Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek To sem jaz

To sem jaz

zdaj si me pa že tolk shajcala,da me že malo suka…
Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!Slikico!
Prosim,prosim….pa bom rekel,da se mi tvoj tatoo dopade!
Lepa si
Sp

hojla
a dej nehi…internetna tehnika zafrkava..ampak to pa nisem jaz kriv….

daj povej, kak se prpopa slikca……jo bom deal resnicno…..karkooli boš hotela, saj veš, da sem pred dobrimi sončki čist brez moči in se stajam, da tudi korenčka ni nikjer več videti…

daj no bodi pridkana in ubogaj…….

no te poskusim mal omehčati:

Rahel veter šepeta, da nekdo nekoga rad ima, če sva to jaz in ti ne vem, a moja edina ljubezen je……….i!

v pričakovanju….cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

… preberi prvi stavek … POČASI SE DALEČ PRIDE!!! :))))) … Počakaj … bodi potrpežljiv … pa bom dala vsem na vpogled še kak drugi delček mojega teleščka …

Sicer pa … hm … mogoče … He he … nekaj bom poskušala …

Potrpljenje prosim … :)))))) ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… ob moji podpori pa ne bo tako težko, kaj?!

Cmoka…

nonon moja lubči… a veš da te mam še vedno rad….

daj pa mi ti povej kak slikico prilimaš…….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prazen žakelj ne stoji pokonci-posledično temu tudi korenjak ne.Ja kosilo sem šel kuhat,ja pa mulico tudi kuham,ker ni sličice.
Poleg tebe je pa ena od vas res dobila mojo ta pravo sliko,ampak zdaj glumi glivo ;-))))
Lepa si
Sp

jaz že ne – prisežem!!! :-)))
Da me ne bi kdo po krivem obsojal, samo zato…:-)))

(morda se je pa ne bi branila, kaj pa vem…:-)… bom morda raje na poletje počakala, ko bo imel bele joške…:-)))

??????
Aha, si bom zapomnila……smrk….

Joške imam pa kosmate,pa običajno tudi lepo zagorele.

zame se boš pa zdepiliral…?! :-)))

Cmoka na lička (če si pa že moker po ličkah, ga vzamem nazaj, moj dragi jih po pa vesel, vem!)

Žena in ljubica me imata radega takega kot sem:medota
Sorry.
Lepa si
Sp

P.s.: na enem postu nižje,sem te vprašal nekaj.Mi lahko odgovoriš?

… najprej jo moraš dat nekam na net … in potem enostavno napišeš njen URL naslov. Enostavno ko pasulj …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa zakaj si vedno tako skrivnosten??!!??? Grrrrrrrrrrrrrr … Sicer pa … sem skor ziher, da je to SončeK … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-))))))))))))))))))))))))
Nasmejala si me do solz!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))

Zakaj pa?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Da bi lahko SončeK tako spreminjal stil pisanja, roko v ogenj, to ni mogoče!!!
Sem stoprocentna (skoraj)…:-))

… da je SončeK to napisala … ampak … da je SončeK tista druga, ki je dobila slikco …

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aja, poceni “lajtnga” je bila, ko sem se rodila…
Sorči.

Zdaj pa letim, se kasneje beremo!

Nič bat, sonček nima nobene slikce, ko jo pa dobi jo sigurno deli!!!

nočka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi moj, veliko bolj sem zahtevna in tale rahel šepet vetra… ne bo pri meni prav nič uspel.

Ja moški, ko nekaj potrebujejo pa vsi medeni naokoli… Se boš moral pa malo bolj truditi in ne samo danes, vedno, da ti pripopam tisto kar želiš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close