Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek To samski moški pričakujemo od žensk

To samski moški pričakujemo od žensk

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5897, 24.06.2024 ob 22:10

Odgovor na objavo uporabnika
no povej, 23.06.2024 ob 19:30

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1692, 18.06.2024 ob 20:44

Eno so zakoni, ko začenjaš zvezo, sobivanje, imaš otroke, itd.  Drugo, edino relevantno, pa so zakoni, ko great narazen.  V katero smer gre trend, pa vsi vemo.

Sploh pa se moški vse bolj sprašujemo v čem je smisel sofinanciranja “partnerke”, ki to seveda ni, si pa domišlja.  Sploh, ker se ji je potem treba še prilagajati.

Iščite si moške, ki so vam enakovredni, ne boljših.  Od kar več niti veste ne kaj je ženstvenost, za le te več niste primerne.  Ker ne doprinesete praktično nič.

V katero? Povej no v katero smer gredo. Po zakonu se deli vse skupno ustvarjeno v zakonu. Kakšne spremembe so na vidiku? Nič ti ne more vzet kar si pred zakonom imel. Kar sta v zakonu ustvarila se šteje za skupno. Ker to zakon je. Skupnost. Povprečna preživnina za mulce v sloveniji ki jo dedci plačujejo je 140e na otroka. Res vas obirajo ženske. V bistvu pezdeti ki se razmnožujete čeprav nič nimate zajedate vse davkoplačevalce. 140 preživnine. Eni pa skoraj 500e faking vrtca plačujemo. Ugani kateri jokate. Faking luzerji. Večina pri tastarih doma pri skoraj 50 pa javkate kaj vam ženske jemljejo. K da je kaj vzet.

Moški, ki jih opisujeṣ̌, se nimajo kaj dosti za bati.  Ampak takšne si velika večina ẓ̌ensk tako ne ẓ̌eli.

Nastradajo naivneži z nesorazmerno višjimi dohodki, ki za časa zveze nekaj ustvarijo.  Žene Bezosa, Gatesa, ipd bi v Sloveniji še več dobile.  Skupno ustvarjeno, lol.

Če nočeš zakona in ne razumeš kaj to je (ja skupnost, torej skupno ustvarjanje) se pač ne it zakona. Omisli si cimre. Tako ne bo treba nič delit. Se pa človek vpraša o tvoji sposobnosti, če si očitno navlečeš eno ki krepko manj ustvari na mesec kot ti. Le zakaj si takšno izbral? Mogoče zato da se bolj pomembnega počutiš? Z eno na svoji ravni itak nisi zmožen bivat a ne? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
no povej, 25.06.2024 ob 10:40

Če nočeš zakona in ne razumeš kaj to je (ja skupnost, torej skupno ustvarjanje) se pač ne it zakona. Omisli si cimre. Tako ne bo treba nič delit. Se pa človek vpraša o tvoji sposobnosti, če si očitno navlečeš eno ki krepko manj ustvari na mesec kot ti. Le zakaj si takšno izbral? Mogoče zato da se bolj pomembnega počutiš? Z eno na svoji ravni itak nisi zmožen bivat a ne? 🙂

Ženske so res znane kot iskalke sebi enakih, lol.

Zato si je Bionce omislila JayZa.  Zaradi njegove lepote, ne?  Kako si ti naiven.  Pa še ponosen si na to potem, lol.  Gotovo tudi prepričan, da imaš nakovredno žensko.  Ni čudno, da imaš partnerko.  Si idealen.

.https://youtu.be/En_zVVHatKQ

 

to.. ne pa vaš keššš pa stene.. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3492, 25.06.2024 ob 10:23

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno305, 25.06.2024 ob 09:54

Dokler bodo zenske mislile da so bolj pomembne kot moski bo tako kot je.

Kot družba smo poskrbeli, da so ženskam tako zelo zrasla krila, da so prepričane, da moške tako ne potrebujejo. Vreden pa jih je le oh in sploh presežek, ki se v duhu enakosti zanje slepo razdaja, se jim prilagaja, celo podreja.  In s takšno žensko imaš na dolge steze same probleme.

 

Drzi kot pribito. Sam sem kot izredno sposoben, skrben in ljubeč, ter družbeno najmočnejši moski bil po svoji krivdi popolna žrtev odnosov s svojo monogamno žensko. In bilo je tako kot praviš. Najmočnejši moški v naravi se je v imenu ljubezni začel prilagajati in celo podrejati ženski ključno zato dvignil višje in bi se ona bolje počutila. Posledice so zelo krute. Nisem imel časa za hobije prijatelje in niti za konkretno hoditi v službo.  Seveda sem tudi to bitko kot vse doslej zmagal. Ko se mi zagotovil izredno pozicijo svetu je nekako ljubezen iz njene strani usahnila. Seveda sem vse do potankosti naštudiral. Tudi vso strokovno literaturo. In sedaj vem da če ženski naš vse in jo dvigneš previsoko s tem te ona podzavestno sovraži. In kokončno uspeš no potem njej nimaš več česar dajati saj si jo že ustoličil tako visoko. Posledično ona ni več prejemnik in ljubezen usahne. Moški dajte sebe in svoje potrebe na prvo mesto. S tem boste ženski najbolj všeč in za vas s se bodo borile. Imeti morate vizijo, ženske pa se morajo počutiti počaščene da lahko u tvoji viziji sodelujejo. Enako se morajo počutiti počaščene da jim dovoliš seksati s tabo. Vse kar je mane od tega je primerna samo za rekreativne namene. Sedaj ko sem pol znanja res nima probleme z ženskami. Iz srca jih ljubim in dobro mi je. Je pa tudi res da imamo otroke z dve mi ženskami. Torej dejtam mi jih več hkrati, kolikor mi pa čas dopušča. Ampak želim si še več kvalitetnih žensk in ljubečih otrok. Če bo to z različnimi ženskami, tudi prav

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 25.06.2024 ob 11:35

Drzi kot pribito. Sam sem kot izredno sposoben, skrben in ljubeč, ter družbeno najmočnejši moski bil po svoji krivdi popolna žrtev odnosov s svojo monogamno žensko. In bilo je tako kot praviš. Najmočnejši moški v naravi se je v imenu ljubezni začel prilagajati in celo podrejati ženski ključno zato dvignil višje in bi se ona bolje počutila. Posledice so zelo krute. Nisem imel časa za hobije prijatelje in niti za konkretno hoditi v službo.  Seveda sem tudi to bitko kot vse doslej zmagal. Ko se mi zagotovil izredno pozicijo svetu je nekako ljubezen iz njene strani usahnila. Seveda sem vse do potankosti naštudiral. Tudi vso strokovno literaturo. In sedaj vem da če ženski naš vse in jo dvigneš previsoko s tem te ona podzavestno sovraži. In kokončno uspeš no potem njej nimaš več česar dajati saj si jo že ustoličil tako visoko. Posledično ona ni več prejemnik in ljubezen usahne. Moški dajte sebe in svoje potrebe na prvo mesto. S tem boste ženski najbolj všeč in za vas s se bodo borile. Imeti morate vizijo, ženske pa se morajo počutiti počaščene da lahko u tvoji viziji sodelujejo. Enako se morajo počutiti počaščene da jim dovoliš seksati s tabo. Vse kar je mane od tega je primerna samo za rekreativne namene. Sedaj ko sem pol znanja res nima probleme z ženskami. Iz srca jih ljubim in dobro mi je. Je pa tudi res da imamo otroke z dve mi ženskami. Torej dejtam mi jih več hkrati, kolikor mi pa čas dopušča. Ampak želim si še več kvalitetnih žensk in ljubečih otrok. Če bo to z različnimi ženskami, tudi prav

Ja.  To je ta pro-ženska vzgoja.  Moške se vzgaja v pedestaliziranje ženske.  Da jo z vsem kar si, imaš in zmoreš dvigneš na svoj nivo.  Brez zavedanja, da ženska s tem izgubi privlačnost, saj ji nimaš več kaj novega za dati.  Pa si lahko na vem kak lepotec, milijarder, super zvezda, genijalec, kdorkoli.  Zvest, dober, kakeršenkoli.  Ženska zgolj postane toliko bolj arogantna.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3492, 25.06.2024 ob 21:39

Ja.  To je ta pro-ženska vzgoja.  Moške se vzgaja v pedestaliziranje ženske.  Da jo z vsem kar si, imaš in zmoreš dvigneš na svoj nivo.  Brez zavedanja, da ženska s tem izgubi privlačnost, saj ji nimaš več kaj novega za dati.  Pa si lahko na vem kak lepotec, milijarder, super zvezda, genijalec, kdorkoli.  Zvest, dober, kakeršenkoli.  Ženska zgolj postane toliko bolj arogantna.

 

Nobena noče biti na vašem nivoju 🙂

Zadnja leta spremljam Facebook objave 60+ letnega znanca na visokem položaju globalne korporacije.  Urejen, postaven, aktiven.  Izredno sposoben, prijeten družinski moški.  Službeno potuje po vsem svetu ~50% časa.  Tako že leta.  Z ženo svojih let je poročen dobrih 20 let.  Imata par odraslih otrok.  Ona že dolgo več ne dela.  Zgleda starejša, vsa zgubana in skrajno zamaščena z vsaj 30, če ne 40 kilogrami viška.  V bistvu ima danes prav brezoblično telo.  Še čez pulover se ji vidi debele šlaufe masti.  Tako izstopajo.

Ravno sta na dopustu.  Polet v prvem razredu za 10 jurjev na osebo, čeprav najbrž koristi milje.  Vse top 5*.  Prevozi, hoteli, restavracije, aktivnosti, …  Luksuz, lagodnost, ni da ni.

Za današnje ženske je to idealen moški.  Da ji VSE, pričakuje pa NIČ.  Se grem stavit, da že davno več ne seksata.  Niti s svojo prisotnostjo je ne moti, saj je toliko na poti.  Še vedno se lahko z njim postavlja, z njegovim položajem, z vsem kar je ustvaril, medtem ko ona je že davno za odpis.  Doma imata pomočnico.  Hkrati pa je še vedno na veliko razvaja.  Redne oh in sploh večerje, izleti, fancy vikendi, ni da ni.

Podobno moj sorodnih.  Vse je podredil ženi, ki se je zapustila.  Vem, da si še vedno toliko tega želi početi.  Ampak, ker ženi ni, bo prej umrl kot počel to kar si želi.

Evo.  To je rečept za t.i. srečno zvezo.  Fenomenalen moški in ženska, ki se zapusti, moški pa jo še vedno nosi po rokah.  Hkrati pa ni tako uspešn, da lahko z ločitvijo še več pridobi.  Hvala, zame to ni noben zadetek na loteriji.

 

Odgovor na objavo uporabnika
patetični osebki, 25.06.2024 ob 21:42

Nobena noče biti na vašem nivoju 🙂

Ne da noče.  Ne zmore.

Poglej si listo 3000+ milijarderjev.  Koliko žensk je na njej po lastni zaslugi??   Ker nočejo?  Ne zmorejo.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 14.06.2024 ob 01:21

Odgovor na objavo uporabnika
fajn partija, 13.06.2024 ob 19:52

Ženske se sprašujete o samskih moških. No pa poglejmo kaj samski moški kot sem jaz pričakujem od ženske. Najprej o meni in potem še moja pričakovanja:

Jaz 46 let, postaven, športna postava, visoka izobrazba, fajn plača. Športam redno, kolo, smučanje, hribi… veliko potujem. Pač samski, dopust je zame, plača tudi.

Od ženske pričakujem:

da je postavna, športna postava, ne debela, ne taka mlahava (veliko žensk ima malo kg pa so čisto mlahave, ker ne športajo). Da precej športa.

Pri izobrazbi spregledam skozi prste, ampak mora biti vsaj SŠ in razgledana.

Brez otrok, logično.

Imeti mora vsaj povprečno plačo, ker jaz ne bom nobene finančno podpiral.

 

Tako, da monklje, kvalitetni moški smo raje samski, ker ste samske pod našo ligo.

Da naredim povzetek: Moški, 46 let, primeren samo  za ob nedeljah in praznikih.

Še to ne, nedelje so za družine 😉

Glej, absolutno boš ost l sam. Ti samo zahtevaš, nudiš nič. Ženska, kot jo ti opisuješ, ima že vsaj 4 otroke. In mlajšega tipa, kot je sam. Tako, da ja tvoj vlak je odpeljal. Samska, s tako visokimi zahtevami? In potem si se zbudil iz sna?

Zgoraj berem. Ženska bi morala imet lastno kariero in Še nekoga zraven tebe, ki si itak genialen podpirat. In razumet. Ti pa it k, ne bi nikogar razumel.

Jaz sem sicer precej mlajši od avtorja, ampak povem vam, norčevanje žena iz moških in njihove zahteve so prišle tako daleč, da ste v moških vzbudile sovraštvo in odvratnost. Moški bomo raje samski, kakor s kozami! Ko moški zameri, je ta rana globoko na dnu srca in je jo je nemogoče popraviti. Moški znamo biti srhljivo hladni. Niso zastojn vojne, kjer se tudi umira. Človeštvo očitno rabi vojne in tragedije, da se ljudje streznijo.

Odgovor na objavo uporabnika
MH370, 02.07.2024 ob 14:04

Jaz sem sicer precej mlajši od avtorja, ampak povem vam, norčevanje žena iz moških in njihove zahteve so prišle tako daleč, da ste v moških vzbudile sovraštvo in odvratnost. Moški bomo raje samski, kakor s kozami! Ko moški zameri, je ta rana globoko na dnu srca in je jo je nemogoče popraviti. Moški znamo biti srhljivo hladni. Niso zastojn vojne, kjer se tudi umira. Človeštvo očitno rabi vojne in tragedije, da se ljudje streznijo.

Večina ljudi se stanje sploh ne zaveda.  Lahko, da je preteklo tudi po 10 in več let od kar so bili na zmenku s kakšno novo osebo.  In tudi, če imajo kakšne izkušnje z ona-on, le te danes več niso relevantne.  Preveč tega se je spremenilo.  Na YouTube gledajo vse kaj drugega kot videje kjer ženske nizajo svoje zahteve.  Kako naj potem karkoli vedo, če pa mainstream mediji o tem praktično ne govorijo?

Seveda je vse več moških, ki imajo žensk, njihovega obnašanja in pričakovanj poln kufer.  Za kar so še najbolj zaslužne ženske same.  Vse več pa je tudi moških, ki se po dolgem času končno resno vprašamo kaj z današnjo žensko sploh dobimo.  In že zaradi zavedanja kako pogoste so sedaj ločitve, pomislimo kaj bi to za nas pomenilo.  S tem pa se viša tudi naša meja, kaj vse bi ženska morala biti, imeti, itd, da bi se imelo smisel vezati.

New Report

Close