Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Torej takole:

Torej takole:

Do danes sem na eno uho bolj malo slišal.Od danes naprej slišim spet odlično…..seveda ne vse enako,hehe…..;-)))
Dve uri in pol sem se načakal,da mi je tist “šampanjski” čep dohtar splaknil z ušesa!In pol me je še na EKG prpopal,ker,da kao prtisk pa motor ne delata kot bi morala…..tam sem skor zaspal,ker je sestra skor name pozabla…..pa se na konc izkaže,da je še kar v redu.
Pa dohtarju vseeno rit ne da miru,ker se mu zašpecam,da včasih kakega makedončka popijem…in mi je še 5 dek napotnic in receptov za laboratorije in ne vem koga še napisal….tko,da suma sumarum: 2 uri pol ambulante….in jaz ne sam da rožnato gledam,ker te razne stare babe tak prefrigano prehitevajo….pa a je čudno,da ti pritisk naraste…in da moraš ob prihodu domov….popit enga makedončka?
;-))))

eh.. mar bi zamenjal makedoncka za kaj bol zlahtnega domacega
če te slišjo forumski vinogradniki ti nit doktor ne bo mogel pomagat

pri avtih je isto.. ce ga ne ahtas in mazes s primernimi substancami zariba motor in prstisk fali in trobla ne dela in tko naprej

tko de pred naslednim tehnicnim, mislim zdravniskim raje sam poskrbi za primerne substance hihi

send $

Kar se tiče makedončka je takole srček:
Ta vinček nad katerim se večina slovenskih vinogradarjev zmrduje….je zame 1000 x kvalitetnejši od tistih slovenskih vin,ki so pri litru 200 SIT dražje!
Pismo..zdej bom še mesija zaa vino ratal tu!Bom še na sex pozabil.
Mikica?Si osvojila tehniko podpostanja?
😉

New Report

Close