Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole vam povem…

Tole vam povem…

špičenje na špičenje našpičen hehehe

Kar sije, jo vidiš in kako topla je in lepa, tale naša sreča…,))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kje, kje

Tukaj, ne čutiš??? Ja ozri se naokoli in zagledal boš, začutil boš…moraš…saj si jo tudi ti zaslužiš…cmoka dragi Seba…danes nič ne špičim, danes sem samo srečna, bodi tudi ti;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom. Najbolj pa doma ko bom kramp držal hehehe

kul sreča ja 🙂

cmoka na cmoko :))))) evo tud ene vrste sreča :))

Ja Sebi, to je okej, veš kako bo potem lepo, ko bo konec “krampanja”…boš tako srečen…verjemi, no vsaj jaz sem bila…ko smo urejali okoli hiše ali pa počeli s krampom kaj drugega…ti samo veselo “krampaj”…sonček ti bo pa nagajal …unga tam zunaj imam v mislih…jaz danes ne nagajam, sem tako pridnaaa, da že kar preveč, cmoka in veselo na delo…za družinsko srečo…aneda?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ko bo konec “krampanja”…boš tako srečen. Seveda bom. Saj bo za en dan konec hehehe. Zvečer pa upam, da bo……..

masaža

Ja…naredi kaj, pa bo…masaža in še kaj zraven;))! No zašepetaj ji…da kako si bil cel dan priden…in kako si sedaj ubožšček, potreben…..ene dobre masaže;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

okoli……..hmhm hehehe ;o))

Sebi…ne meni…njej…tvoji dragi moraš šepetati…svoje želje…jaz pa te pocrkljam jutri, če boš res tako utrujen…cmoka za lep popoldne in držim pesti, da bo masaža takšna ali drugačna uspela;))!
pa-pa, SončeK, šiba ven na sončka…uživat in uživaj tudi ti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lep dan

New Report

Close