Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trda bula na vratu, zmešalo se mi bo

Trda bula na vratu, zmešalo se mi bo

Lahko je zamašena lojnica ampak najbolje bo da greš na ultrazvok in bo stvar jasna tudi na hrvaškem ga imajo če si na morju pa še ceneje je kot pri nas.

Umiri se. Sigurno je bilo tam že prej in nidi otipala. Eno gospo poznam, ki ima tako bulo, gre za okvaro vratne hrbtenice. Tudi pri tebi ni nic hudega, sigurno. In vedi, da nič ne napreduje tako hitro, da ne bi mogla počakat do konca dopusta. Poskušaj se ne sekirat. En trik: dovoli si, da te lahko skrbi le od te do te ure. Določi si kakšnih par minut, ostali čas pa si reci, da zdaj ni termin za sekiranje. Baje deluje. Sporoči, kako si. In ja, te razumem, jaz tudi naredim kdaj tako paniko.

Se opravičujem, ta gospa ima bulo pod lobanjo, jo ima nižje, je od vretenca. Mirno noč ti želim. In ne googlaj.

Saj pravim da še en teden ne morem it. Razen če bova šla pdmov. Čist sem na koncu z živci. Vi torej v tisti luknji pod lobanjo ne tipate ničersar? Tudi ko premikate glavo gor dol levo desno?
[/quote]

Kje točno pa si, da ni nobenega dohtarja?

Saj pravim da še en teden ne morem it. Razen če bova šla pdmov. Čist sem na koncu z živci. Vi torej v tisti luknji pod lobanjo ne tipate ničersar? Tudi ko premikate glavo gor dol levo desno?
[/quote]

Kje točno pa si, da ni nobenega dohtarja?
[/quote]

Dobro je, ampak je eno uro stran bolnica. Plus dvomim da gre tole v eu zavarovanje. Dalmacija.


Ja tudi jaz jo imam pri nekje prvem vretencu, težko rečem. Tam nekje kot je spodnja kot pri spodnji čeljusti

Lahko je zamašena lojnica. Mojemu bratu se je naredila 2x. Je šel na kirurško odstranitev.

Ampak to je mehko, ne? Moje je trdo kot kost.

Evo, jaz imam tudi to, bi rekla, da je kak misicni vozel ali pac neko napeto tkivo. Sporoci, ce bos sla k zdravniku, kaj so ti rekli, da vidim, ce moram iti tudi jaz.

Takoj k zdravniku!
Psihiatru!

Ker da dva dni histericno jokas, je nenormalno!

A nisi prejsnji teden imela bulo nakje na hrbtu al kaj je ze bilo?

A njena diagnoza bo potem tvoja postala?

A njena diagnoza bo potem tvoja postala?
[/quote]

Ja, kaj si pa mislila 😉

Pravzaprav mislim, da sem si sama postavila kar pravo diagnozo, ker sem pred dopustom in tako utrujena, da imam misice vse napete in zvozlane. Pocitek, sprostitev in kaksna masaza bodo zagotovo pomagali. Ce pa ona dobi odgovor pri zdravniku, da je zadeva tako nenormalna in resna, da je treba malodane glavo odsraufat, se bom sla pa se jaz pokazat, a ne.


Noseča sigurno nisi.
Bula na vratu ne more bit pod lobanjo.
Sploh nisi na morju.
Iščeš pozornost.

Normalno anatomsko.
Googlaj anatomijo glave/vratu in bos nasla.


Noseča sigurno nisi.
Bula na vratu ne more bit pod lobanjo.
Sploh nisi na morju.
Iščeš pozornost.
[/quote]

Pa ti jaz povem, da je lahko – na zadnji strani vratu, cisto na vrhu, na samem koncu vratnih misic, na vsaki strani levo in desno od prvega vretenca se lahko otipa tako zatrdelo tkivo.

Jaz tega nimam.

New Report

Close