Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek torej a gre kdo

torej a gre kdo

jutri z mano v Kolosej na kofe, al ja?

V petek lahko,ko bom tam.Jutri delam cel dan..:-(((

a častiš ?:))
kaj maš kak praznik al kr tko ?

send $

V petek bom načeloma brez avta, ampak ………

Ma ne je v Koloseju nek butast seminar pa se mi definitivno ne da poslušat, pa sem rekel dače kdo nima kaj za počet da gremo na kofe.

GLEJ MEJL

Gres danes ti z mano na Matrico…gres;))???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Opa miki

Matrico greš gledat, a že maš karte?

Ti tudi

opa.Miki..narocene po mobitelu..in placane..samo se prevzamem;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uf, uf

Pa glej da boš poročala kakšen je film.

japjade..dragi..kar sibaj u kino…no okej..bom..ti porocala…bom;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa saj bi šel ampak naš sonček naju še potrebuje tko da ga za enkrat še ne dajeva v “rejo” babicam.

Tako da za enkrat večerni izhodi skupaj odpadejo.

Kjer se pa pojavi problem, ker naj bi v novembru prišel v Slovenijo MICHAEL FLATLEY’S LORD OF THE DANCE pa bi ga oba rada videla, pa še ne veva kako.

lepo..takrat pa bo ze cas..da gresta mal ven..babica pa prevzame otrocka..saj je mobi..ce bo kaj nujnega naj pa poklice in sta takoj doma…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ja, po eni strani maš prav po drugi strani pa mislim da me bo cel čas “skrbelo” ali je vse v redu.

Se že pokličeva kaj….pa bomo poskusli kej uredit v tej smeri.
😉

ODL

ti tudi

Nič ni.

ZDEJ JE

je, in pri tebi bi tudi moralo biti.

pismo sta zanimiva!

send $

ti tudi

pol smo ze trije

send $

ti si vmes

New Report

Close