Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TO MUCH …… REALY TO MUCH!

TO MUCH …… REALY TO MUCH!

Ej, kako se meni zdaj smeje, ko si nazaj !

Po pravici povedano, tudi jaz sem komaj čakala , da prideš !

Nimaš kej, stari, je treba ponucat ugodne dneve, da malo izravnamo za tiste dni, ko forum bolj sameva.

Manj tud ne, ta ti je dobra :))))

Ja se kobacam tudi na emailu, ker imam še ene par resnih opravkov, ki so ostali danes neopravljeni.

Zato je pa tle danes na vsaki temi – tepih od postov, ker nam nobenmu ni delal mail. Viš, dobra ideja…..

Hahahahaha, zdej je men eno tolko jasno.. kot je bilo nekaterim danes dopoldne :)))))) Všeč :)))

Jani ma rad čiste situacije… da se ve kdo koga zakaj in kdaj po kaj 🙂

Točno. Se vidi, zakaj včasih forum sameva. Mailajo ko mutavi……a bos meni tudi pisal ?

He, he, he,,,,remind’s me…..ko včasih na kakem drugem forumu zasledim kaj govora o tjavendan, pa reče ta onemu, ti tam sem pokukala le enkrat, prebrala par postov in mi je postalo slabo, he, he,,,,,,

Ma zdej ko dela, komot……

Piši, piši mi, najlepše stvari……

sej veš kako .. večkrat ko prebereš .. bol se jasni .. in na koncu .. posije .. sonce :)))))))))))))

a bi še 1x?

khm .. ja no .. sej sam prašam 🙂

Meni ni več nič jasno. Do včeraj mi je bilo. Zdaj začenjam znova :)))))

A razložili temo, al kaj ??? Mislim lahko, če hočete..
joj, joj…..

Minuta zamujena, ne vrne se nobena.
Ja, Brusi, prav imaš :))

Ampak moram zdaj res it !

Cmokije********************************************************************************************************************************************just for you !

Ma, kuj ko bom mogel, dobiš nekaj primernega naši današnji on-line video konferenci tu gor :))))))))))

Oki, se ne mudi :)))

O, veš da bi še enkrat, kakšno vprašanje ! :))))))

Je taku 🙂 sej, tiste dneve tako samo nas ene par visi tuki gor 🙂 ampak.. tud tole dans je tu mač :))))))

Brus… dejmo ga… zmasirat …. forum mislim :)))

Jani

men tud n’č več ….. ampak, ne čudim se tistim, ki samo pogledajo sem.. preberejo par postov.. pa kozlajo… Jebi ga.. kaj bi bilo, če bi vsi tkole klanfal kot mi hehehehehehe

Janiju je prov všeč…. da kozlajo heheheheheh

Zajček, jaz sem čisto na off.

Mmmmmmmm, cmok, cmok, cmok, *&*&*&*& !!!

Joj, če bi vedel, kdaj smo “opazovani”, bi jim napisal, nate, kle mate vrečko za bruhat, ha, ha….

Ja, sej kako se mi počasi nalaga, se mi zdi ku da bo zdej zdej guznu….

Ali še bolje, look the f..n mail

sem pa mislu, da mam sam jest take probleme… ej… dopoldne po pet minut.. s eje nalagalo.. pol sta me pa zajček in muca obtožila… da sem zbrisu… k sta se neki fočkale okol ježka :)))) pa da sem se, oprostite izrazu, usral… Je pa le tko počaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas odpiral strani, da sem zgubu voljo za tem, da bi še kej pisu :))))

Da guzneš hehehehehehehe :)))

Jani

Ej, hvala.
Ne morem ti odgovorit, mi zavraca posto ):
Midva pa nimava srece danes :)))))

Ha, ha,, naboljši si danes…..

cmoka !!!!!

New Report

Close