Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TO MUCH …… REALY TO MUCH!

TO MUCH …… REALY TO MUCH!

Ma ljudi moji, na kantunu kuća stoji, ampak,
ampak ljudi moji, to je pa več kot to much!
Jaz ne zmorem niti pomisliti, da bi vas prebrala,
enostavno ne gre in ne gre in kaj naj naredim –
nič drugega mi ne preostane kot – NASTAVI VSE
PREBRANO, ampak, kaj ko sem pa potem čisto
OUT! Naj mi posije sonce, naj mi posije sonce,
naj mi posije sonce, recite, da ni ponedeljek, bemti, bemti,bemti!!

Aha, Brusik, si pa ucvikal, a, a, a? Mislim, da imaš tako cvikaško, da bi ti zdaj precvikala žico, a je tko, a? Heh, heh, heh! Moj smeh je bil zdaj tako škodoželjen, da si ne moreš niti predstavljati. Zasmejala se se kot službanica Luciferja, verjemi ali ne, ker te vidim, kako se cvreš na palici, speljani skozi ………… heh, heh, !

No, grem spet delat, ste preveč naložili! To much, to much!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja in vse to zaradi enega zajčka in ene muce in ježka!
Grozljivo, so nasral tule enih postov, joj, mamica moja….

hehe Mariči zdejle bi bilo dobro tisto razlago od Janija prekopirati,ziher bi ti blo koj jasno.Kje hudiča si se pa potepala?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahah lej k skup kreševa..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Daj ji napasti tuki gor Janijevo razlago! Heheheh…

heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, evo sem se mu nasmejala kot dolgo ne, tudi Brusko me je razveselil, heheh, kako se bo on izvlekel iz tistega, to je pa vprašanje. Tu mislim na vožnjo in ostalo ponudbo, ki mi jo je namenil, brala bo pa vrhovna poveljnica, hehehe…še bo sekal….

ufAvtor: Jani
Datum: 04-08-02 10:57

Na kratko… ježek in muca sta se lubčkala na lička, pol pa zajček ni verjel, da lahko ostane samo na tem, pol je muca rekla da lahk, pa je zajček reku da ne, pa je spet muca rekla da lahk, pa zajček nič ne verjame, pol sem v ta zos padu še jest, k se nisem hotu cmokat pa mečkat….. pol si pršu pa ti, k ti ni n’č jasn. In verjamem, da ti sedaj tud ni…. ampak tko je 🙂 Ker se zdej držita ena na drugo… kaže da je ježek odletel pri obeh…. huh… a je dost?

Jani zdej gre…… delat :)))

Marija komej našla nekej podobnega…heheheh mislim da ti bo vse jasno:

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Absolutno, stvar je čista, heheheheh in razumljiva, a ne Brusi ?

Ja, res je to much, Jani, prekosil si sam sebe,
če bi se človek hotel truditi in v potu svojega
obraza napisati kaj tako močno “razumljivega”,
verjemi meni in bogecu, mu to ne bi tako uspelo,
kot je seveda uspelo tebi. In ker sem po petkratnem prebiranju nekaj malega zakapirala, mi je jasen potek boja in borb in bojevanj v prvih vrstah vseh tistih, ki bi nekoga radi imeli, pa ker tega nimajo, jemljejo in si izposojajo od drugega, ki tudi tega čisto nima sam zase, in ker nima sam zase, in ker ni čisto njegovo, se bori za to tisto, kar se mu jemlje z vsemi štirimi in ker je izid boja za nekaj, kar nisi imel in ne boš imel in če se še tako trudiš imeti, pa veš da ne boš imel in te jezi, da ti to, česar nimaš še drugi jemlje, ja no, potem je izid boja tukaj jase – izida ni, rezultatov ni, je le kup kokodakanja in jokanja in stokanja in šmrcanja in je vse skupaj res
TO MUCH!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ufffff res too much a Marija je too much jezna?al se sam men zdi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Šlo je za to, da je ježek stopil na mucino stran. Oba skupaj sta stala na skupni strani. Zajček je ostal sam osamljen na svoji strani. Skupno niso našli skupnega jezika in se je stvar zakomplicirala, dokler ni Jani odkompliciral in stopil na povsem drugo stran, drugam. Tako je zadeva sedaj jasna in popolnoma razumljiva, stvari so se razčistile, zajček je pač zdaj na svoji strani, muca isto na svoji in je red…….upam, da sem razjasnila. Aja, sicer pa se grem jaz tako ali tako peljat….na tretjo stran :)))))

Bejžva muca, mislim, da je Mariči res huda. Ajde, greva…..

Ma nisem, nisem, res ne, le solzna od smeha,
to much mi lije iz ……… to much, tolk ste napraskal
tu gori, da je to much – že odločitev, koga in kaj naj
berem, ni lahka!
NIč ne bom brala, hvala za pojasnila, to much je vsega. Imejte se lepo,cel popoldan, zvečer se pa spet kaj preberemo, a prov, a?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala Mariči. Cmoka!
No mene ne bo, naj kar onadva uživata zvečer naprej…..:)))

Hvala lepa vsem za danšnjo krasno družbo. Muci, Brusku, Janiju, Mariči, Barbiki…..bilo je lepo!!!!!!!

Se beremo…

Neeeeeeee, Mariči, nisem ucvikal, jaz sem naravno preplašen. :))))))))))

To, to, to mi deli, yes, tega nisem danes že dolgo bral, ha, ha……

Absolutno.

Volana si ne pustim vzet, ostalo je vse za ponucat.

Ovinki se smejejo, radio je nem,
danes se vozim, ker je fajn oprijem.

Čeprav je v dežju latina fiesta,
mi danes ustreza, da suha je cesta.

Nemoj, zajček, tako rano, bi rad izkoristil dan do konca, saj veš, kdo ve. kaj nam prinese jutri…..:)))))))

Popolnoma si me omrežil danes , Bruce ! Romantičen zanesenjak, človek na katerega se lahko zanesem :)))

Res je tole tu mač… ser človek oddalji od Pc a za pol ure…pride nazaj… 100 novih postov… jest sem tuki že uro pa pol.. pa sem šele zdej prišel do tele tme…. 🙂 Marička… a ti bi pa Bruska kar skoz….. ().() al neki tazga :)))) res uživaško ja 🙂 res 🙂

Jani ne bere več… manj pa tud ne 🙂

Ej, meni spet lijejo solze….
kaj naj naredim, tega več ne vzdržim….

Dobro, ej…..

New Report

Close