Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek To kar sem pa danes dozivel na blagajni v Intersparu…

To kar sem pa danes dozivel na blagajni v Intersparu…

Se vidi, da si izurjena za lažen preplah 😉
[/quote]
Uff, marsikaj sem ze dozivela … 😉


Uff, marsikaj sem ze dozivela … 😉
[/quote]Sama ušesa so me 🙂 kaj za pokušino morda…?

Sama ušesa so me 🙂 kaj za pokušino morda…?
[/quote]
O pijanih ali smrdecih potnikih? O adrenalinskem razgledu na strele med nevihto? Sem pa tudi dozivela, da me je en vprasal, kaj so tiste cevi na krilih. Je mislil, da so to ventilatorji. 😀


O pijanih ali smrdecih potnikih? O adrenalinskem razgledu na strele med nevihto? Sem pa tudi dozivela, da me je en vprasal, kaj so tiste cevi na krilih. Je mislil, da so to ventilatorji. 😀
[/quote]

Si ti stevardesa? Poznam eno, madona, kakšne zgodbe ima….

Si ti stevardesa? Poznam eno, madona, kakšne zgodbe ima….
[/quote]
Ne. Opravljam mosko delo. 😀 Joj, anekdot je za celo knjigo. 🙂


O pijanih ali smrdecih potnikih? O adrenalinskem razgledu na strele med nevihto? Sem pa tudi dozivela, da me je en vprasal, kaj so tiste cevi na krilih. Je mislil, da so to ventilatorji. 😀
[/quote] 🙂 si me spomnila na eno prigodo, ki se nam je zgodila oziroma mojemu soprogu na daljšem letu na vzhod 🙂
Potovali smo skupaj z otroki in zraven moža levo je sedela ena prikupna blondinka skandinavka…
Tolko se je nacugala, da je kar naprej žvrgolela vanj, ahahahaaa…..toda kmalu mi ni bilo nič več smešno, tipica je zakinkala in naslonila lepo komot, glavo, na soprogovo rame..ampak neee, vedno bolj je bila v njegovem naročju,blaženo je spančkala, dokler ni stevardesa po daljšem odrivanju, kar ni uspelo soprogu, urgirala, jo zbudila in ji dodelila prazen sedež….svašta….:) če ne doživiš ne moreš verjet ja…
Razglede ti pa zavidam še posebno tiste, ko pristajate v velemestih…kje zaboga veste, kje je pista in ne pristanete na žel. tirih..:)
…hej kaj pa je tisto na krilih? motorji al kaj? a res ne sme ptica prletet not, padeš dol kot hruška?

Je bila ena precej mocna potnica, po videzu tezka vizualno 150 kg, je prav jokala, ker se je bala, kako bo sedela. Tako da smo jo dali tja, kjer se zacne turisticni razred, kjer je vec prostora. Ko je vstopila noter, je prav dobesedno cvilila. 🙂

Jp in tudi na WC ne gredo ponavadi 🙂

🙂 si me spomnila na eno prigodo, ki se nam je zgodila oziroma mojemu soprogu na daljšem letu na vzhod 🙂
Potovali smo skupaj z otroki in zraven moža levo je sedela ena prikupna blondinka skandinavka…
Tolko se je nacugala, da je kar naprej žvrgolela vanj, ahahahaaa…..toda kmalu mi ni bilo nič več smešno, tipica je zakinkala in naslonila lepo komot, glavo, na soprogovo rame..ampak neee, vedno bolj je bila v njegovem naročju,blaženo je spančkala, dokler ni stevardesa po daljšem odrivanju, kar ni uspelo soprogu, urgirala, jo zbudila in ji dodelila prazen sedež….svašta….:) če ne doživiš ne moreš verjet ja…
Razglede ti pa zavidam še posebno tiste, ko pristajate v velemestih…kje zaboga veste, kje je pista in ne pristanete na žel. tirih..:)
…hej kaj pa je tisto na krilih? motorji al kaj? a res ne sme ptica prletet not, padeš dol kot hruška?
[/quote]
Tudi taki primeri so, da niso samo lepotice, ampak ene stare mame. 🙂 Piste so oznacene, povrh pa se s kontrolorji, na katero pisto priletimo. Ni tako tezko, kot je videti. 🙂 Tisto na krilih so motorji. 🙂 Na visini 10.000 ni ptic, je pa problem med pristankom in vzletom. Manjse ptice niso problem, sicer pa je treba potem vseeno pregledati ali ocistiti. Je pa problem, ce naletis na jato gosi. Tu pa je kriza, samo na sreco so ti primeri zelo redki.

Jp in tudi na WC ne gredo ponavadi 🙂
[/quote]
Eni taki gredo kar na wc, samo kako jim rata, pa ne vem. 🙂 Tista gospa pa dvomim, da je sla, ker je se za sedez cvilila. Da o kakih, ki se bojijo leta, ne govorim, ti so dobesedno stalno prisesani na sedez. 🙂


Tudi taki primeri so, da niso samo lepotice, ampak ene stare mame. 🙂 Piste so oznacene, povrh pa se s kontrolorji, na katero pisto priletimo. Ni tako tezko, kot je videti. 🙂 Tisto na krilih so motorji. 🙂 Na visini 10.000 ni ptic, je pa problem med pristankom in vzletom. Manjse ptice niso problem, sicer pa je treba potem vseeno pregledati ali ocistiti. Je pa problem, ce naletis na jato gosi. Tu pa je kriza, samo na sreco so ti primeri zelo redki.
[/quote]ja res je, moški se vzdržijo alkohola na letalu, vsaj meni je to padlo v oči, da bolj konzumirajo alkohol ženske.
pa lahko ti poveš sto načinov in kordinate za pristanek, ko vidiš uno zmešnjavo luči pa res ne moreš vedet kje je steza :)))) vsekakor je to pogum za začetnike.
jas skakala bi z aviona, ne bi pa upala pristat…nikoli >:)

ja res je, moški se vzdržijo alkohola na letalu, vsaj meni je to padlo v oči, da bolj konzumirajo alkohol ženske.
pa lahko ti poveš sto načinov in kordinate za pristanek, ko vidiš uno zmešnjavo luči pa res ne moreš vedet kje je steza :)))) vsekakor je to pogum za začetnike.
jas skakala bi z aviona, ne bi pa upala pristat…nikoli >:)
[/quote]
Na letalu je ucinek alkohola prej kot na tleh, povrh pa je tudi okrevanje daljse. 🙂 Za pristanek je kontolor ta glavni. 🙂 On ti pove, s katere piste vzletis in na katero pisto pristanes. 🙂 V cockpitu sta po navadi dva in en mora imeti izkusnje. 🙂


Na letalu je ucinek alkohola prej kot na tleh, povrh pa je tudi okrevanje daljse. 🙂 Za pristanek je kontolor ta glavni. 🙂 On ti pove, s katere piste vzletis in na katero pisto pristanes. 🙂 V cockpitu sta po navadi dva in en mora imeti izkusnje. 🙂
[/quote]
Aja, se to dodam, vsaka pista je ze na samem zacetku oznacena s cifro. 🙂 Tako da izgubiti se ne mores. 🙂


Na letalu je ucinek alkohola prej kot na tleh, povrh pa je tudi okrevanje daljse. 🙂 Za pristanek je kontolor ta glavni. 🙂 On ti pove, s katere piste vzletis in na katero pisto pristanes. 🙂 V cockpitu sta po navadi dva in en mora imeti izkusnje. 🙂
[/quote]ooo kaj ne poveš…to pa prvič slišim, da te na letalu prej zadane 🙂
No, vsekakor zaupam pilotom. A ti kdaj ogovoriš potnike pred pristankom po zvočniku. Še nisem naletela na ženski glas…

ooo kaj ne poveš…to pa prvič slišim, da te na letalu prej zadane 🙂
No, vsekakor zaupam pilotom. A ti kdaj ogovoriš potnike pred pristankom po zvočniku. Še nisem naletela na ženski glas…
[/quote]
Ja, prej te zadane. 😀
Ogovorijo kapitani, 🙂 ja, tam, kjer sem jaz, je bila ena zenska, ki je bila kapitanka. Je zamenjala letalsko druzbo. Tako da sem zdaj trenutno edina zenska. 🙂


Ja, prej te zadane. 😀
Ogovorijo kapitani, 🙂 ja, tam, kjer sem jaz, je bila ena zenska, ki je bila kapitanka. Je zamenjala letalsko druzbo. Tako da sem zdaj trenutno edina zenska. 🙂
[/quote]oja, in vsi imajo božanski glas 🙂 in pol jih opazujem, ko šibajo kam v hotel v uniformah, vsi urejeni do potankosti ob boku z brhkimi stevardesami…eh ne bi imela pilota 🙂 Ti si pa …. pogumna in drzna…in čestitke za “edina ženska”


Ja, prej te zadane. 😀
Ogovorijo kapitani, 🙂 ja, tam, kjer sem jaz, je bila ena zenska, ki je bila kapitanka. Je zamenjala letalsko druzbo. Tako da sem zdaj trenutno edina zenska. 🙂
[/quote]

Še samska? 🙂

oja, in vsi imajo božanski glas 🙂 in pol jih opazujem, ko šibajo kam v hotel v uniformah, vsi urejeni do potankosti ob boku z brhkimi stevardesami…eh ne bi imela pilota 🙂 Ti si pa …. pogumna in drzna…in čestitke za “edina ženska”
[/quote]
Imas prav, ni fajn imeti pilota. 🙂
Uf, hvala! Sicer se navadis, na zacetku te zviska gledajo, potem te pa imajo za enakega. 🙂

Še samska? 🙂
[/quote]
Samska, a zaljubljena. 🙂

Zopet so si skifi s prstom rit obrisal. Nekako jim ne ratuje najbolj me sprovocirat. Te njihove prikrite metode in posebna sredstva si pa lahko nekam vtaknejo. Nic mi ne morejo.

Policijski olos mi hoce nekaj podtaknit, zato me pa vsi nagovarjajo, da si naj uredim spar plus kartico. Jaz jih pa ne jebem ni za pet posto.


To je preganjavica: torej za psihiatrijo. Imas opazne elemente shizofrenije. Daj zdravi se!

Vsakemu ponudijo spar kartico, nic ne pretiravaj da si kaj poseben

Vsakemu ponudijo spar kartico, nic ne pretiravaj da si kaj poseben
[/quote]

Špar je poklical policijo, ker ni hotel vzeti kartice? 🙂

Se tozit jih ne morem, ker sem (no tengo dinero) brezposeln. In vem da me bo blo nase pravosodje sfukalo.

New Report

Close