Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TORA!TORA!TORA!

TORA!TORA!TORA!

A se spomnite tega filma?To je bilo japonsko geslo za napad na Pearl Harbour.In so poleteli japonski bombniki….
In ravno tako se jaz zdaj počutim.Čez dve urci “poletimo” proti LJ na naše srečanje!
Upam,da vas bo veliko in da se ocmokamo enkrat tudi v živo!
Dobro jutro klapa!
Sp

Komaj čakam na trinajsto uro……:-)))

Ej, da ne boš pozabil – ta prvi je pa ja zobar – pravzaprav zobarka….:-)) Menda te ja ne bo preveč matrala, da ne boš ves “skažen” prišel na srečanje….
Uj, se veselim….:-))

Jaz bom in da vidim, no da čutim tvoj cmok u živo…srečno vožnjo in se vidimo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jupi Žverči!
Moja zobarka je na srečo bolna (pardon,na žalost,saj je moja nečakinja)!
Imam pa sam kamen mal za spucat,tako,da ni panike!
Gremo pa mal na shopping v LJ in PREDVSEM,pogledat in pokramljat z Vami!
Cmoka prijateljici..popoldne pa ta pravega!
Ja,obril sem se,da ne bo pikalo ;-)))
Sp

Avbiks!!!
A kdo pride s partnerjam-co???

Hvala Sonči!Izgleda,da bom prišel poln razpizdina(to je sorta adrenalina,ko moraš na Predelu ketne na letne gume montirat gor….sem glih slišal po radiu,da zahtevajo zimsko opremo).
Pa nič zato,komaj čakam popoldneva!
Sp

Jaz pridem samamamamamamamamamama…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tooo, danes nič pizdit…vse vzemi za dobro, pa bo…tudi jaz komaj čakam, popoldne , ko bom frej kot ptiček na veji, aneda Medi, to so pa tvoje besede!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz.Pa še hči pripeljem pokazat…ampak ima že ljubija!Hči!žena še ne,tako,da je samo ta na voljo ;-))))
Jih bom pa obe nagnal past se po trgovinah,tako,da bom le sam tam.
Sp

Jaz pa ti cmoke prek neta pošljem…..smrk…te ne bom morala pocartat…smrk….jaz bi te tak stisnila,da bi bil kar joj……cmoka vseeno….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

He he, samo kot ptiček na veji… nič frej ;)))

Ejga ljudi božji, cesta je pa obupna… mislem rečt tale sneg!!! Je sluzast ko, ko… kej vem, vem samo, da sem mel sinoči take težave gor v naše višave pridet… in seveda ketne na letne gume!!!

Adrenalina… huh, preveč ;))) dajmo si ga mal… Cmokat :*****

Ne bo ti žal!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Medi, previdno in pika, pa kje za božjo voljo živite, da imate sneg…pri meni sije sonce…no v moji bajti pa res…cmoka, se vidimo in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close