Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tole se po FB danes vrti – mačka zabrisal čez most in v smrt. Se je mladini zmešalo?!?!

Tole se po FB danes vrti – mačka zabrisal čez most in v smrt. Se je mladini zmešalo?!?!

Torej smrkavec JE morilec! Če bi nekdo rabil defibrilator, bi lahko umrl zaradi njega. Da ne rečem, da to ni ravno poceni oprema. Naj vse sam zasluži z delom in vrne!!

Potem pa slabo poznaš živalski svet

Potem pa slabo poznaš živalski svet
[/quote]
Meni se zdi cisto v redu napisano. Nobena zival ne bo poskodovala ali ubila druge, ce nima od tega neposredne koristi. Ali gre za hrano, ali za obrambo, ali za zivljenjski prostor, ali za ucni pripomocek za bodoce prehranjevanje… Vedno so zadaj osnovne zivljenjske potrebe.

Zato je tudi neumno, da se v isto zgodbo vlacijo pujsi in piscanci. Ce bi bil mulc lacen in bi macko pojedel, niti ne bi bilo razloga za obsojanje. Izzivljanje nad nekom ali necim cisto zaradi lastne izkrivljene zabave pa je dejanje, ki v civilizirani druzbi ne bi smelo imeti mesta.

Tudi ti, predvidevam, znaš plavati, pa me zanima, če bi preživel/a, če te nekdo zaluča čez ograjo v reko. Tako da…tvoj komentar je popolnoma odveč.

Glede na to, da marsikateri mački prezimijo na prostem brez posledic, pa daj še ti.

Tudi ti, predvidevam, znaš plavati, pa me zanima, če bi preživel/a, če te nekdo zaluča čez ograjo v reko. Tako da…tvoj komentar je popolnoma odveč.
[/quote]

Kretena ki je vrgel mačko skozi most bi bilo treba nabiti na kolac.

Zgornje Gorje

Prebivalci tega kraja so se že stoletja ženili bratranec plus sestrična. Tako je bila vsakokratna tašča hkrati tudi teta.

Ženski spol govori po moško. Kaj vam to pove?

Vem, ker sem učil Tehniko na OŠ. Pa so tudi mene potamanili.

Moj nečak Dejan Zupan, pevec pri ansamblu Saša Avsenika je častna izjema.

Pavel Zupan

Samo, da uporabljaš ime pokojnega človeka je pa tud sramota od sramote.

New Report

Close