Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole je pa sedaj….RESNO!!!

Tole je pa sedaj….RESNO!!!

Sem prebrala med vrsticami….nekaj o pošiljanju slik…

Kar se tiče NIKI…naj pa jaz povem, da meni…pošilja samo njene osebne slike-stvari-besede… in zato nič bat…da bi moje oči videle kaj prepovedanega!!!
Pa dajmo no….saj nismo otroci…aneda…naj ostane tisto kar je TVOJE-MOJE…SAMO MOJE-TVOJE in ne bo nobenega špetira!!!!!

Tole sem morala napisati, pa mi zamerite kolikor hočete, čisti računi, dobri prijatelji….se bere tam nekje in to drži…drži in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Amen !

In cmoka , čeprav smo bili posvarjeni pred herpesom , a ne ;))))

Ja…ce ves zakaj ga fašeš in če zadane in paše…ja bog pomagaj, pa naj cveti tam na ustnicah…je vredno;))! AMEN

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Takole, dragi moji – napačno razumevanje skozi
pisanje je najbrž vsakomur poznano več kot dobro.

Prvič – ne gre za noben špetir, tudi ne za iskanje
neprijetnosti ali česarkoli že in tudi ne za to, kdo komu
kdaj kje zakaj kako čemu in kaj vem kaj še pošilja. Ne,
niti najmaj, upam Niki, da boš SončKu razložila vse to,
ker se meni ne da več.

Drugič – SončeK, tudi ne gre za to, kakšne slike tebi pošlje
Niki in ti njej. To je res in samo vajina stvar in kot rečeno, v
to se nisem, se ne in se ne mislim vtikati. Gre zgolj in samo
za to, da so bile nekoč poslane neke naše slike širom po tem
in drugem forumu in meni je bilo takrat malo težko, res. In
vse to je že preteklost, ki včasih speče. Spomnim se namreč
ob vsem tem lepih, prelepih in prečudovitih reči, ki jih nisem in
ne bom pozabila. Saj pravim, sem rahlo nostalgična, a si ne
morem pomagati.

In še tretjič – ne iščem ne špetira in ničesar. In da tega ne bo,
sem samo omenila, da si pač ne želim, da bi kdo gledal slike,
na kateri je moja malenkost, žal ne taka, kot bi si človek želel.
Želim si namreč in vedno si bom to želela, da me človek spozna
in vidi, ko mu zrem v oči in podam roko. NIč in čisto nič drugega.

Hvala obema na razumevanju in …. imejta še naprej lep dan in
vse dni, ki sledijo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha, in res je še to, da nikakor ne želim sedaj
izpati kot ženska, ki išče …. špetir in prepir, zato
bom malček predahnila, da se skuliram. Prav ?

Upam, da razumeta?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Joj , samo da Sinci tega ne vidi , pa prav zdaj , ko je že dobil malo upanja , da bo še kaj iz naju ;)))

Ma ja , saj vsi vemo , da ni bilo nič mišljeno slabo – samo včasih smo malo preganjavični .
Dajmo raje vse na easy – a prav ?

Hvala, ker si napisala vse tole…še kako to razumem in iz enakega razloga…sem vse tisto napisala tudi jaz.Pa naj se to razume kakor hoče…Mariči, vse dobro želim tudi jaz tebi in tako naj bo vedno, srčno in lepo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj tukaj ne kuka…pppšššššš,bodiva tiho ko miški…je škoda, da ga razočarava;))),ihihihihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Drage moje…pejmo na en kofi…naj nas zadane in paše!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uživajmo, zato smo tule…dam obema enga velizga cmoka na lička..da bosta čutili…sončijevo dobroto!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Meni bi zdajle en Irish pasal , njami :)))

Ja ej…neki krožni maili mi padajo v predal, pa piše da so priponke jpg….torej slikce…pa da je pošiljatelj zahteval odgovor o branju pošte, pa kliknem yes, pa nič….ne vidim kdo je pošiljatel in namesto slik je un X v kvadratku….pa piše…nimate dovoljenja za ogled te spletne strani !

Kaj je zdej to…al to je objavljeno spravljeno na netu, al kaj, pa je pod geslom?

Kera stran pa je to?

Neč ne štekam….

Ja , kje si pa bil ?
A spet tam ;))))

Ma ne glej….ponavadi izpise posiljatelja, tu pa ni nic!

In ne….niso vroce strani ker ni v URL-ju nic x-ov, to vidim, samo ne vidim pa nic drugega…..

Pa so res hudiči na delu….no lepa reč!!!
Pa si mojo sliko dobil;))…..da ni ta moja slika naredila tam u kompjutru celga hudiča…se je še čarunalniku sfecljajo, kaj bo potem šele s teboj;)), ko me boš videl…se smejim, bom iz stola zletela…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In je pel….”ne dotikaj se je tam,tam,tam…naj bo lep ali sončen dan”…Saško, ti se kar dotikaj,paše in zadane, aneda;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne , ne …. :))))))))))))))
Mislim , da sem uganila , kje si RES bil , da te ni bilo …. sem , ja .. ;)))))))))))))

Ma ne se hecat, to so resne stvari…

Ma res ne morem odpret no…res da so nam dali neke nove filtre ipd..in antivirus je full mocan in ne morem dosti reci vec gledat, ki sem jih prej lahko, ma vseeno…par nedolznih slikic…pa ja nisi kakih XXX poslala sonci…ej…k bom popizdia….ce jih ne vidim grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ma ne se hecat ti, jaz mislim cist resno, slike so take, ki zadanejo in pasejo, a ocitno jih je za svoje vzel kar kompjuter, ja kdor prvi vidi, prvi melje;)) in šavsn kar njega, lumpa, kako si upa mene vzet kar za svojo;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

KRETENI PROGRAMERSKI KAJ SO MI KLE GOR USRALI, DA NE MOREM VEC VIDET.

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kako sem jezen ku ris….

Aha zdej vem….ti mislis, da sva sla z unim Bosancem….tisto…ma neeeeeeeeeee………danes je bil brez soproge :)))))))))))

Ja… še nekrat pa ne bom pošiljala, ne,ne…to pa ne…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close