Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Tole pa je za vse pametne pa vi povejte kakšna umetnost je to in če ste vajeni takih predstav

Tole pa je za vse pametne pa vi povejte kakšna umetnost je to in če ste vajeni takih predstav

Torej:
Od tega je že nekaj let in morda ste kateri že videli drugi pa morda ne.
VPRAŠAJTE SE ste res v stiku z realnostjo ali ima program od rosnega rojstva do smrti vse vajeti v rokah.

To je celotna slovesnost ob odprtju tunela v predoru Gotthard v Švici. Slovesnost je potekala v dveh delih. Obstaja kratek posnetek dostojanstvenikov in elit……………………………… Prvi del ……………………………… preden so bile elite naložene na vlak in poslane skozi predor Gotthard. Drugi del slovesnosti je potekal po potovanju skozi predor. To je …………., …………………………………………………, zaradi katere se bodo dlake postavile na zadnji del vratu!
https://www.youtube.com/watch?v=zW5gklIKcDg

In ne se preveč spraševati,kako to da se je zgodila tako “velika” predstava tako pod “streho”, kot tudi zunaj pa ni nikjer bilo “navadnih” ljudi okrog, da bi to gledali.

IN vi bi pripadali njim ter jim služili do smrti, da oni kraljujejo vi pa se programirali, da bi njim lahko služili?
Hm… prebud…..

Tole je videti res bizarno, strašljivo. Dejstvo tudi je, da se je to res dogajalo in ni nekaj, kar bi lahko rekli ugibanje, fotošop in drugo, kar se običajno povezuje s teorijami zarote. Me pa čudi, da je bilo to tako javno. Pa tudi zakaj ravno ob odprtju nekega tunela. Kaj misliš, da je sporočilo tega?
Pa odkrito rečeno, skozi ta tunel se ne bi rada peljala, bi iskala druge možnosti. Se mi zdi, kot da bi ga res zakleli.

nova
Uredništvo priporoča

Sam se ob takih zadevah vprašam, kaj imajo v glavah najprej ljudje, ki sploh nastopajo v tem,ki prikažejo tovrstno prezentacijo.

“Saj ni bilo javno”, če se tako izrazim, saj pravim, da se vidi, da recimo ni drugih ljudi, kot pa te kao elite in pa ljudi, ki so bili potrebni, da se predstava zgodi. Tudi če je bilo javno na televiziji ne vem, če je bila celotna predstava. Namreč tudi videi deljeni, saj smo linke nekateri že delili so bili brisani.
In bojda so bile smrti delavcev pri izgradnji tega tunela. Tudi jagnje nosijo v rokah (žrtve).

Sam sicer imam teoretične odgovore na nekaj ampak jih ne bom razlagal. Video sem delil bolj zato, da ljudje pogledajo, čemu sicer niso priče in se jim ne kaže in pa kdo so in kam pašejo njihovi veljaki in da je mogoče njihov pogled na svet, na kulturo itd izredno drugačen, kot se pa na prvi pogled kaže.

In ja niste prvi, ki rečete bizarno

Sam se ob takih zadevah vprašam, kaj imajo v glavah najprej ljudje, ki sploh nastopajo v tem,ki prikažejo tovrstno prezentacijo.

“Saj ni bilo javno”, če se tako izrazim, saj pravim, da se vidi, da recimo ni drugih ljudi, kot pa te kao elite in pa ljudi, ki so bili potrebni, da se predstava zgodi. Tudi če je bilo javno na televiziji ne vem, če je bila celotna predstava. Namreč tudi videi deljeni, saj smo linke nekateri že delili so bili brisani.
In bojda so bile smrti delavcev pri izgradnji tega tunela. Tudi jagnje nosijo v rokah (žrtve).

Sam sicer imam teoretične odgovore na nekaj ampak jih ne bom razlagal. Video sem delil bolj zato, da ljudje pogledajo, čemu sicer niso priče in se jim ne kaže in pa kdo so in kam pašejo njihovi veljaki in da je mogoče njihov pogled na svet, na kulturo itd izredno drugačen, kot se pa na prvi pogled kaže.

In ja niste prvi, ki rečete bizarno
[/quote]

Hvala. Sem vesela, da kdo deli tudi informacije, ki jih v uradnih medijih ne zasledimo. Vsakič spregledamo malo več in tudi tisti, ki sprva verjamejo le uradnim novicam, začnejo počasi odpirati oči.

Seveda je bila tudi Merkel zravn kajne…

New Report

Close