Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole je dobro prebrat…….

Tole je dobro prebrat…….

Da pomodrim še malo…. ( he, he, pandica, a? )

Ko si tako daleč, da ne zmoreš niti koraka več,
si prehodil ravno polovico razdalje, ki si jo sposoben prehoditi !!

( Grenlandski pregovor ).

…….. lepo, prelepo. Človek bi dejal, da k temu
ni kaj več dodati, jaz pa mislim, da bi v svoji
glavi dodala:

…… in zato se ne boš vračal nazaj po prehojeni poti in se oziral po naporih le-te, temeveč boš v skladu s svojimi sposobnostmi stopil naprej in prehodil še drugo polovico.

Tako mislim, vendar se vse prepogosto ozrem nazaj in vse prepogosto me zagrabi tista sveta jeza, da bi prehodila tisti kos poti, ki je tako že prehojen. Ne vem zakaj, a včasih se mi zazdi, da bi to morala narediti in tako prehoditi še tretjino več, kot mi dovoljuje sposobnost ali pa povečati prag moje sposobnosti. Kaj vem, kaj vem …..???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tako, pofočkala sem se, brez vas ne gre,
tako je, tega spremeniti se ne da …. zdaj
pa spet v delo, ki ga noče in noče biti konec,
morda spet čez urico ali dve!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Punci.. lepo vaju je prebrati.. tkole… razpoloženi 🙂

Jani želi vsem lep večer :))))

Zajček, eden boljših, kar sem jih bral, res.

Če bi le znali odkrit in aktivirat vse potenciale, ki jih imamo.

Jaz vas, klapa sicer na hitro pozdravljam, ker ne vem, koliko bom danes lahko z vami, odvisno od dela ponoci. Za mano so dve super fešte, v soboto in nedeljo in bo prav pasalo malo “delat”, he, he.

Vi ste pa res neverjetni.
Čez ta dva dni ste naklafali toliko postov, da ni šans, da to kdaj obdelam.
Zato bom kar tu malo pokomentiral Eurovizijo.

Čestitke Sestram. Če gledam samo na pesem, potem bi jo z lahkim srcem dal med top five, ker je bilo po večini sranje. Sem se pa takoj spomnil, zakaj mi je bila od začetka smotana. Zaradi izvedbe v živo. Kot takrat tudi tokrat so ga biksali, žal pa ne Marlena, ampak back vokali. Mene kot pevca s stažem to grozno moti in najbolj od vsega gledam ravno na petje, pa seveda komad, šele potem aranžma, pa srajčke ipd….

Je pa res, da bi lahko tehniki za mešalno mizo to malo zakamuflirali in znižali back-e, so pa v bistvu še preglasili Marleno, kar je itak mix-kiks.
Torej minus za tonske mojstre.

Drugo pa je nastop. Po vseh napovedih sem pričakoval res kaj bolj pretresljivega, novega, impozantnega, pa razen bleščic v kiklcah ni bilo nič, celo koreografija in ples sta ostala ista.

Ravno to zadnje je pa po moje odločilo zmagovalko.
Latvijka je pač odlično odigrala svojo vlogo moškega, se “poigravala” z bejbiko na odru, nakar so jo dečkoti slekli in preobrazili v red bejbo in na koncu še v eno elegantno damo, kar ni imelo primero v nobenem drugem nastopu. Pa še preverjen komad od Rickyja Martina zraven, pa je bilo.

Se pravi, se strinjam z zmagovalko samo na pol.
Pa še nekaj me moti.
Ali naj pojejo vsi v Angleščini ali nobeden, oziroma, razen Anglije, ker to ni potem več noben Euro contest, ampak tekmovanje za “Vaš šlager sezone.”
Kje je tu multikultura, razni narodi, tradicije, jeziki, druženje različnosti in drugačnosti ? Torej tudi po tej plati kapo dol sestrcam.

Najbolj sem pa jezen, ker smo full prehiteli Nemčijo, dasiravno so jo kovali v sam vrh, za zmago, pa nam to vseeno en k pomaga, ker gre Nemčija avtomatsko naprej, zaradi finančnega vložka pač in smo tako za jedan jebeni bod izpadli iz tekmovanja drugo leto. Upam, da bodo v tem času tudi pri nas malo prevetrili ljudi, ki se s tem pečajo, posodobili sistem in način tekmovanja, da jim enkrat rata kombinacija tudi za kaj več.
Dober komad pa še nekaj posebnega, atraktiven nastop ali izvajalec.

Sploh pa, glasbo bi morali prepovedat – ocenjevat, tekmovat.
Naj naredijo eurosong, ma ne za točke izvajalcem. Če že tako mora bit, naj vsaka država da še ekipo za vleč štrik, pa bo zabava mnogo boljša, da ne omenjam poštenosti.

Brusko, ki bi na Eurosong najraje nalašč poslal Avsenika in Slaka.

Wau ej ti tole je pa majstrska ocena..hmm Brusko..to,da špilaš kitarco to vem..aaaaa si pel drgač v skupini..mislim orenk? Viš hiter povej?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…….. kajti, ko se spet srečamo, bomo
ustanovili tudi “van men bend”, ti boš
šef s kitaro, jaz bom kupila v LJubljani
ob prvi priliki malo posluha, bemtiš in
ni h…… oz. v……, da ne bi ene tjavendanovske skup spackali, mejbi celo za na evrosong!

Vse mogoče sem že slišala o tebi, nekaj si sam povedal, da pa poješ, ejga, to si mi pa zamolčal. Lepo od tebe, jezna sem, bemti, jezna. Lahko bi v Kitajskem zidu tudi malo cvilil, ne le pivnal in se režal!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bo že videl,če nam je to zamočal..!!!
Sem prijetno presenečena..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj boš še kdaj, muca, samo potrpi. Vsak
dan potegne iz žepa eno od svojih
“presenečenj”! Človek mora biti le potrpežljiv in čakati nanj, da se pojavi, in od veselja, ko se pojavi tu gori med nami, mu “uide” kakšna dobro varovana “skrivnost”.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pivnal :))))))))))))))))))))

Naj ti noč mirno in hitro mine Brusko !!

zajčku bo Brusko zapel serenado, zdaj ko vem, da zna pojat :))

….. pivnal ja, pivnal, kaj pa drugega kot
pivnal, sploh, če je polito po stegnih, ja
pol pride v poštev samo še “resno pivnanje”, de nauš mislila, da mi kej pozabmo! Ne, sloni si zapomnijo, je dejala A.Christie in še res je. Jaz sem namreč slon v trgovini s porcelanom, ampak, ampak dekle drago, sem si pa zaponila – predvsem tisto pivnanje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Odlično pogruntano, Mariči !!

Moj bog, včasih si želim, da se kakšni trenutki povrnejo, bi ravnala drugače :)))))))))))))))))))))))
Madonca, spomin imate pa vsi od hudiča dober :))

Ha, ha, Mariči, še za zment nam je manjkalo in cajta in prilike, benti, kaj bi bilo, da začnemo še krulit. :)))))))))))9

Sicer pa še odgovor tudi muci, ja, tako v bandu, kot v pevsem zborčku, kot na “koru”…..

Brez petja mi živeti ni..

Mogoče bi pa do tistih kitajskih dobro hitreje
prišli, če bi jih ti naročil s petjem, bela cesta.
Preverti drugič!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uuuuuuuuu Bravoooo…tud jest pojem ko slavček..hehehehe bova en duet udarla prau?

Bova ko Hajni in Blagnetka..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, zdaj sem se spomnila na to, ko jem ribe
iz konzerve, pa narezano in posoljeno čebulo
in mi blazno paše, samo pojavlja se problem,
da imam pol tega večernega obroka že med
tipkovnico, bela cesta!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

HAHAHAHAhah mislim ejga….mene že mišice bolijo……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest sm’ bla pa zdej prepričana, da ti je spet
dvakrat prišlo, ha, ha, ha, ha! Ej, glavo bi šla
stavit, res, vidiš zdaj, kako poceni jo nosim po
tem svetu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahah Marči dober tek!! MMMMM bulca čebulca…njamsi…uha a veš kolk so lubčki pol tapravi..pol pa obvezno ljubljenje….ne pozabit!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hihihi mogoč pa je…hmmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, jaz sem pa mislila nocoj prav to
preprečiti, bi raje v luno lajala, če bi bila, pa
je ni. Sem si naredila fiš-piknik, ko me je
Jani s tistim svojim pik-ničkom spodbodel. Ej, koko malo je treba, de je člouk zadovolen, ane, mau ribc iz konzerve pa mau posolene čebule, heh, heh, pa smo pol ko neki holcerski gorjani, ane!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

he potem si pa tolk lisička kot jest..hihihihi sam jest se nisem na čebulo spomnila..ha ha ha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sm pozabla napisat…..
Nosim šale dolge gate..pa v ušesih paklc vate..gor boli me dol boli me aaauuuuuuuwaaaaa!!!!

hihihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close