Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tolk mi….

Tolk mi….

…muska nabija,da ne slišim,kaj pišete!
Rad vas imam vse,enega med vami pa še posebno!
Sp

kdo pa ti želi sluhovode poškodovat??? a sosedi???
Mogoče je to kontra za to,ker sta s svojo polovico ponoči preglasna??
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kar sam sebi moja lepotička!
Ponoči …..s…..svojo……polovico….preglasna…??????
Da ne krepam od smeha!
Ja pol jajc pa res daje ene čudne zvoke ja,hahahahahaha
Trilči,a se šmekamo danes teden?
Sp

Nabijaš stari rock,a????????Ko moja matka si!!!!Te ko ni nobenega (ko si ona to misli seveda),pa nabijajmo Bon Jovija do skrajnosti,te pa se ljudje čudijo,zakaj znam vse na pamet in ga vseeno ne poslušam……hmmmm…
Jaz srčno upam,da mi bo ratalo prit v Lj!!!!!!!!!!!Se bom probala s Poletko zmenit!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kljuka , a-ne a-ne si mene mislu …….hahahahahaa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Bingo!
sam še vazelin nabavim v tisti lekarni v hali A,pol pa udarmo!” ;-)))))))
Sp

vazeline tudi škodi, pravijo…..

Cmoka…uživaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čemu?riti?
Ne verjamem!
;-)))))))))))))))))))))))))))
Sp

Ti bi pa sam nekaj cmokljala,da bi mi pa en poljub dala,pa najbrž ne učakam za svoje žive dni,kaj?
Sp

ker boš potem samo mast sral….. saj veš, malo vazeline, malo pa…hm, ostalih beljakovin…:-)))

VRABEC! A kdaj lahko tudi utihneš?
Sp

ker imam še pet minut časa, potem pa grem… zato pa moram pohiteti… pa še na razotov post poglej, nekaj sem ti napisala…:-)))

Počakaj na petek,saj ni več tako daleč,potem pa bomo videli,koliko jo je v hlačah (ali minici)….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Evo, poljub samo moj, ga čutiš, pa ne padi sedaj iz stola, v petek pa ga dobiš še u živo, pa četudi bo ob tebi kdo nepravi zraven…no ne izzivaj me, ker veš da sem mož beseda in res lahko fašeš moj poljub…no prijateljski seveda…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

French kiss plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!
Zdaj!
Sp

Trilči, lumpa ne izzivaj me…lumpa-lumpasta in v minici ne bom, razen če pride res Razo, za njega pa si jo nataknem, pa če jo grem takoj tja v trgovino kupiti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo…..te poljubljam…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vračam….mhmmmmmmm,kako je dober tvoj kiss!
Sp

malo vas jezim,če moram pretekli teden noter spravit….pa Sprevržija podžigam…ne morem si ga predstavljat kako se doma slini pred ekranom….hi hi hi

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne vem…zakaj mi gredo dlake pokonci…se pa bojim, da bova v petek oba raje pod mizo, kot za mizo, ker nama bo tako nerodno…se smejim!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Štumpi!?
Če bomo v tvojem lokalu,a imaš mogoče kak separee za take kot sva s Sončkom(pa še kdo),ker najbrž bodo potrebe hude….;-))))))
Sp

Sliniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????
Ukor pred poseksanjem!
Sp

Ne seriiiiiiii. jaz bom v petek tiho kot miška, kje pa si upam kaj…tukaj že ja…v resnici pa sem prava boječka in zvesta…sama sebi in se komu……se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj serješ zdaj?da vrževa eno briškolo v miru ne,saj si rekla,da si tudi ti zasvojena z njo?
Ma zdaj me pa nekaj močiš no!
Sp

New Report

Close