Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tralala

Tralala

Še malo, pa nas bodo na Evroviziji…zastopale tralalalke…kako že gre…zapel mi je tralala, v hipu sem bila zaljubljena…nekako tako gre ja….zanima me, ali je res kdo tako neumen,da se zaljubi na tralala…. No Karmica verjetno že ne;))…dragi moji, lepo ninajte, lepe sanje in kje ste, a naj vam zapojem en TRALALA, da pridete sem …cmokaaaaaaaa!!!
Ma ta beseda tralala, mi je pa še všeč ratala;)), ihaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma kaj a bomo tv gledal al kaj :))))

/

Bomo…ampak jaz sploh ne vem kdaj so te tralalalke, ves ti???Vem pa da bodo sedaj enkrat.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lep poletni dan
(M. Štibernik / K. Stavec / M. Štibernik)

bil je lep poletni dan,
bil je on, izklesan kot iz sanj
en pogled, (pazi ta nasmeh)
en dotik, (kako ima lepe oči)
vzel v roke je kitaro in nato

zapel mi je nananana,
v hipu sem bila zaljubljena,
naslednji dan objokana,
njegova sem bila,
nanananana

Zapel mi je nanananana,
v njega sem bila zagledana,
potem pa malo zmedena,
ker ona je prišla,
nananana

bil je lep poletni dan,
vse do jutra sem čakala ga zaman
en pogled, (pazi ta nasmeh)
en dotik, (kako ima lepe oči)
vzel v roke je kitaro in nato

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Joj…nananananna, le zakaj je bilo pa v moji glavi tralala,aja hčera tako prepeva že od Eme naprej…hvala…sedaj si jo bom pa pravilno zapela;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Sp

Sonči … ti kar prepevaj … sam ne preveč naglas … Že tako mi gre skoz uha ta pesem … brrrrrrrrrrrrrrrrrrr … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mijav…sem taka ko ena muca…mal smotkana danes…ampak ljubka, zato ne ti men grrrr, ko pa predem…cutis???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:((( pojma nimam

/

sva že dva…cmoka, si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja tudi meni ja karmica in pesem grrr, bljak…okej sem že tiho;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jp vedno bolj:))

/

:)))))))))))))))))))))))))) Dejmo rajši zapet uno … od Čukov …

Ša la la

Za pr’jatle vec ne brigam se,
druzba stara ne zanima me,
dons se bom ubleku,
ta vecer skupaj bom s teboj.

Ker nocoj mora bit’ vse prou,
ko te pridem iskat domov,
te v mesto odpel’em,
res obl’ub’m ne bo ti zou.

Tam bom nasel koticek skrit
in te vprasal hoces moja bit’
po pravic’ ti povedou,
jaz bi te polubu rad.

In zapel ti bom: sa la la
sa la la la, la la la
sa la la, la la la la
jaz bi te polubu rad.

In zapel ti bom sa la la
sa la la la, la la la
sa la la, la la la la
sa la la la, la la.

Ne me mot’t, se mi mudi,
tisto punco rad spet vidu bi,
ji kaj lep’ga povedou
in pogledal ji v oci.

Tam bom nasel koticek skrit,
in te vprasal, hoces moja bit’
po pravic’ ti povedou,
jaz bi te polubu rad.

In zapel ti bom sa la la
sa la la la, la la la
sa la la, la la la la
jaz bi te polubu rad.

In zapel ti bom sa la la
sa la la la, la la la
sa la la, la la la la
sa la la la, la la.

Ta pesem me spominja na mojega prvega fanta … smrk smrk … ko mi je pel to pesemco … smrk smrk … :((((

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Meni se pa dopade!!!!
Oboje!
Sp

New Report

Close