Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Torkovo med 1 in 2 popoldne!

Torkovo med 1 in 2 popoldne!

ja.. kozlorog :))))

uh.. Lancia Delta Integrale HF…. brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :))))

velik užitkov…….

Jani ma doma eno kaseto amaterskih posnetkov WRC 2001… vsi rally – iji in posnetki treningov Saintza, Auriola in Mc Rea… šit, kaj to pali…. :)))

benti znanost :)))))))))))))))))

n’č jest nisem slišu, prov n’č :))))

mijaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

Jani, mislim, da bova midva poiskusila še kej, ne sam mastiko…

yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees :))

ehhhh pojejo ufff kaka ritka..kakaritkica..ufff kaka ritkica uf kka ritka….heheh to je sam refren..kull

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A si macan ratu aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

n’č ne štekam, ampak ziher je kul :)))))))))))))

Jani ma zdej dost srajna in jo baše domov. Čau banda!!!

Heheh Jani pa na zdravje..ko boš odprl en pir in se udobno zleknil v naslonjač..na ekssssssss čin-čin…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mater pa res… pir bo čez pol urce… yessssssssssss :)))) nazdravje vsem skupi :)!!!!

hihihihi čin čin…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close