Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TO MUCH …… REALY TO MUCH!

TO MUCH …… REALY TO MUCH!

Pismo vključi ” ON “…….

Ej, res to much……..še tako malo časa imam, pogledam in grem, danes pa kar berem in berem……..ne vem, če bo jutri tudi tako, ko boste vsi na raportu(pazi se pazi, da te Pazi(BERI nikita) ne zapazi, ker če te Pazi zapazi se pazi).
Torej vso srečo vsi, ki ste danes štrene mešali.
paty

paty

O paty, orko dindijo 🙂 gelde na to, da is se oglasila :)))) (dober večer))) si potem danes tudi mal štrene mešala, a ne :))) Je pa res, da je obup… tole prebirat 🙂 ker ni ne konca ne kraja… ampak teme so ble pa full zanimive veš 🙂

Paty in vsi ostali borci…. Lahko noč, vas pozdravlja :)) tovariš Jani

Prjatu, če nas hoče kdo razumet, nas razume in temu
lahko samo rečemo: kapo dol! Kdor nas ne razume,
nas graja, je pa res, da če kdo želi razumeti nas, posebej
imam v mislih dni, kot je ta današnji, pač mora nekje nekaj
malega tudi imeti, ne bom posebej razlagala kje in kaj mora imeti. Tisti pa, ki nas ne razumejo, jasno, rečejo, da nas samo malo pokukajo……pa kaj še, pa kaj še, berejo ku mutavi, ne vejo pa, kaj berejo. Ja, le kako bi vedeli, saj ne morejo, saj ne morejo niti slediti: in mi ostajamo “srečni norčki”, ki vedo zase, kaj so, kje so, kdo so, komu so, kdo je čigav in kdaj je kdo čigav in zakaj je kdo čigav in kako je kdo čigav , …… heh, heh, heh, pa naj poskušajo razumeti, če upajo. Ne morejo, bemti, ne morejo razumeti, ker niso “tko notr padl, kt smo mi” in ker niso to, kar smo mi: stari norčki; ki ljubijo življenje in jim je všeč norenje!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tako je, Marija.. zdej si pa zadela žeblico na glavico… edin tist… stari.. ma oštja nismo mi stari :))))

Marija in vsi ostali…. lep večer, moje službe je za danes konec, fajn se mejte in res lep večer in lepo nočko….

Jani

Ej, stari, sej stari bi moralo stato v “narekovaji” –
smo in nismo – po izkušnjah SMO, po letih NISMO
in NE BOMO! Oki, doki!
Laufamo naprej!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

HAHAHAHAHAAH JEST pa mislim,hehe da sam men škriple,da bo vsak čas fuč..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close