Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trend poletja 2019

Trend poletja 2019

Ti si moški in ne veš, da je nadležno ko iz modrčka kaplja voda po trebuhu navzdol.. tudi iz modrčka ki je tanek in ni čisto nič podložen ali napumpan s peno..

Ma nadležno je nosit kopalke sploh. Jaz oblečem spodnji del za v vodo če so meduze, sicer pa uživam edino brez DDD

Ma nadležno je nosit kopalke sploh. Jaz oblečem spodnji del za v vodo če so meduze, sicer pa uživam edino brez DDD
[/quote]
Aja.. no nismo vsi za nudl..
če so meduze, pa se raje ognem vodi..

V bistvu dam ne delajo več. Prevladujejo facebook in instagram napihljivke 😀
Insta, insta povej, kdo ima največjo rit v deželi tej!
[/quote]
a kot vedno redke. Zato pa toliko bolj vredne. Tale delavski prostaški proletariat pa sedaj ožema kar je prej golo sončilo. Iste priče druga pjesma.

No, saj, voda se je vedno cedila iz modrčka (tudi pred 10, 20 leti) vendar ženske niso nikoli tako stiskale jošk kot letos. Očitno gre za nek nov trend?

No, saj, voda se je vedno cedila iz modrčka (tudi pred 10, 20 leti) vendar ženske niso nikoli tako stiskale jošk kot letos. Očitno gre za nek nov trend?
[/quote]
Ali pa si ti bil letos bolj pozoren na to..

:)))))))))))))))))

Hvala za tole 🙂

Glede ožemanja jošk: nisem nikoli. Je pa to od nekdaj bilo, v starih časih bolj diskretno, zdaj pa se babnica postavi pred celo plažo in ožema. Verjetno s tem kaže veselje, da je končno na morju, da je šla nekam ven, izven tistih 4 sten.


Ali pa si ti bil letos bolj pozoren na to..
[/quote]

Ja, možno. Pozoren sem postal, ko sem videl kar nekaj žensk kako si glancajo pametne telefone z joško. Tiste bolj diskretne so si ga zglancale na riti.

Ja, možno. Pozoren sem postal, ko sem videl kar nekaj žensk kako si glancajo pametne telefone z joško. Tiste bolj diskretne so si ga zglancale na riti.
[/quote]
Jaz svojega nepametnega staromodno v robček obrišem..


Jaz svojega nepametnega staromodno v robček obrišem..
[/quote]

Ja, ja! Zdaj se vleci ven. Na svetu obstajata dve skupini žensk in sicer tiste, ki pucajo mobitel ob modrc in tiste, ki ga pucajo ob rt.

Ja, ja! Zdaj se vleci ven. Na svetu obstajata dve skupini žensk in sicer tiste, ki pucajo mobitel ob modrc in tiste, ki ga pucajo ob rt.
[/quote]
In še tiste, ki nimamo pametnega telefona in vedno robčke v torbici, ki jih uporabimo tudi za pucanje telefona.. sem pač fosilka..


In še tiste, ki nimamo pametnega telefona in vedno robčke v torbici, ki jih uporabimo tudi za pucanje telefona.. sem pač fosilka..
[/quote]

Poklon fosilkam 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=0sIBntGhCrk

:).. takrat sem bila še punčka mala..

Jaz jih tudi ožamem :))) nisem vedla da to kdo porajta. Sicer ne pritisnem na jošk, ampak samo stisnem malo blago pač 🙂

Ena boljših tem:) Se smejim ves čas:)
Ne počnem tega, ker nimam podloženih modrcev. Enkrat sem en tak nesrečni komplet kupila, pa sem z modercem vodo zajemala in od takrat so bile te kopalke samo za po suhem:)

Kako mi je pa to uspelo:) Sori Čokoladka:)

Ena boljših tem:) Se smejim ves čas:)
Ne počnem tega, ker nimam podloženih modrcev. Enkrat sem en tak nesrečni komplet kupila, pa sem z modercem vodo zajemala in od takrat so bile te kopalke samo za po suhem:)

Res je smešna :)))
Moj tudi ni podložen, je pa nekaj pene notri, da drži lepo obliko in da se ne vidi čez. Moram vseen vodo spumpat ven 🙂

Če ne bi bilo res, bi bilo smešno?


a kot vedno redke. Zato pa toliko bolj vredne. Tale delavski prostaški proletariat pa sedaj ožema kar je prej golo sončilo. Iste priče druga pjesma.
[/quote]

Pa kje so te dame? Včasih so igrale damsko igro in se delale, da te sploh ne opazijo ter opazno odvrgle robec. Danes te ženska gleda, se hkrati praska po riti tako, da je tebi nerodno in se moraš delati, da ne opaziš! Halo?

Ko to pocnete stojite kot pred strelskim vodom medtem ko ostali sedijo, lezijo, plavajo. Bolj ocitno ne gre. No mogoce samo se, ce bi na oder stopile. Tko se zacne nemarno obnasanje. Sej kao vsi to pocnejo. Drugic si lahko se malo po nosku vrtate. Stoje seveda, da strlite iz povrsine in ste bolj opazne hehe.

Pa kje so te dame? Včasih so igrale damsko igro in se delale, da te sploh ne opazijo ter opazno odvrgle robec. Danes te ženska gleda, se hkrati praska po riti tako, da je tebi nerodno in se moraš delati, da ne opaziš! Halo?
[/quote]

Joj ne vem kje se zadržuješ. Med proletariatom najdeš sem in tja kakšno. In sigurno ne žlampa piva :).

No, saj, voda se je vedno cedila iz modrčka (tudi pred 10, 20 leti) vendar ženske niso nikoli tako stiskale jošk kot letos. Očitno gre za nek nov trend?
[/quote]

Očitno so letos v modi fajn podloženi modrčki 😉

Karkoli kokoške tu nalagajo ne drži, gre za trend posnemanja po šusoglavki Angeline Jolie, ona si je v filmih začela ožemat joške, kasneje pa dala odrezat. Čudno, da ji puhloglavke ne sledijo dlje in bi si še same dale porezat joške. Saj pravim, babja neumnost je brezmejna.

Ko to pocnete stojite kot pred strelskim vodom medtem ko ostali sedijo, lezijo, plavajo. Bolj ocitno ne gre. No mogoce samo se, ce bi na oder stopile. Tko se zacne nemarno obnasanje. Sej kao vsi to pocnejo. Drugic si lahko se malo po nosku vrtate. Stoje seveda, da strlite iz povrsine in ste bolj opazne hehe.
[/quote]

A dej, dej, kakšno nemarno obnašanje no :))))

Nemarno je scanje v bazene, puščanje odpadkov po plažah, nekontrolirano dretje … malo stiskanja kopalk ni pa še nikomur škodilo :))

A dej, dej, kakšno nemarno obnašanje no :))))

Nemarno je scanje v bazene, puščanje odpadkov po plažah, nekontrolirano dretje … malo stiskanja kopalk ni pa še nikomur škodilo :))
[/quote]

A nenadno povišanje pritiska opazovalca ne škodi zdravju?

New Report

Close