Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek tok, tok …

tok, tok …

Lepo, lepo, povedano Mariči !!

Cmoka!

…da traja in traja ta užitek….

…se pravi, spet sem zadaj….:)

aja?

.. pa tolk lepga koštrunca sem ti napopala tam 🙂 … ko ga idiš, se zih ne boš več jezil 😉

ja užitki so pomembni .. vedno in povsod :))

eh … fore so stare, pa pridejo nove, pa so čez čas spet tiste stare aktualne in tko … svet se vrti naprej 😉

Kolk je za brat!Kdaj ste pa tolk naklofal?? Čaki čaki če kej sumljivega preberem hmmm bojo sankcije..kaj naj rečem pobezljali ste mi!!!

Grem na branje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja ja sej sem čist preč..mislim Marijaaaa..a tako,a tako ..no ja hudimrja..a sam ježek ?????ufff zdejle mi e pa herz nekam skoču vuntjavendan..Čaki čaki..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A veš kaj tega zajca bom pa okol kepce jest…hudiča…kakšen sef..!!Čaki da povem tapravmu sefu!!

ma pa res ene protekcije..hmmm tuhtam tuhtam le zakaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, nak, sem te res po nesreči izpustila:
ej, popravlja, folk, popravljam:
ježek je dve tretjini od zajčka in od muce
in od muce in od zajčka, eno tretjino ti dve
pogolni živalici prepuščata ostalim gmajnarjem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh cmoookkkka..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajček se nesrečen zavleče v gozd……

Hmmmmmmmm sem se čist nehu jezit :)))) K je tolk prisrčen 😉

Koštrunček veselo meketa domov :)))))

Ti Jani, ane, da malce bolj previdno
uporablja tele vejice, ane?
Kaj praviš na to ti?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

koštrunček .. fino se mej tam gori 😉

Vidiš, mišonček mišonasti, tuki pa pride
prav tisto: kdor zna in je sposoben dajati,
ima možnost in je dovzeten tudi za sprejemanje.
In ti zdaj si v fazi, ko po tolikšnem razdajanju
znaš nekaj našega tudi sprejti. Zdaj si šele
pravi tjavendanovec, a naredimo krst?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kako pa zgleda krst ? Me je kar mal strah. A dobim po riti s štrikom
tko kot na Triglavu ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ne, na prvem srečanju, ki ga bomo spet imeli
in če se ga boš udeležil, udeležba ni obvezna,
je pa vsekakor močno zaželjena, boš potrboval
dva kosa vsakega dela garderobe, ker te bomo
umili v slivovem vinu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oh, Mariči, cmočki pa pašejo. Ampak, kako razvneti fante, če si jih pa vsi delimo?
Ko bom prvemu zapihala na nežno dušco, boste vsi skočili name? Ah, počasi bom že kaj pogruntala.
Cmooččkeeee tudi tebi.

O hudiča, kje ste pa to foro najdli ? A slivovo vino tud obstaja ?

Bom prišel, če se bo le dalo. Sej me že kar firbec matra, kako zgledate,
sploh ženske.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

he sej če sem čist odkrita sem zadovoljna če bi napisala mišon..hihihihi ampak se me otepa ko komarja..pa nč!! Zajček mi je pa itak zelo zelo pri srču že dooooooooogo..hehe a ne zajči…ti to veš!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti fante pa pust čist prmer..jih ne damo..o ne!!
Smo jih zarinkale ja..aha!!
Nč ne bo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vem :))))
obojestransko je to !

Lubija..midve se itak razumeva da lahko..hehe en mal…kušelcev..na *****§m§§§mm§§mm§m§m§mm§mm****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahahaha Mariči jessss hehehe yessssssss…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close