Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Torej minilo je že skoraj dve leti. Kam gre DNK od pobranih vzorcev?

Torej minilo je že skoraj dve leti. Kam gre DNK od pobranih vzorcev?

Torej vprašanje ostaja še vedno aktualno. Niti vlade niti tiskani in main stream mediji niso v tem času podali odgovora.

Med tem časom se je pojavila že qr koda v povezavi z dovolilnicami. Pri nas znano, kot PTC, drugod tudi, kot green pass in podobno.

Torej, blockchain (veriga blokov, blokovna veriga) je v razcvetu med tem pa se ljudje, še kar prepirajo maska ja, maska ne.

Je ljudem res treba železno verigo-ketno za vrat natakniti, da se zavejo, da so privezani ali bodo privezani,kot psi?

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin483, 17.10.2021 ob 14:54

Torej vprašanje ostaja še vedno aktualno. Niti vlade niti tiskani in main stream mediji niso v tem času podali odgovora.

Med tem časom se je pojavila že qr koda v povezavi z dovolilnicami. Pri nas znano, kot PTC, drugod tudi, kot green pass in podobno.

Torej, blockchain (veriga blokov, blokovna veriga) je v razcvetu med tem pa se ljudje, še kar prepirajo maska ja, maska ne.

Je ljudem res treba železno verigo-ketno za vrat natakniti, da se zavejo, da so privezani ali bodo privezani,kot psi?

 

Jaz sem svobodna, zakaj pa ti nisi, pa ne vem!

 

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 17.10.2021 ob 15:02

 

Jaz sem svobodna, zakaj pa ti nisi, pa ne vem!

 

Kdo je reku, da nisem?

Ugotovili so, da je ena človeštva u k.rcu, tako da se ne bodo več ukvarjali s to vrsto.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin483, 17.10.2021 ob 15:02

Kdo je reku, da nisem?

Ma ne vem, se mi zdi da se počutiš utesnjenega in prestrašenega. Če k temu dodam še neznanje in jezo (glede na tvoje pisarije tu gor), pač sklepam.

V fašisitčnem režimu, kjer se vsakodnevno izvaja segregacija, izvajajo nezakoniti in neustavni odloki, kršijo človekove pravice, nad državljani izvaja nasilje, tako psihično, kot fizično…Se samo totalni debili fašistični počutite svobodni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 17.10.2021 ob 15:30

V fašisitčnem režimu, kjer se vsakodnevno izvaja segregacija, izvajajo nezakoniti in neustavni odloki, kršijo človekove pravice, nad državljani izvaja nasilje, tako psihično, kot fizično…Se samo totalni debili fašistični počutite svobodni.

 

Ja in kaj boš sedaj?

Ti se boš še naprej sikiral in traumiral, jaz pa po pameti naprej. Do sedaj me moja pamet nikoli ni pustila na cetilu tako, da ji kar zaupam, ti pa zgleda da svoji ne, ker si nonstop ogrožen.

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 17.10.2021 ob 15:22

Ma ne vem, se mi zdi da se počutiš utesnjenega in prestrašenega. Če k temu dodam še neznanje in jezo (glede na tvoje pisarije tu gor), pač sklepam.

Jst sem verjetno imel že v plenicah več znanja, kot ga ti lahko sploh dosežeš. Pa ne sklepaj po sebi, da se počutim prestrašenega in utesnjenega. Da tako sklepaš je zato, ker nimaš znanja s tem pa ne širine in ti je vse preozko in ozko.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin483, 17.10.2021 ob 17:44

Jst sem verjetno imel že v plenicah več znanja, kot ga ti lahko sploh dosežeš. Pa ne sklepaj po sebi, da se počutim prestrašenega in utesnjenega. Da tako sklepaš je zato, ker nimaš znanja s tem pa ne širine in ti je vse preozko in ozko.

Samo še iz plenic moraš zlesti 😂🤣😆

Nevem sploh kaj sprašuješ. Al sprašuješ ‘kam gre dnk’ al svojo filozofijo glumiš še naprej?

Robi, hvala za ta zapis.

Hvala, da neprestano opozarjas na represivne dimenzije, ki jih večina zanika.

Hvala, da to delaš tako učinkovito.  Kratko, jedrnato in nad vse smiselno.

Za Točno ta zapis in vse ostale.

Ne prime ga, preveč je močna vsebina 😉

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 17.10.2021 ob 15:39

Ja in kaj boš sedaj?

Ti se boš še naprej sikiral in traumiral, jaz pa po pameti naprej. Do sedaj me moja pamet nikoli ni pustila na cetilu tako, da ji kar zaupam, ti pa zgleda da svoji ne, ker si nonstop ogrožen.

Bo zdaj prijelo, ko te citiram skozi Veselo Halozanko? Njena rdeča lička,  ki me spominjajo na Hitlerjugend lička,  polna zanosa in vere v boljši jutri se svetijo v soncu Velikega vodje. Mogoče te lahko citiram skozi njo …

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 20.10.2021 ob 07:00

Bo zdaj prijelo, ko te citiram skozi Veselo Halozanko? Njena rdeča lička,  ki me spominjajo na Hitlerjugend lička,  polna zanosa in vere v boljši jutri se svetijo v soncu Velikega vodje. Mogoče te lahko citiram skozi njo …

Ali pa če citiramo transcendentno tebe, ki si od vsega posta postala transparentna? Post je zajel celotno telo, vključno z možgani. Glede na pričevanja pa je takšno stanje (možganski post) bilo zaznati že pred zavednim skozi različne manifestacije (nenadno in nepričakovano, predvsem pa od zunaj neizzvano agresivno obnašanje v (upam, da res edini) obliki kričanja in zmerjanja ljudi).

Wtf je ta debata?

Ja kako ne veš – gre za vzorce, ki jih jemljejo med testiranjem na covid. Takrat, ko ti s palčko v nos do možganov porinejo čip, hkrati pa ti odvzamejo del DNA. To Darčija in transcendentno Aseno skrbi. Ker sta njuna DNK pa res vredna širjenja 🙂 Raziskave pa mogoče res. Bodo lažje določili gene, odgovorne za določene psihične bolezni npr.?

Odgovor na objavo uporabnika
ploščatozemljati, 20.10.2021 ob 09:33

Ja kako ne veš – gre za vzorce, ki jih jemljejo med testiranjem na covid. Takrat, ko ti s palčko v nos do možganov porinejo čip, hkrati pa ti odvzamejo del DNA. To Darčija in transcendentno Aseno skrbi. Ker sta njuna DNK pa res vredna širjenja 🙂 Raziskave pa mogoče res. Bodo lažje določili gene, odgovorne za določene psihične bolezni npr.?

Ja če se bo ker odločil raziskat gene za neumnost in idiotizem pol so taki vzorci vsekakor dobrodošli.

A lahko vprašam zakaj je včasih DNA včasih pa DNK? V čem je razlika?

Oboje pomeni isto. DNA je angleško – DeoxyriboNucleic Acid.

DNK je slovensko – DeoksirinoNukleinska Kislina.

Včasih je bil dogovor, da se uporablja DNA. Ne vem pa kako je danes.

Odgovor na objavo uporabnika
Dna, 21.10.2021 ob 17:08

Včasih je bil dogovor, da se uporablja DNA. Ne vem pa kako je danes.

Ja v strokovni literaturi je načeloma vedno Dna.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4318, 21.10.2021 ob 11:56

Oboje pomeni isto. DNA je angleško – DeoxyriboNucleic Acid.

DNK je slovensko – DeoksirinoNukleinska Kislina.

Hvala za pojasnilo. V čem pa je razlika med rnk oz. mrnk kot je v cepivu? Če kdo ve.

To se vse na internetu najde, mislim da je kar veliko informacij glede tega. Ampak vseeno razlika med DNK in RNK je v tem da je DNK dvojna vijačnica verjetno vsak ve kako izgleda medtem je pa RNK enojna torej se ne ovija drug okoli druge. Funkcija pa je precej drugačna, dnk je prenašalka dednih informacij torej na njej so zapisani vsi geni. Rnk pa je posrednik med dnk in ribosomi za izdelavo potrebnih proteinov ki so nujni za življenje celic in praktično tudi nas. V bistvu se en del na dnk z pomočjo encima pretrga iz materinske in se prepiše v mRNK. Ta potem posreduje informacije ribosomom za izdelavo proteinov. In zato se uporablja mRNK v cepivih. Deluje poplnoma enako. Upam da ni preveč zapleteno napisano.

New Report

Close