Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole vas bo zdrmalo a ?

Tole vas bo zdrmalo a ?

He, he jutro gmajna zaspana !

Pa ajde , da opravičim svojo odsotnost tudi tkole :)))

Hm , ni videt nič fleksibilnosti tuki . Samo kavica , pa počitek vas je . Spodaj sem vam napisala . Tole nedeljsko sončno , toplo in vznemirljivo jutro je najbolj primerno za nežno crkljanje v postelji ..Ni , da bi človek zlezel iz postelje…marveč je čas za nežnosti , za tisti pravi počasni jutranji SEX……na easy….uf…..yeah…

Miiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssslllllllllllllllleeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmm, ej, po vsem tem, če je v meni za eno slab šestico psihologa, si ti ….. hm, no ja, nam zdej to na glas, anede, ampak zdi se mi, da si, in če nisi, pismo, ej si si sama kriva, če si, pa upam da si tak, kot ,…………….. o jebela cesta, pismo rosno, vsa sem pensata in šlevasta in ej, …….. ma …….. ej…..ma zajček, pa sej še ni čas za ceno pod ritjo anede ne …….. pa če je, pa …… uf, a mi ti sploh slediš, a ……. a veš, kaj čem povedat, a…. ker mi je …. ……a. … pir v glavo in ……. stopil in ker sem fullllllllll ker si ti tok fulllllllll in ker ……..ka bi če bi ka nisn ka sn neuma lllllllllll kkaaaaaaaalsllsm

ej, zajčk, zdej pa čist zares enede ………………. če si, bog ti požegnja, če nisi, si neumna, če boš, živi v nadejnaju, če sanjaš, sanjaj tako lepo še za nas …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Za popizdit…
Očitno sem danes res dobre volje , pa evo grem odkrito razmišljat , ma to si zaslužiš… ( Jani , ti se ne smej )
Nisem seksala , so bili frendi pač že od prej..
Je pa tkole…
Če bi prišel ” pravi ” in mi zavrtel glavo , yap..potem bi , zakaj pa ne ?

Pravijo , da je dober seks zdrav , da pomaga , da so potem stvari bolj lepe videt in življenje bolj polno hahah…

In danes zjutraj mi pač pade na misel samo in edino to: full dober seks !!

Zajček ! ! !Večkrat moraš iti dilcat : -)).Tako te imam rad : -))

Hm , bistvo odnosa pa ni anede da ne , imeti nekoga rad …tole zgoraj ?

Ma pismo, ej, saj ni vse samo v tistem “dejanskem”
seksu, bemtiš, saj so stvari tudi ……. uf, sem zatežila,
ampak so, no, res so…..tudi pri starih frendih res,…..
zdej, kot e prebiram, sem bolj in bolj prepričana, da
je v vsem tem tvojem “izginotju” in danšanjem super
“počutju” imel tudi Jani prste vmes. Ma, kakrkokoli že,
da je le tebi lepo, tako ali drugače, pa fredni stari gor
ali dol, me nič ne briga, sam da ti je bilo lepo in prijetno
in da te spomin na to greje še danes.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tok se že nisem nasmejala…
He, he, ma kaj naj zdej ?
Ne, ne , Janija ni bilo…
sem ga samo omenila , ko vem , kako reagira ko bere moje poste :)) samo to.
Mah , ja klinc stari al novi frendi…hahah..Mariči super si ko tko napišeš !!!
Ah, ni bla netna klapa , samo penzionisti :)))) uni ta šarp :)))))))))))

Ne!Nikakor.
Vesel sem le,ko si dobre volje.

ooo Hudiča,čitam pa čitam,pa kar ne morem vejrjeti..Zajček na kermu luftu si bil včeraj..ma tebe je čist prepihljalo..Mislim sex pa kwa še?!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmm jest pa samo razmišljam pa razmišljam..pa mi nič jasno……Itak:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe..ni samo tebi čudno moje današnje vedenje.
Madonca :)))))))))))
allora
za gmajno s seksom naprej !

Mislim ej a ni nič vročince..heheh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne , ni :))
se pa čudno počutim :)) hahah.

Ahoj zajček..

Vonj po svežem je tudi mene zanesel na trato in spodobi se, da pozdravim rekorderja tukje :))))

Torej ponižen pozdrav legendam…

Pa veš da me je res zdrmalo to, jutro, pa počasen, pa mamiiiiicaaaa mojaaaa a kaj ko sem premlad zato, še za zvečer, kaj pa šele za zjutrej hehehe

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Hej, čau murnči :))

Čak zdejle si res še svež tuki , ampak boš hitro noter padu :))
vidim , da ti lepo gre !
Kmalu bo hotel še enkrat vmes :)))))))))

Dobrodošel :)))))))))))))
pa cmoka

hehe, si me spravil v smeh….tisto kaj šele zjutraj :)))))))))

Ma ja a veš…

Pri nas doma se vse cenzurira, otroc še vremena ne smemo gledat, kadar se oblači, pa mami morjo WD 40 spit pr večerji, da ponoč ne škripajo, k so ata nadležni, ti pa tko jutranji pa to….

Ja murnčki smo čudna sorta, sam smo pa prjazni oooooo to pa to

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No no lepo,da je vsaj nekej še spoštovanje tudi do nas norcev:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ojla muca,

ja če je pa res, ma uhh še marskej, sam sem premlad da bi razumel :)))))

Sem pa zadnč poslušu pr vrath od atija pa mame, pa je ati reku “bova po pasje” pa zdej ne vem al sem še murnček al nemara buldog hehehe, al je kaj druzga, sam mi nočejo povedat :))) sej pravim, cenzura…..

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

ojej……. MUUUURNČEEEEEEEEKKK!!!!!!!!!PSSSSSSSSTTT!! NAKe take govort no!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap . Prijazen fant tale murnček . Še je upanje , na prijaznost ja do nas blesavih :)))))

No, veš , da le niso vsa jutra ista za to je šlo :)))))))))))

Se oproščam, res, če človek ne ve kaj katera stvar pomeni….

Sem dobre volje, pa hudomušno godem k mi je fajn… ma je pa zajček mal kriv veš….. ko ima pa take….

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

New Report

Close