Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trbovlje-kje trgovine

Trbovlje-kje trgovine

Jutri imam neke opravke v Trbovljas in vmes bom imela nekaj casa pa me zanima kje so kaksne trgovine na kupu-v centru mesta,v kaksni ind.coni…? Vseeno je za kaksne trgovine gre,hrana,obleke,kozmetika….karkoli le da je bolj na kupu…ce je. Hvala!

V centru okoli Tuša ali pa malo naprej pri Sparu. Trbovlje niso velemesto, da bi bilo prav veliko nakupovalnih središč.

Cele Trbovlje so na kupu 😀 Vse trgovine pa ob glavni cesti oz. ob vzporedni enosmerni cesti.

Ko se pripelješ v Trbovlje od Save navzgor, imaš po vrsti na desni hofer, lidl, potem pa tuš market in tam okrog tuša nekaj trgovin. Pri krožišču je bivša blagovnica, kjer se notri stalno menjajo neke trgovine. Na vrhu stopnic pri pošti je dm. Malo naprej gor po cesti je še špar. V sredo je zraven odprta tudi tržnica, če te take vrste roba zanima (suha roba, poceni obleke, rože, zelenjava). No, pa še modiana je na Kešetovem, se pravi malo višje gor po dolini. Če se od Kešetovega pelješ nazaj dol proti krožišču po zgornji cesti, boš na levi pri delavskem domu dobila še babycenter. To bi bilo v glavnem to.


Odlično opisano. Dodajam samo to, da se v Sparovem nakupovalnem centru nahaja še nekaj drugih trgovin: Mana, eno urarstvo, Pikapolonica, NKD in verjetno še kaj.

pa Modiana je že nekaj časa zaprta.
Zravn DM-ja imaš tomas šport, pa Two way, pa baby center in trgovima s torbicami

New Report

Close