Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Tooo poštarji

Tooo poštarji

Poštarji so vladi sporočili, da ne bodo upoštevali vladin odlok, da morajo preverjati PCT pogoj pri vročitvi pošiljk.

Bravo učiteljice, ravnatelji in poštarji, ponosni smo na vas.

Zaenkrat bravo samo poštarji. Učitelji bodo izgleda vseeno nadzorovali samotestiranje vseh učencev.

vlada si iz dneva v dan izmišlja kako privabiti ljudi na smrtonosno prejemanje genske terapije v ramo. Najprej so zaprli gostilne, potem so jih odprli, potem so jih omejili na 10 oseb- samo družinski člani in razvoz hrane, no zdaj morajo imeti tudi prejemniki hrane PCT, sicer morajo hrano gostinci odnesti nazaj v lokal…..tega, ali to hrano lahko prodajo drugemu kupcu, pa nič!! B A N D A F A Š I S T Č N A crkavali boste v zaporu!

boli mene kulac, če mi poštar ne bo dal priporočene pošte, v pritožbi bom napisal da mi vlada ni dovolila prejeti pošto, pa naj vlada ciganska odgovarja!

Vsi bi se morali upreti ptc-ju,testiranjem…pa bi bilo konec korone!

Odgovor na objavo uporabnika
Ponosni smo, 11.11.2021 ob 14:06

Poštarji so vladi sporočili, da ne bodo upoštevali vladin odlok, da morajo preverjati PCT pogoj pri vročitvi pošiljk.

Bravo učiteljice, ravnatelji in poštarji, ponosni smo na vas.

Kako bodo pa ga upoštevali, če je pct itak nezakonit in nima poštar po zakonu nobene pravice preverjati pct.

Dobro je, da se nekateri borijo za svoje pravice in se lahko vsakega, ki od tebe zahteva nekaj nezakonitega, kazensko ovadi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
za boga miloga, 11.11.2021 ob 15:12

Vsi bi se morali upreti ptc-ju,testiranjem…pa bi bilo konec korone!

PA dej ze razum da majo postopke katere morjo izvajat. Da so dobil tist denar. Tak so si zamislil in jim predal kak bojo zdej pa morjo

Korone bo konc aprila

Za cel svet.

Razumes

Da mi nic ne mormo.

Kokr kol bi se obrnil ko je prej neb bilo konec.

Sele spomladi.

NE SE CEPIT VEČ LJUDJE!!!! IMEJTE PAMET, GRE ZA GENOCID- POMOR LJUDI!!! POLITIKI SE CEPIJO S SLANO VODO!!! MAFIJA, POLITIKA ISTI KURAC!

Odgovor na objavo uporabnika
Ll, 11.11.2021 ob 15:16

PA dej ze razum da majo postopke katere morjo izvajat. Da so dobil tist denar. Tak so si zamislil in jim predal kak bojo zdej pa morjo

Korone bo konc aprila

Za cel svet.

Razumes

Da mi nic ne mormo.

Kokr kol bi se obrnil ko je prej neb bilo konec.

Sele spomladi.

Debilno.

To Janša, ki ne sprejema sodne pošte, daje potuho prekrškarjem. Še več bo alkoholikov na cestah, tistih iz pijani okolišev, kjer je največ njegovih in Vizjakovih volivcev.  Še par ustavnih sodnikov zamenja, pa bo tudi krvoskrunstvo legalizirano, da ojača brezhiben slovenski narod.

Ob 60 milijonih kupljenih doz cepiva za EU ne bo aprila nič konec.

New Report

Close