Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek To sem jaz

To sem jaz

Hitro odprite moj profil-moj e-mail… in tam sem jaz, moja slika, kaj pravite? Zažigam ali ne???

No nekega dne pa se kakšna druga sličica, obljubim!

SonceK

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-))
Jaz pa svoje raje ne bi objavila….:-))) Sem se ravno včeraj v Vikendu gledala…. preveč modra sem.:-)))))

:)))))))))))))))))))))))))) Kok je luštna … :)))))))))))))))))))))))))))))))

Samo … morš dat svojo pravo slikco … pa tut če je samo od hrbta (tko kot sem jo dala jst) :))))))))) ;)))))))))) 😛

Drgač je pa zakon slikca … :))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

BGV, saj sem obljubila še kaksno sličico, pa ne pozabi da sem nagajivka, pa da rada delam presenečenja… Zato še malo počakaj in bo…do takrat pa naj bom taksnale.;)))))

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti modra, jaz rumena, kaj še hočeš lepšega!;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če lahko pristavim še jaz:saj je kar luštno,ampak jaz bi rajš tisto,saj veš…al me bo mogoče kap?
Lepa si
Sp

:))))))))) … samo kaj ko sem tooooooooooook radovedna kako zgledate v resnici … :)))))))))

Zgleda, da bo treba bit potrpežljiv … samo za nas Kozoroge je značilno, da ne znamo potrpet in da hočemo vse takoj … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

.. svojo slikco prpopal gor? Tako da bomo lahko vse občudovale tvoje čare … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

BGV!Čez nekaj hipcev boš imela mojo sliko na privatnem e-mailu,pol pa komentiraj.
Sp

… si me prehitel … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej BGV, jaz tudi ne vem kaksna si, razen tvojega ramencka -tatujcka,drugega se nisem videla…
Saj se bomo videli, kmalu kaj, bo res treba na eno kavico, da se spoznamo, ampak se bojim da nekaterih ne bo… Kaj misliš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj pa bi ti tisto kaj??? Kap pa te bo, to pa sigurno samo vprasanje od cesa!!! ;))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No jaz se baham in važim, ampak hvala draga moja Grdobka, kajti za tole sličico si predvsem zaslužen ti. Cmoka že leti, ravno tja kjer si jo najbolj želiš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He he … zgleda, da je res pričela pomlad … namreč komaj čakam, da grem spet na kako srečanje … pa da spoznam nove ljudi … pa to …

Res bi bilo fajn, če bi se kaj dobili na eni kavici … da mal poklepetamo še v živo … Sicer … hm … sklepam, da sem med vsemi vami ta nlajša (sicer sem na to že navajena) :))))) … samo mislim, da bi bilo luštno …

Vsekakor pa se ne bo prikazal Razo … Tako smo ga čakali na prednovoletnem srečanju … pa ga ni bilo od nikoder … Le darilce in sporočilce je poslal … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

BGV ne izzivaj ga, a hoces da se nam vsem zmesa in se potem stepemo katera bo njegova???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, kaj pa meni, mater BGv, zdaj pa maš, si ostala brez besed, kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… samo zezal, ko mi je spodaj napisal, da mi je poslal njegovo slikco na mail … (namreč … v mail-box ni še vedno nič) :(((( … Me prav zanima kaj je poslal … :)))))))))

Drgače pa … če je pravi dedec, ga bo zadosti za vse … tako, da se nam ni treba tepst … :)))))))) ;)))))))) Lahko obdela vse naenkrat … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tako je, od tule bomo vsi prišli, le našega skrivnostnega razočarka ne bo. Ampak čaka naj se, ga bom že izvabila iz njegove luknjice-brloga, le kaj tako skriva???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

………………… (bom rajši tiho)

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… tako ali drugače …

Samo ne vem kaj mu je … A se mogoče boji par nebogljenih deklic? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zdaj bi pa slikco že morala imet.Sem pozabil,da mi Norton preveri vsako poslano in prejeto pismo.
Za vse? Ne vem,ne vem,meni tolče srček le za dve in ena od teh za drugo ne ve,druga pa ve za obe…
Lp
Sp

… iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … Kok je zlati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))) … Če si ti pol tolko zlati, kot je tvoj mucek … je super … :)))))))))))))))) Iiiiiiiiiiiiii … Zdej si ga bom pa dala kar za ozadje … :)))))))))))))))

Mimogrede … a ti si slučajno Italijan? Po priimku namreč!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja,po očetu!

Tako je, no čakamo, je že kaj BGV si dobila, slikco namreč?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz te ne dohajam vec ena, pa druga pa nobena pa tale… Saj se ti bo še zmešalo.;))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close