Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek tomos flexer

tomos flexer

Če ima kdo izkušnje z tomos flexerjem naj mi prosim pove kako ga enostavno predelati do končne pribli.35 km/h? Kaj je potrebno narediti ?

a nima že v izpuhu neko blokado, ki jo lahko brez problema ven potegneš? vsaj tomos apn6 je imel…

zamenjej izpuh 😉 pobrusi cilinder 🙂 ali pa vsaj zmanjšaj število krivin izpuha.


Ta strokovnjak nima pojma!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Ta strokovnjak nima pojma![/quote]

no pa ti povej, kako se!!!

gospod Paco “strokovnjak” Moralles

zamenjaj izpuh pa poskusi kako gre. moraš pa dati izpuh, ki ima koleno, ki gre bolj direkt in pa je malce večjega premera. resonančnih izpuhov ne stavi, ker imaš potem na nepredelanem motorju še slabše vozne lastnosti. sploh v klanec ne bo imelo nič moči. recimo od navadnega avtomatika izpuh bo kar v redu. če boš zadovoljen s pospeški in vožnjo v klanec, potem lahko zamenjaš zadnj zobnik za nekaj manjši, recimo 4 do 6 zob. pa bo šlo hitreje, ampak slabše v klanec.

ali ima kakšno blokado še v uplinjaču, ne vem točno.

ena opcija bi bila da menjaš DIZO.

BUTLI, sploh nimate pojma kaj je flekser !

Prvo menjaj zobnik na kolesu, daj ga gor od A3 avtomatika, če rabiš samo za po ravnini bo dovolj, če rabiš za v klance pa bo treba še kaj drugega.

New Report

Close