Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek To samski moški pričakujemo od žensk

To samski moški pričakujemo od žensk

Odgovor na objavo uporabnika
DrNo, 14.06.2024 ob 23:41

Mene resna zveza s prikolico več ne zanima.  Kaj mi bo?

Danes se tako od vseh nas pričakuje, da znamo sami zase poskrbeti, če smo v zvezi ali samski.  Ne potrebujem mamice, da mi skuha, opere ali pospravi.  Kje so časi, ko se je pra…prababica morala odpraviti do potoka, tam pol dneva drgniti po oblačilih, nato jih sušiti, vse likati, itd?  Danes gre za trivijalnosti, ki nam ne rabijo vzeti niti 15 minut tedensko.  Sicer pa za vse to tako obstajajo servisi.  Nič drugače ni niti glede čiščenja in pospravljanja, če je človek urejen.  Zamudna zna biti le priprava hrane, nakupivanje, načrtovanje, itd.  Pa še to področje se da trivializirati skozi kombinacijo dostave na dom in prehrane zunaj.  Kar se tiče bolj kompleksnih zadev, pa je še toliko bolj tvegano odgovornost prenesti na nekompetentno osebo.  Se pravi, da ti ne preostane drugega kot, da narediš sam ali najameš profesionalnega ponudnika storitev.

Prisotnost prikolice ne pomaga niti kadar si človek zaželi družbe.  Počutim se kot, da imam poleg sebe mentalno hendikepirano osebo, ki niti je sposobna razumeti moj svet, kaj šele pomagati, pa če še tako hoče.  Kaj ji naj razlagam?  Svoje probleme?  Če so ji tuji…. In kako se naj zanesem na karkoli že pove, če pa je daleč od mojega nivoja.  V najboljšem primeru mi lahko da čustveno podporo.  V paketu z raznimi nezaželjenimi oblikami obnašanja.  Sem že raje sam kot v družbi nekoga, ki me ni sposoben razumeti.  Kaj šele, če bi imel s takšno osebo otroke.

Skratka, življenje si le dodatno zakompliciram.  Prevzamem en kup tveganj.  Pa še zaradi višjih življenskih stroškov, prilagajanja in usklajevanja trpi kvaliteta mojega življenja.  Da sploh ne govorimo, da današnje ženske tako niso vzgojene, da moškega podpirajo, posledice morebitne ločitve, itd.

Pa tudi z vidika ženske gre za tvegano reč.  Večina čim pusti službo ostane brez vira dohodka, samostojnosti, zdravstvenega in pokojninskega zavarovanja, itd.  Kaj bo, če se zveza z mano sfiži?

 


@DrNo

Se ti ne zdi, da je mogoče nekaj narobe, da nikakor ne najdeš ženske zase? Kaj si delal v mladosti, pa tudi če si ločen, kaj si spoznal po ločitvi?  Omenjaš da se  nimaš kaj pogovarjati z žensko. V kakšnih krogih se vrtiš, da ne najdeš sogovornika?  Pa saj ne iščeš na tržnici, če si ti neki fini mestni človek. Iščeš v svojem krogu, tam kjer se giblješ, tam kjer se dobro počutiš, saj tudi prijatelje imaš take, da se z njimi dobro počutiš.. Nekje nekaj delaš narobe, tebe čaka dolga pot, če boš hotel kaj spremeniti.Še največji babjeki , bogati milijonarji v svetovnem merilu , najdejo žensko zase

Odgovor na objavo uporabnika
fajn partija, 13.06.2024 ob 19:52

Ženske se sprašujete o samskih moških. No pa poglejmo kaj samski moški kot sem jaz pričakujem od ženske. Najprej o meni in potem še moja pričakovanja:

Jaz 46 let, postaven, športna postava, visoka izobrazba, fajn plača. Športam redno, kolo, smučanje, hribi… veliko potujem. Pač samski, dopust je zame, plača tudi.

Od ženske pričakujem:

da je postavna, športna postava, ne debela, ne taka mlahava (veliko žensk ima malo kg pa so čisto mlahave, ker ne športajo). Da precej športa.

Pri izobrazbi spregledam skozi prste, ampak mora biti vsaj SŠ in razgledana.

Brez otrok, logično.

Imeti mora vsaj povprečno plačo, ker jaz ne bom nobene finančno podpiral.

 

Tako, da monklje, kvalitetni moški smo raje samski, ker ste samske pod našo ligo.

 

Kaj, pri 47 si še samski, brez otrok? Veš kaj ti povem, ta dobri moški so takoj šli kot za med, ostali ste samo luzerji. Kdor do 25 leta nima resne ženske in pol vsaj do 35 leta otroka, je verjetno moški, ki se ga ženske otepajo, ne pa grebejo zanj. Pri 47 ne boš našel dobre ženske, saj smo vse dobre že zdavnaj oddane.

Pri teh letih jaz pričakujem prvega vnuka, ne pa da bi me zanimalo ukvarjanje z nedoraslim moškim in njegovimi muhami. Življenje je kratko, da bi imela čas za to.

ce bi bil tako fajni kot se opisujes, bi bil ze zdavnaj zaseden oz bi se moral otepat zensk. Tko pa le nisi tako top kot mislis🤔

Odgovor na objavo uporabnika
In ostal, 15.06.2024 ob 10:12


@DrNo

Se ti ne zdi, da je mogoče nekaj narobe, da nikakor ne najdeš ženske zase? Kaj si delal v mladosti, pa tudi če si ločen, kaj si spoznal po ločitvi?  Omenjaš da se  nimaš kaj pogovarjati z žensko. V kakšnih krogih se vrtiš, da ne najdeš sogovornika?  Pa saj ne iščeš na tržnici, če si ti neki fini mestni človek. Iščeš v svojem krogu, tam kjer se giblješ, tam kjer se dobro počutiš, saj tudi prijatelje imaš take, da se z njimi dobro počutiš.. Nekje nekaj delaš narobe, tebe čaka dolga pot, če boš hotel kaj spremeniti.Še največji babjeki , bogati milijonarji v svetovnem merilu , najdejo žensko zase


@In
ostal

Samo zato, ker je polovica moške populacije vezane, še ne pomeni, da je to za vsakega od njih nujno dobro.  Nenazadnje bi bila večina moških težko bolj naivnih kar se tiče odnosa do žensk.  Res pa, da se časi počasi spreminjajo.  Še manj gre za argument, da bi se zato tudi jaz moral vezati.  Kaj šele, da moram jaz kaj narobe delati, ker svojih kriterijev ne mislim spustiti.

Prav imaš zgolj v tem, da ja, ostal bom sam.  Ampak v tem ne vidim nič slabega.  Saj bi z vezavo z žensko, ki mojih kriterijev ne dosega, pristal na slabšem.  Kot sem že na eni drugi temi napisal.  Zakaj bi se s prikolico, ki me ovira, zavira, življenje pa komplicira in draži, raje odpravil na par tedensko potovanje kot na 100 dnevno pot sam, če se mi zahoče?  Nič takega mi ne more nuditi kar bi bilo vredno vsakodnevnih usklajevanj, omejitev, stroškov, občasnih dram, raznih tveganj, itd.  Razumeti me pa tako ne more, ker ni na mojem nivoju.

Poleg tega, veš kakšna razbremenjenost je zavedanje in pomirjenost z dejstvom, da meni sprejemljivih partnerk praktično ni?  Za nobeno žensko, ki mi prekriža pot, se ne rabim spraševati, če je morda primerna za partnerko.  Saj že v naprej vem, da ni.  Prekrižana pot v najboljšem primeru obrodi avanturo ali prijateljevanje na kakšnem področju.  Kar je več kot dovolj, da sem s svojim življenjem še kako zadovoljen.

Upam, da je bilo jasno, da se na temi nisem oglasil zato, ker partnerko iščem, si jo želim, ipd.  Utemeljil sem, da jih zame ni, ker ne dosegajo kriterijev, ki so predpogoj za partnerstvo v pravem pomenu besede.  Obstajajo le potencijalne prikolice, ki si domišljajo, da bi bile primerne enakovredne partnerke.  Ampak le teh, ponovno argumentirano, ni smiselno vzeti resno.

Ene babe ste pa res butare. A mislite, da je moški kvaliteten, če ima froce, če jih pa nima pa ni?Jao, kako ste zabite.

Lažje je narediti otroka kot pa seksati tako, da ne narediš otroka.

Podgane se tudi hitro plodijo, razmnožujejo, kot butaste monke.

V casu, ko ti zenska s pomocjo sistema otroke kot za salo odtuji, ce ne kar odvzame, le zahoteti se ji mora, sistem pa ti nalozi se do 26 let financnih obveznosti tudi v primeru, da se ti onemogoci vsak stik z otrokom, mora moski biti predvsem naiven, ne pa uspesen, da se zavestno spusti v starsevstvo.  Ce pa do tega pride po nesrece, pa bi ze lahko rekli, da je vse prej kot uspesen ze zato, ker niti nad temi nima kontrole.

Star si 46 let in samski? Ti nimaš česa prilakovati od ženske, bodi srečen, če te bo katera sploh povohala.

Če bi se še kdaj zaljubil v kakšno žensko, kar je zelo malo verjetno, bi od partnerke pricakoval predvsem ljubezen. Da je poštena do mene, da mi ne laže in ne krade, da me ne zastruplja, da mi je zvesta. To je bolj ali manj to.

Od ženske pričakujem, da uporablja več kozmetike kot jaz.

Avtor eno resno vprašanje imam zate. Ker si pač tako površinske sorte, kaj če se tej popolni ženski ko jo najdeš kaj zgodi? Zboli za rakom? Izgubi dojke? Izgubi lase. Izgubi roko? Pristane na vozičku? Boš izpuhtel tako hitro kot modri dirkač a ne? In evo zato ženske ne gredo več v veze. Ker so potrošni material za tvojo sorto. Ko so “neuporabne” izpuhtite. Zakaj bi se trudil za nekaj kar te sploh ne vidi kot človeka? Za nekaj kar te ni zmožno ljubiti, ker sploh ne razume kaj to pomeni? Dobre ženske si želijo partnerstva. Tega pa ogromno moških ni zmožno (tudi žensk v bistvu). Bi bili tam samo za dobro. Življenje pa ne gre tako. Sploh v tvojih letih, si desetletje dva od zdravstvenih problemov. Nikoli ne veš kaj se zgodi. Jasno bi od ženske pričakoval da skrbi zate če se ti kaj zgodi. In veliko žensk bi skrbelo zate. Žalostno je da to nikoli ne bi nazaj dobile. Večinoma bolne ženske ostanejo same. Sploh če so še mlajše. Redki so moški, ki so zmožni se držat v dobrem in slabem. In zato ženske ne gredo več v vezo. Ni nič tam za njih. So “cenjene” samo dokler so uporabne.

Odgovor na objavo uporabnika
resno vprašanje, 16.06.2024 ob 07:25

Avtor eno resno vprašanje imam zate. Ker si pač tako površinske sorte, kaj če se tej popolni ženski ko jo najdeš kaj zgodi? Zboli za rakom? Izgubi dojke? Izgubi lase. Izgubi roko? Pristane na vozičku? Boš izpuhtel tako hitro kot modri dirkač a ne? In evo zato ženske ne gredo več v veze. Ker so potrošni material za tvojo sorto. Ko so “neuporabne” izpuhtite. Zakaj bi se trudil za nekaj kar te sploh ne vidi kot človeka? Za nekaj kar te ni zmožno ljubiti, ker sploh ne razume kaj to pomeni? Dobre ženske si želijo partnerstva. Tega pa ogromno moških ni zmožno (tudi žensk v bistvu). Bi bili tam samo za dobro. Življenje pa ne gre tako. Sploh v tvojih letih, si desetletje dva od zdravstvenih problemov. Nikoli ne veš kaj se zgodi. Jasno bi od ženske pričakoval da skrbi zate če se ti kaj zgodi. In veliko žensk bi skrbelo zate. Žalostno je da to nikoli ne bi nazaj dobile. Večinoma bolne ženske ostanejo same. Sploh če so še mlajše. Redki so moški, ki so zmožni se držat v dobrem in slabem. In zato ženske ne gredo več v vezo. Ni nič tam za njih. So “cenjene” samo dokler so uporabne.

Ti zgleda ne veš, da večino vlog za ločitev date ženske.   Če se ločuje ženska z visoko izobrazbo, je verjetnost, da je bila njena ideja, kar 90%.  Statistika je iz ZDA.

Ampak komu mar realnost, a ne?  Lažje si domišljamo kar nam ustreza.  Da moški zapuščajo uboge ženske, lol.

Ženske s 1000 pogoji, ko je govora o moškemu za zvezo, sploh ko pridejo v leta, bi da slednji slepo pričakujejo le njeno ljubezen, lol.  Ni čudno, da vas je vse več moških spregledalo in tudi sami zvezo pogojujejo s konkretnimi pogoji.  Sicer pa pump & dump.

Večini sveta se še vedno dobro zaveda, da si lahko vašo ljubezen nekam zatlačite.  Nobena ženska se ne zaljubi v smetarja ali brezdomca.  Luzerji, ki nimajo za burek, nobene ne zanimajo za poroko.  Potem pa še to, da so najbogatejše ženske so to postale z ločitvijo.  Sami angelčki, ki se zaljubijo v očke, in odljubijo le, če jih moški pretepa, lol.

Eh, ja, na monu polno super žensk: prostaške, nesramne, žaljive, nerazgledane, zaplankane.

Ubogi moški, ki si navlečejo take prostakinje na glavo. Verjetno k prostaškosti spadajo tudi dolgi kremplji, umetne trepalnice in kaj vem kaka navlaka še.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1571, 16.06.2024 ob 08:02

Ti zgleda ne veš, da večino vlog za ločitev date ženske.   Če se ločuje ženska z visoko izobrazbo, je verjetnost, da je bila njena ideja, kar 90%.  Statistika je iz ZDA.

Ampak komu mar realnost, a ne?  Lažje si domišljamo kar nam ustreza.  Da moški zapuščajo uboge ženske, lol.

Ženske s 1000 pogoji, ko je govora o moškemu za zvezo, sploh ko pridejo v leta, bi da slednji slepo pričakujejo le njeno ljubezen, lol.  Ni čudno, da vas je vse več moških spregledalo in tudi sami zvezo pogojujejo s konkretnimi pogoji.  Sicer pa pump & dump.

Če prvi vložiš vlogo za ločitev še ne pomeni da je bila to tvoja želja. Večina moških je verjetno ali prelenih da bi to naredili ali pa nočejo zaradi posledic (če že govoriš o ZDA). Mi nismo ZDA. Niti približno nimamo njihovih zakonov v primeru ločitve. Moški pač ne dajejo vlog zato ker so komot. Zakaj pa bi? Če vara in žena ne da vloge, zakaj bi on? Kaj mu manjka? Si bo samo zakompliciral življenje. In ločujejo se ljudje ravno zaradi tega ker so tako površinski kot avtor te teme (in sodelujoči). Večina zakonov je takšnih. Hočejo biti poročeni, nočejo zakona in vse kar to zraven prinese. Ženske in moški. Čustveno zakrneli ljudje pač ne morejo biti dobri partnerji. Niso za zakon. Ne razumejo kaj sploh to je. Ampak se poročijo, ker je tako komot, ker je treba, ker….kdo ve. In potem ločitve. Zreli ljudje, ki so se poročili iz pravih razlogov (oba) se ne ločujejo. So pa redki. Kar dokazujete s to temo.

Odgovor na objavo uporabnika
resno vprašanje, 16.06.2024 ob 08:27

Če prvi vložiš vlogo za ločitev še ne pomeni da je bila to tvoja želja. Večina moških je verjetno ali prelenih da bi to naredili ali pa nočejo zaradi posledic (če že govoriš o ZDA). Mi nismo ZDA. Niti približno nimamo njihovih zakonov v primeru ločitve. Moški pač ne dajejo vlog zato ker so komot. Zakaj pa bi? Če vara in žena ne da vloge, zakaj bi on? Kaj mu manjka? Si bo samo zakompliciral življenje. In ločujejo se ljudje ravno zaradi tega ker so tako površinski kot avtor te teme (in sodelujoči). Večina zakonov je takšnih. Hočejo biti poročeni, nočejo zakona in vse kar to zraven prinese. Ženske in moški. Čustveno zakrneli ljudje pač ne morejo biti dobri partnerji. Niso za zakon. Ne razumejo kaj sploh to je. Ampak se poročijo, ker je tako komot, ker je treba, ker….kdo ve. In potem ločitve. Zreli ljudje, ki so se poročili iz pravih razlogov (oba) se ne ločujejo. So pa redki. Kar dokazujete s to temo.

Z valjenjem krivde za ločitve na moške, ki so vse najslabše, pa še preleni, da bi sami dali vlogo za ločitev, da ubogim ženskam še to ostano za narediti, poveš vse kar je za vedeti kako gledaš na moške.  Pokritja za takšno prepričanjem nimaš.  Gre za tvojo domišljijo.  Morda pišes lahko kvečjemu na osnovi lastnih izkušenj.  In gotovo obstajajo tudi takšni primeri.  Za kaj več, če želiš razumete zakaj se večina žensk ločuje, in same dajo vlogo, pa se moraš najprej izobraziti.

Žensko zanima kaj moški je in kaj ji lahko ponudi.  Medtem, ko vse preveč moških zanemari vse, čim ženska sprejemljivo zgleda in mu je naklonjena.  Zato vzamejo brezposelno, revno, leno, ni da ni.  Nekaj kaj ženskam nikoli ne bi padlo na pamet.  In takšne bi potem moškim očitale pomanjkanje srca, lol.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1571, 17.06.2024 ob 00:15

Žensko zanima kaj moški je in kaj ji lahko ponudi.  Medtem, ko vse preveč moških zanemari vse, čim ženska sprejemljivo zgleda in mu je naklonjena.  Zato vzamejo brezposelno, revno, leno, ni da ni.  Nekaj kaj ženskam nikoli ne bi padlo na pamet.  In takšne bi potem moškim očitale pomanjkanje srca, lol.

Danes so ženske hujše kot moški. Dovolijo se do 30 leta  ali še čez kurbati okol s top tipi po njihovo potem potovanja,kofektanje nonstop ,lene večina njih oprostite so še izjmene ampak jih je izjemno malo.Mnoge imajo občasneže spet s tistimi top 10% tipi, ker mora tud hud zgledat pa tud, če je v postelji nikakav , ko bi marsikateri drugi moški bolje za njo poskrbel samo jim ne dajo priložnosti itd. Zblojeni  ženski možgani v 21 stoletju z vso tehnologijo.

Pri 46 si star dedec, verjetno se kar globoko v krizi srednjih let. Vsaj glede na zapisano imas velike probleme sam s sabo. Katera pa mislis, da isce moskega, ki se bo ukvarjal samo sam s sabo in bo ves uzaljen, ce se ona prav tako cel dan ne bo ukvarjala samo s tem, kako gospodicu ustreci? Katera samska pri teh letih rabi / isce to? Nobena.

vse so iste. Ne znajo drugega rečit kot to, da se vsi moški ukvarjamo sami s sabo.

In zakaj naj moški ne bi imeli nekih kriterijev? Saj jih imamo ženske tudi… Vsak zase ve, kaj išče, kaj bi toleriral in kaj absolutno nikakor ni zanj.

Tudi ne vem, zakaj bi kdorkoli obsojal, kritiziral ali se kako drugače ne-strinjal s kriteriji, ki jih nekdo ima pri iskanju partnerja.

Če ima neke zelo visoke, nerealne, mogoče tudi čudaške, plehke ali bizarne kriterije, pa kaj potem? Kako to na vas vpliva? Vpliva samo na to ali bo ta oseba sploh našla partnerja zase ali pač ne, oziroma zelo težko.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno7000, 17.06.2024 ob 10:54

Danes so ženske hujše kot moški. Dovolijo se do 30 leta  ali še čez kurbati okol s top tipi po njihovo potem potovanja,kofektanje nonstop ,lene večina njih oprostite so še izjmene ampak jih je izjemno malo.Mnoge imajo občasneže spet s tistimi top 10% tipi, ker mora tud hud zgledat pa tud, če je v postelji nikakav , ko bi marsikateri drugi moški bolje za njo poskrbel samo jim ne dajo priložnosti itd. Zblojeni  ženski možgani v 21 stoletju z vso tehnologijo.

In to pišeš v temi 46 letnika, ki verjetno že 30 let naskakuje vse kar ima srčni utrip, je leno in površno bitje, obsedeno s top ženskami ki mu pripadajo v srednjih letih, ker prej pa on resen ne bi bil. Koliko se upaš stavit da je temu tipu mama ali umrla ali pa zbolela in sedaj išče “ženo”? Ker oprosti, ampak nekdo ki si želi biti mož, bi se to pred 46 to spomnil :). Ženske ki jih opisuješ samo delajo to kar moški počnejo že od nekdaj. Tisti ki lahko seveda. Ti očitno ne moreš ker si tako obseden s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
hecno, 17.06.2024 ob 13:59

In to pišeš v temi 46 letnika, ki verjetno že 30 let naskakuje vse kar ima srčni utrip, je leno in površno bitje, obsedeno s top ženskami ki mu pripadajo v srednjih letih, ker prej pa on resen ne bi bil. Koliko se upaš stavit da je temu tipu mama ali umrla ali pa zbolela in sedaj išče “ženo”? Ker oprosti, ampak nekdo ki si želi biti mož, bi se to pred 46 to spomnil :). Ženske ki jih opisuješ samo delajo to kar moški počnejo že od nekdaj. Tisti ki lahko seveda. Ti očitno ne moreš ker si tako obseden s tem.

Kako lahko enačite kurbarijo žensk in moških?  90% ženske populacije pod 50 let se lahko kurba čim in kadar se jim zahoče.  Gredo na Tinder, sprejmejo povabilo in razširijo noge.  Medtem, ko se ne 90% moških ne more kurbati, pa če si še tako želijo.  Velika razlika!

Večina moških, ki so v štiridesetih in se lahko kurbajo, so si to morali zaslužiti z delom na sebi, da so nekaj postali, nekaj imajo, znajo in nudijo, nekaj zgledajo, nekaj so.  Zato 40 letni moški ne bi mogel biti drugačen od 40 letne žensk.  40 letna ženska je svoje že izpela in od boga dana porabila.  Medtem, ko je moški, ki je nekaj postal, na vrhuncu svoje tržne vrednoati.  S tem, da velika večina ostane za ženske enako novidnih kot prej.  Zato ne bi mogel biti večji bedak, če bi se brez kriterijev, s srcem, vezal za neko xy žensko.  Jasno, da je bolje, da v zasluženi vednosti uživa dokler se mu še da.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1571, 17.06.2024 ob 16:21

Kako lahko enačite kurbarijo žensk in moških?  90% ženske populacije pod 50 let se lahko kurba čim in kadar se jim zahoče.  Gredo na Tinder, sprejmejo povabilo in razširijo noge.  Medtem, ko se ne 90% moških ne more kurbati, pa če si še tako želijo.  Velika razlika!

Večina moških, ki so v štiridesetih in se lahko kurbajo, so si to morali zaslužiti z delom na sebi, da so nekaj postali, nekaj imajo, znajo in nudijo, nekaj zgledajo, nekaj so.  Zato 40 letni moški ne bi mogel biti drugačen od 40 letne žensk.  40 letna ženska je svoje že izpela in od boga dana porabila.  Medtem, ko je moški, ki je nekaj postal, na vrhuncu svoje tržne vrednoati.  S tem, da velika večina ostane za ženske enako novidnih kot prej.  Zato ne bi mogel biti večji bedak, če bi se brez kriterijev, s srcem, vezal za neko xy žensko.  Jasno, da je bolje, da v zasluženi vednosti uživa dokler se mu še da.

Predlagam da se proglasiš za žensko pa bo. Veš kako lažje življenje boš imel 🙂

Al pa ne, še naprej foušijo zganjaj in nori, ker te pač nobena noče taknit. Kar je res čudaško. Pa tako prijeten in privlačen deluješ. Nič obupano primitiven, nič obseden z visenjem na netu in konzumiranjem red pill vsebine. Služiš pametnim dedcem lepe denarce 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
hecno, 17.06.2024 ob 16:45

Predlagam da se proglasiš za žensko pa bo. Veš kako lažje življenje boš imel 🙂

Al pa ne, še naprej foušijo zganjaj in nori, ker te pač nobena noče taknit. Kar je res čudaško. Pa tako prijeten in privlačen deluješ. Nič obupano primitiven, nič obseden z visenjem na netu in konzumiranjem red pill vsebine. Služiš pametnim dedcem lepe denarce 🙂

Danes, ko za ženske obstaja 50 oblik kontracepcije in brezplačen splav, da za vse bolj družbeno sprejemljivo kurbarijo ja ne nosi posledic, je prav gotovo lažje biti ženska kot moški.  Pa tudi, če se odloči otroka obdržati, je tu mamica država, da od moškega izsili redne prilive, da ji ja ne bi bilo hudega.  Še v primeru, da niti sama ne ve od kdo je oče, ji mamica država priskoči na pomoč.  Velika razlika v primerjavi s preteklostjo, ko so bile posledice kurbarije precej bolj reane.  In se je morala ženska precej bolj pazljivo odločati s kom bo tvegala spolne odnose.  Pa še, ko se je otrok rodil, je bila motivirana, da moškega obdrži.  Ne tako kot sedaj, ko razmišlja bolj o tem kaj vse ji pripada.

Časi so se spremenili.  In edino pravilno je, da se časom primerno prilagodi tudi moško obnašanje, da ne potegne kratko, ker ženske, žensko obnašanje, se je spremenilo.

New Report

Close