Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TOPLO SONCE IN …………

TOPLO SONCE IN …………

Še sreča, da je tako, draga moja Marija.
Ampak, le kje se potepajo perla, barbi in tale naša Drejči?Op, pa na pepija ne smem pozabit…..
Da se Hubert ne vozi z avtom slučajno, tako dooolgo?

Ja, Saško, samo časa za naše druženje, bi morali imeti veččččččč.

Lepo Jutro Jana, lepo da me nisi cisto pozabila..
Si roko pozdravila? Kaj pa najine avanture, ha.ha…, tu so drugacna pravila kot na srednjih..
Pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pozabila, le kako lahko, na kaj takega sploh pomisliš. Samo malce sem se skrila v kot, da se pozabi…(andrejka).
Pol veš, bo pa vse po starem :))

Nak..sem tazadnja..vsi ste bolj pridni….no ja je pa za mano ze nekaj prijetnih opravil..

Pa noci tud niso vec tisto kar so bile..

Sanj danes ni bilo…
ah kava dej ze zagrab!!!

Tudi mene hudo hudo zanima, če ni na “preizkušnji” tisti Andrejkin “erotični gib”! Se takoj vsedem še jaz h komu v avto, da vidim,kako to dela!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Eh, Jana ti si en mali zajcek, kaksen kot in skrivanje… Andrejko pa premalo poznas, ona deli s vsemi vse kar lahko: prijateljstvo, toplino, ljubezen…, nas fante na forumu pa se najlazje…. Tista kritika se nanasala na “Srednja”, kjer vladajo visoki moralni kriteriji, tu pa popolna svoboda….
Lepo se imej in brez straha…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ma Jana , lubica , ni problema , ce se zmenva , tako , da jaz ne izvisim !
Sam ves , angelnov se pa le cuvaj ;)))
Tisti , eni od njih , nosijo s sabo ognjen mec , to pa zna bit hudo !
Jaz , pravijo , sem bolj lisica zvita , pa se raje kam stisnem , pa repek ovijem okoli zrtvice , pol pa ham ob priliki , he , he …
Zaveznikov pa ne ham 🙂

lepo se imej !

Kako je z rokico , sem te ze vceraj sprasevala ?

Dobro pepi, in hvala ti. Počasi bom prilezla ven…………………………………………………………………………………………………………Lp, Jana

Ojla , zlata moja !

Ampak ti dam se en nasvet za res uspesno voznjo 🙂
Pazi , kuda kocite – naj bo kaksno res globoko grmovje v blizini , saj ves , cemu lahko sluzi :))))

Dobro jutro , zlati moji !

Danes je meni vse pozlaceno , kot ste nekateri ze mogoce opazili.
Ravno sem si pripravila kavico z aromo vanilije , zdaj se pa pripravljam , da preberem posto. To je res najlepsi trenutek dneva.

Aja , sem ze tudi pobozala sefa po trebuscku , cisto narahlo in diskretno , tam okoli zelodca , da ne bo dvomov. In se ja zdelo , da mu pase , tako da bo mogoce ta teden seksualno revnejsi ( glejte temo o pogostnosti tedenskega sexa).

Sicer pa je vse pod kontrolo.
Ne vem , ce ste opazili , ampak zadnje case pisem ene dolge storije , kar kaze na to , da so me na srednjih letih res nekaj naucili ! ( napisati vec kot pet-5- besed ;))

Naj bo tudi vam danasnji dan jesensko zlat !

Tvoje in seveda …….. moje želje v prava ušesa!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pozdravljena Andrejka,
Ravno zato, ker se predstavljas kot lisicka se te Jana, boji, izgleda da je ona zajcek…, pa se stalno po kotih skriva….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

To bi se slo , saj mene ne moti , ce se me zenske bojijo 🙂
Huje bo , ce nabasem na jezka 😉

:)))))))

Veš Drejči, tebi zaupam. Prav, lahko si vse kar dobiva razdeliva, pa nama bo lepo. Kar se pa angelnov tiče, tam pa bolje, da klizim čim dalj, tam zna bit pa res hudo..
Ja, rokca bo boljš, prav dohtarca čez dva mesca. Mimogrede, a si slučajno, kaj Huberta vidla? Z Marijo, sva v strahu, da se ne vozačka preveč…saj veš tista tema od včeri.

Lep dan, pa velik češenj,pa jagod, pa borovnic…
Lp, Jana

… pa jurckov , tistih tazaresnih tud …. pa hvala !

Hubi pa najbrz res trenira zlajfanje , ko nic ne zdihuje tod okoli .
Sam da ne bo predivji !

Lepo pestvaj rokico , pa pomaga , ce jo das pocivat na kaksno fejst misicasto nogico ;))

Bilo kuda, žbujne svuda !

Perli, na ušeso: (red bull je hitrejši)

Uff kako paša, mrzel iz hladilnika ob 5 zjutraj….

Pomoje,ga je tisti eroticni gib cist iz tira vrgu.
Pomoje trenira..hahahahahah

Vedno sem si želel, da bi bil šef, s taaaaaaaaaakim trebuščom.

A res..??

Bom probala..sej mene itak nastimas za vse bedarije..hihihi

Po moje je Andrejka v službi pri kakšnem podjetju, ki se ukvarja s proizvodnjo zavor, za avtomobilsko industrijo.

ja ja zajcke podit..sej vem..bogi zajcki,Andrejka a se ti nic ne smilijo?

Ja probaj, boš vidla, kako buta.

Hm, zdej vidim, da je mogoče bull kriv, da sem pisal temo o letenju?

Ne, bljak, nobene romantike.
Sicer pa najbolj paša po tistem, hm, no, saj veš, no…..

New Report

Close