. Sharky, hribuc, Blondy, Lena, Rina, Don Vito, Metulko (ki ga zadnje case zelo malo videvam) in se veliko ostalih starih in novih forumasev bi lahko nastel so mi tudi zelo v redu.
Bil sem tukaj se ko je bila Tangica (res nisem toliko spremljal in ne vem tocno kaj je bilo narobe), tudi ona je bla v redu.
Sej mogoce ste tudi “Tjavendanovci” v redu, ne vem.
Ne vem kako naj povem “Mladi” ste mi nekako virtualni prijatelji, rad vas imam taksni kot ste.
Bungi: Pa kaj ce so tvoji posti trenutno (po tvojem mnenju) “agresivni” (meni se ne zdijo tako) to se ne pomeni da si slaba oseba. Vsi imamo probleme, vedno. Spomnim se nekaj casa nazaj ko si pisala, da si najsrecnejsa, tudi ti se probaj spomniti, zamisli se kako ti je bilo takrat.
Na eno mojo temo si mi odgovorila, (ko sem napisal, da sem slabe volje), da naj pocakam, da bo tudi meni nekoc lepo. Res mi je boljse in se boljse bo, tako meni kot tebi, samo ce se dovolj potrudis.
Lahko bi se veliko napisal dobrih stvari, o tebi tako ali tako slabih stvari ne vem, sej te sploh ne poznam, ampak sodec po tvojem pisanju ne mores biti slaba oseba.
Pravijo, da na koncu dobi vsak kar mu gre, verjemi, da bos ti s5 “dobila” lepo zivljenje.
Tako upam Bgv, da bos to prebrala.
LP Darko

… no, tole si pa res lepo napisal !!! .. in JA .. definitivno smo Tjavendanovci FULL uredu !!

TKO!

Lep dan ti želim 🙂

B.

Darko, lepo pozdravljen, kje se srečava , a ?? :))))))

Naj ti tudi jaz povem, Tjavendanovci smo res super, veš !!! a ti nisem tega že povedala ?

Lp, Jana

Jana: Nakljucje?
Ne vem ce si mi povedala, ne spomnem se.
Dej mi napis mail da vidm kaj mas, pa ti povem, kaj rabm.
Hvala.

Darko, saj sem ti poslala mail, madona ! Kdaj že !
Ma saj ti lahko tukaj povem: Kolokviji iz analize I. teoretični izpiti iz analize I. veliko z rešitvami. Zdaj čaki, bom jutri dala to kopirat nekomu, ki ga poznam, ker sicer bi to prišlo too much money…ali imaš ti drugo rešitev, tega je res veliko…..
zdaj za druge predmete mi piši na mail !

Vidim pa, da te tudi spomin zapušča :)))

Lp, Jana

No, ne jutri, v ponedeljek :))

zajči … a vidva to v šifrah,

:)))))))))))))))))))))

Uf, Barbi, ne !
:)))))))))))))))))))))))))

hec je bil 😉

B.

Saj veš Barbi, da vem :))))))))))))

zajček razume hece, pa se tudi rad heca…..

Ha nč ne kapiram nč..heheh vem pa da se mi je kupid prižgal,ko klikam tele vaše poste in jih čitam..juhej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja ja sifre pa to.
Jana al zajcek, al kakorkoli hoces :), jst bi rabu kaksne izpite za Preklopne Strukture, pa Analize. Ce hoces, mi lahko ti te tvoje posljes, pa si jih jst sfotokopiram, pa dobis svoje nazaj ;), ce bos pa ti slucajno kaj placevala za fotokopiranje, mi pa povej, pa ti bom poslal denar in za fotokopije in postnino. 😉
Pravijo: Cisti racuni, dobri prijatelji.
P.S. Ce bos ti rabila protiuslugo, sem ti na voljo. 🙂
LP Darko

Jana: Jst nism dubu nobenga tvojga maila, saj ne da bi se spomnu.
[email protected]

OKI. Zate Darko, sem lahko oboje J. in zajček :)))
Bom naredila tako ! Zbrala najnujnejše od analize in vse od preklopnih.
Pa ti poslala po pošti .
Mislim, da bo šlo, da dobiš vse v torek !

Ps: Enkrat bova šla skupaj na pivo, pa bo ! Sva blizu, veš :)))

Kje pa ti stanujes?
Ja itak pivo, ni panike, al pa dva, jst mam rajs lasko kot union,… ti pa ne vem kaj mas rada 🙂
LP Darko

Naslov boš videl na pošti !
Darko, Union je ma saj veš zakon zame, medtem, ko za tebe Laško.
Naredi analizo I. te častim jaz ! Pri nas sta jo naredila v zadnjem hipu!

Čau !

Joj … joj … joj … Darko … če bi bil sedaj tukaj pri meni bi dobil takega cmoooooooooooooooka … Kar solze so se mi ulile ob branju tvojega posta.

Hvala ti … res … Saj danes je že veliko bolje. Z mojim mišekom sva imela sicer v četrtek in petek zelo hude probleme, ki pa sva jih na srečo rešila in sedaj sva spet srečno zaljubljena. Mogoče bo res še vse v redu.

Darko … saj ne vem kaj naj ti napišem. Žal … s forumom “Mladi” nimam več nič skupnega … preveč je žaljenja in grdih besed … Preveč obsojanja … preveč ljubosumja … Zdi se mi, da bom ostala kar tu … saj tu se počutim kot doma … pa čeprav sem še frišna … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Vili , veš še neki bi dodala k mojemu razmišljanju o temah tu na tjavendanu.
Kot prvo – nikjer ne piše , da se je treba cmokat , sej jaz se tudi ne , mi ne paše na tak način.
Kot drugo – ko si napisala , da se ti piše traparije – no , sej tudi teme na mladih niso glih neki zgled akademske in filozofske globine , a ne :)))
Če pa malo bolj pogledaš nekatere teme tu , niso prav slabe – malo politike tu pa tam , pa malo filozofije na splošno , pa kdo mal pojamra vsake tolko …. pa seksa je tudi kr neki , boš vidla :))) Se mi zdi , da boš v to smer kar prijetna poživitev , še posebi zdej , ko je spet naš pohotni postojnski Brus nazaj :)))

Nikitka še zmeri vabi na kofe , bi si lahko marsikaj povedale v živo

Ja, a moraš takole novo, frišno pupo takoj oplašit z mano, no?

Sej bi najraje prišel na to vajino kavo, da bi se branil!

Vsekakor se strinjam s tabo, Niki … Jaz se sicer cmokam in uporabljamn smajlije in to, zato da ponazorim moje razpoloženje. Ko sem polna ljubezni in jo rada razdajam, delim cmokce … in jih rada delim … :)))) :*****

Kar se tiče “traparij” … o ja … vsake toliko me prime, da napišem traparijo … ampak zgolj za razbremenitev … Všeč so mi pa tudi resne debate … debate z dušo, bi rekla … ko lahko vsak nekaj potegne ven iz nje … za svojo duševno rast …

Kar se pa sexa tiče … ooooo … to je pa moja najljubša tema :)))))))))))))) Hi hi :)))))))

Lp, Bgv

PS: Glede kofetka pa poglej par tem bolj gor.

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No vesel sem, da si boljse volje. No sej, ce bos tukej pisala, bom pa tukej tvoje poste bral, ker so mi ze od vedno vsec :).
No moram jst zdej it, ker se knjiznica tukaj zapira ;).
LP Darko

Darko … uživaj … :))))))))))))))))))) … pa še enkrat hvala … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Yessssssssssssssss :)))

Jani verjam, da frišnost hitro preide v žlahtnost :)))

New Report

Close