Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trenja, dod.zav., Vzajemna…

Trenja, dod.zav., Vzajemna…

Vzajmena je po časopisih zaradi lastnih “neumnostih” oz vzišenega ali bi rekla podcenjujočega mnenja do svojih zavarovancev, ki itak pojma nimajo za kaj se gre in to jim dela precej precej negative reklame – najprej niso dolgo časa izdali višine premije, potem to s certifikati, včerajšnja Trenja, prirejanja spletnih anket – kot je bila tista včeraj v Večeru, …

Triglav pa je zato, ker je novinc in se vsi sprašujejo kako bo zadevo izpeljal, medtem ko je Adriatik že nekaj časa v poslu in je “dolgočasen” za pisati o njem – nič pretresljivega .

Jaz sem naredila obratno pot kot si se ti odločila. Zato, ker imam vsa ostala zavarovanja pri Triglavu in se čutim kot njihova zavarovanka pri različnih zavarovalnih vrstah v še boljšem pogajalskem položaju v primeru škode ali pa pri popustih za druga zavarovanja ipd.

Glede ponudbe: jap, razliko v doplačilu pri generikih, ki jo ponuja Adriatic sem tudi jaz težko pogoltnila dokler se nisem spomnila, da storitve sploh nisem nikoli potrebovala (hvala bogu).

Odločitev pa bo tako ali tako stvar posameznika.

lp

"Če bi hoteli biti samo srečni, bi to kaj kmalu dosegli. Toda srečni hočemo biti vedno bolj kot drugi, to pa je vedno bolj težko, ker mislimo, da so drugi srečnejši kakor so v resnici" (Renan)

Jaz vem, da nič ne vem!:-)))))

Morda bo uspelo Zvezi potrošnikov na njenih straneh pokazati primerjavo med posameznimi zavarovalnicami.

Saj primerjava že obstaja. Je bila že objavljena tukaj.

Danes je v Delovi prilogi “Potrošniški vodnik” na 7. strani objavljena zelo pregledna primerjava med vsemi tremi domačimi zavarovalnicami – Vzajemno, Adriaticom in Triglavom.
LP

Enolla, ni mi potekla, imela sem za ulala let sklenjeno. Poleg tega so mi v obvestilu že navedli koliko bom morala plačevati po novem.

Morala bi napisati čimbolj popolno, čisto popolne ne morejo narediti, ker je več odprtih vprašanj o lastništvu pri Vzajemni.

New Report

Close