Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole je namenjeno nam vsem…se posebno pa Poletki in Razbojnicku!

Tole je namenjeno nam vsem…se posebno pa Poletki in Razbojnicku!

Kako je lepo živeti…se vam ne zdi tako…dragi Razbojniček in Poletka…imam obcutek da sta na razpotju in se odločata kako naprej…

Naj vama malo pomagam.

Dokler se sama nisem odločila oziroma prisla do spoznanja, da vsega v življenju nikoli ne moremo imeti…sem trpela….nato sem nekega dne naredila-potegnila črto…postavila prioritete svojega življenja…se odločila kaj mi je ta trenutek…tisti trenutek najbolj pomembno…kaj me najbolj osrecuje…in to je to!!!!!
Pa kaj ce ta trenutek nimam tega…imam pa to…in bo tisto potem…nekega dne pa bo pocasi vse!

Recimo vceraj mi je bilo najbolj pomembno-prioritetno … zdravje…moj tamalcek je zbolel-vnetje usesk, bilo je hudo in kaj mi pomaga vse bogastvo,sreca,znanje… tega sveta…ko mu ne morem takoj odpraviti bolecine…dokler zdravilo ne prime. In takrat se zaveš…kako malo nam pomeni zdravje kadar smo zdravi. Zato si vedno kadar me kaj tezi recem:” Samo da sem, da bom zdrava, da bomo zdravi in bomo uspeli…bomo naredili…bomo zmogli…kajti kakor se obrabljeno sliši…je kljub temu zdravje res nase najvecje bogastvo in pika!”
Zato dragi medek-medvedek in draga Poletka…ce sta zdrava…imata vse…zato kar pogumno naprej…po crti ki sta si jo postavila-določila uspelo vama bo, pa kaj ce ne takoj, pa kaj ce bo malo odpovedovanja, nelagodja drugih, nerazumevanja ljudi okoli vaju…hodita naprej proti cilju-prioriteti, ki sta si jo-ga določila, kajti edino vidva najbolj vesta kaj zmoreta, kaj hoceta in kaj vaju osrecuje, poslusajta najvec sebe…in zaupam vama in vem da vama bo uspelo.

Pa ne pozabita na nas tule…radi vaju imamo in tu smo kadar nas potrebujeta…

No dovolj mojega filozofiranja…ampak morala sem tole napisati…zliti sem…ker sem danes vesela-srečna…da je moj tamalček že bolje…da sem zdrava, da smo zdravi…

Lepo jutro dragi moji…rada vas imam in eno mojo cmoko vsakemu izmed vas pripopam…kam…na noska!

Ja res je lepo življenje…če ga znamo živeti…izživeti in meni uspeva…naj tudi vam…vam iz srca privoscim, ker ce ste srecni vi…sem tudi jaz!

evo…že šibam med vas….pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najlepša ti hvala; SončeK!!! Tako lepo si to napisala, da so mi stopile solze v očke. Zlata si!

Mene čaka še to, da si moram jasno začrtati cilje v življenju. Kaj hočem? Kaj bom zmogla? Kje me čaka lepo življenje? Kaj bo najbolje za mene?
Najbolj hudo je, ko nimam nobenega ki bi mi lahko svetoval kaj naj naredim, kaj bo najbolje…To že vem, da me s tem fantom ne čaka sreča. On pač je kaki je in ne morem nič proti temu. Lahko samo vse skupaj prenašam in trpim. Do te točke pa sem prišla, da sem spoznala da ni vredno, da nima smisla. Da bo moje življenje polomija, če bom vztrajala.
Ker včasih je vse OK, potem se spet vse poruši in začneva ponovno graditi vse skupaj…Ko sva že skoraj tam, da naj bi nama uspelo…pa se spet vse podre…
Zdaj se obremenjujem z drugim problemom, ki pa ga ne vem rešiti sama, saj nimam izkušenj iz tega področja…

Upam, da se tvojemu Pikecu malemu ne bo več ponovilo to vnetje. Ker sem sama v svoji koži sprobala ko sem še bila otrok kako zna boleti uho. Hudo je, zelo hudo. Pri meni se je stvar še zakomplicirala, tak da sem morala vsaki teden dve leti hoditi na slušne vaje…Tak hudo vnetje ušesk sem imela :(((
Upam, da bo tvojemu malemu Pikecu danes že OK in da mu ne bo več treba prenašati bolečine v uhicah.

Cmoka in lep dan!

Moj predlog: Poletka in Razbo-povežita se!sam,da ne bost sam jamrala pol in objokovala vajinih usod!Sem mislil drugače!Enkrat sta že naredila en korak v to smer kajne?Ajde!Na delo!
Sp

Tu sem…pisi na moj email: [email protected]…seveda če želiš…pravijo da znam dobro svetovati…ne vem sprobaj me!
Rada te imam…čeprav te osebno še ne poznam…in kdor mi je pri srcu mu rada prisluhnem in pomagam…pisi ko bos pripravljena!

Cmoka in hvala za lepe želje za mojega tamalčka…bolje je…se malo pa bo spet skakal po mamiči.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pssssst!
jaz bi tud rad skakal po mamiči :-))))
Sp

In kaj čakaš…naredi to! Saj imaš v mislih svojo mamičo, ne…!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala SončeK, lepo razmišljaš, tako je prav!!! Jaz sem se že sprogramiral…
Držim pa pesti tudi zate Poletje2003, da najdeš izshod in se čim bolj izogneš raznim bolečinam!!! Kar še se oglašaj in nas kaj vprašaj, če lahko bomo kaj svetovali, tudi preko emaila…
Isto sem se jaz spraševal, po kateri življenski črti naj grem… pa po nobeni nisem videl garancije- jasnega cilja, kaj bi bilo najbolje, pa sem se odločil, da bom ostal na najbolj običajni in na tej bom dal vse od sebe, da mi bo ok, da se ne bom pustil podvržti “negativnim demonom” ;))

New Report

Close