Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole je pa resno…moje zadnje besede tukaj!!!

Tole je pa resno…moje zadnje besede tukaj!!!

To spikanje..ta svinjarija..mislim…sploh nimam besed in sreca je le ta,da se ne bom spustila na vas nivo…uzivajte vse ve, ki ste tko dobre, postene, iskrene,dobre..ma oh in sploh……slabo mi je ob misli na vse to..kar delate tukaj z svojimi besedami in se kje… Adijo…mene gmajna ..ne bere nikoli vec,sedaj lahko spet dihate po svoje..brez fofsije,ljubosumja…srecno!!!

Zajci..in brez veze..neki spikat z Primozem..nekimi dokazi…ma nehaj no…saj nismo v vrtcu…ne bojim se nobenega..se nimam zakaj…moja vest je cista..sporoci Promozu kdaj se dobimo..al komur koli..pridem..nc bat..samo bojim se,da marsikoga drugega ne bo.Zakaj..se ve!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

spet enkrat….. n’č jasno…

o mat’r… babe!!!!

Natanko tako!Čeprav mi je malo bolj jasno.Ampak…..babe!
😉

hehehehe.. treba jih je… je****at ;))))))))))

No, tkole…punca
mene tukaj poznajo in vedo , da se nikoli ne spuščam v konflikte.
Ti si me spravila do tega , da ti povem tole..
Redko se mešam u konflikte…in tokrat imam vsa merila za dokaz teže dejanj…da si se spravila na muco..oki…..sem še pojedla…tole z Mariči pa je too much..
In kar se Primoža tiče….pozna me do obisti in mi mora verjeti..ker se oglasim redko a kadar se..imam utemeljene dokaze za svojo težo besed.
Zatorej…..dej mir….
In nikar se več ne loti ne Mariči ne muce , ker je men tega dost….in ker si mi spraula dol mojega frenda…to je še bolj hudo…

frend bo ziher pršu nazaj… mora!!!!!!

oh ja…težka bo ):
ti moj Jani , ti je danes lepo ku je četrtek?

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajčkkkkkkkkk

jest sm pa ujela zajčka.
zajčka, zajčka:))))))))))))))))))))))

Se ne pustejo!
;-)))

In kar je še slabše….se raj med sabo.
🙁

Jest pa zvezdico na zajčku !!!!!!
Eh, se pardonjeram, zajčka na zvezdici!!!
Eh, spet se moram pardonjerat, zvezdnatega zajčka !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

maričinga polarnga zajčka:))))))

Mojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

jest sm pa buhattttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne de

Yeeeeeeeeeeeessssssssss, yeeeeeeeeeeeeess!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči , pa severnica….hehe….
bemu
polarnega zajčka na zvezdici oziroma obratno *********************
hehe………….uhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sej to je tud čist kul gledat.. tko.. ženske s sabo ;))) al med sabo ;9

meni je prou skos lepo.. tude ku je ponedeljek :))))))))))))

dej ga še men mal :))))))))))

S sabo!!!!!!
Me ma da jih sprovociram za kak…hmm…očem prijeten show!
😉

ne vem če BI:)))))))))))))

fa…. ši….

ne neha, pa neha s tem pondelkam:)

vztrajnost=jako lepa čednost…

SeVeKaj SeveKomu…

hahahaha :)))))))))))99

vračam.. cmoka!!!

New Report

Close