Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek trenutno bolan

trenutno bolan

No, hvala vama na lepih željah, se že bolje počutim. Hehe, jutri bom šel na tisti sestanek, ki sem ga že skoraj odpovedal. Vročine ni več, jeeeeee.

:)))) Sej smo to ugotovili zadnjič, ja … kako ti gre dobro od rok, ko si sam … ;)))))))) :)))))))))))))))))))))

Eh, ja. … Ampak kličem je pa ne. Kar je res, je res.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) No … to je pa res … :)))))) Haha … … saj se še spomnem, kako si trmaril do konca … celo babe na spletu prosil za nasvet … ;))) :)))) … sam žene pa res nisi klical. :)))

Veš … samo en nasvet za naprej. Vsake toliko je fajn tudi svoj ponos požret. ;)) Se shaja lepše.

Saj ga velikokrat požrem. Preberi zgornji moj post o zdravi prehrani, tam požrem vse, kar skuha.:( No, saj ni tako hudo, kakšna stvar je celo res dobra.

Veš … ženske smo pa ženske. Doma imamo pač tako ali drugače urejeno in šiba … dokler smo zdrave … Potem zbolimo in kar naenkrat se vse tisto “naše urejeno” sesuje oziroma bolje rečeno … ni tako kot bi me želele. Otroci jokajo, posoda je nepomita, cunje neoprane in razmetane po hiši … … … ehm … moka po celi hiši … ;)))) :))))) … Seveda se nam trže srce, ko me delamo dan za dnem, da imamo urejeno in se vse to čudežno lahko le v nekaj urah podere … in potem pač ne moremo ležat v miru v postelji, ampak skačemo ven.

Ja … tudi jaz sem to počela … priznam. Ampak sem se navadila, da ko sem bolna, se zaprem v sobo … tesno zaprem … zamižim in zaspim in poskušam celo preslišat kričanje, jokanje in trmarjenje po hiši … in ko imam za it na WC zamižim, da ne vidim kakšna je hiša. :)))) S tem problemom se potem ubadam, ko ozdravim. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))) Hahaha … ojej … Viš .. prav zaradi tega pa pri nas doma moj kuha … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Pol pa peni zakaj nikoli ne kuham jaz … … Hja … nisem jst kriva če on kuha boljše od mene … ;))) :))))))))))))

Bogi revež, kakšen si šele, če bi bil res ornk bolan, če si že zdej ves razpištolen, haha. Za moj biznis pa ti ne skrbi, niti ne skrbi, da bi zaradi mene ti kaj plačeval, vse delam na svoje stroške, torej dragi, uladi konje, mal zajem zrak in glbok zadihaj, poglej skozi okno in ja, jutri te čaka služba in spet vse jovo na novo, otrok, žena in ne bo možnosti rečt, bolan sem, umiram, dejte mi gmah;)). Dobrodošel nazaj v realno življenje, zdaj si pa le daj duška še teh par uric kar si sam…haha.

Bogi revček, ti grem pogret čajčka, pa nogce si pokrij, ti gledajo izpod dekce ven, se lahko še bolj prehladiš, boš moral potem ostat doma do konca tedna;))!

Priznaj nekaj, ko te žena kliče in vpraša kako si dragi, ti iz riti potegneš najbolj bolan glasek in jamraš…o ko bi te videla kako klofaš tukaj po tem forumu…najebal…bi ga!

Lep pozdrav od babšeta, to mi pa še nben ni napisu;))

Ma ja, saj vem, da ne morete iz svoje kože. Oziroma jo zelo težko zapustite.:))

Probleme kot cot, beri jih ni…no edin da njega in mene daje dolgčas in človek se mora mal norca delat, en to razbere, eni pa iz tega berejo probleme, boge babšike;))!

No, torej babše (upam, da boš s ponosom nosila ta nadimek, ni namreč namenjen vsaki), ko me moja pokliče, ji povem čisto lepo, kako mi je (me je ravno prejle poklicala) in povem, da sem na računalniku. Sem ji celo povedal, da sem pojedel tisto kašo od včeraj in se je zelo razveselila mojega dobrega počutja in nenadnega interesa za njeno zdravo kuhinjo. Mislim, da ji je kamen padel od srca, ko je izvedela, da grem jutri v službo in da ne bom več crknjen ležal na kavču in stokal. Tako zelo se je razveselila, da mi je celo zaželela veselo klofanje po računalniku še naprej. Tako, si zdaj srečna, ali mi misliš še naprej safrati lajf?

Srečna sem, presrečna, predvsem, ker si bil tako priden in pojedel kašo, ta ti je vrnila zdravje in evo, jutri boste spet popolna družina, jupiiiii;))!

In hvala , ker sem redka tvoja babšetka, zdaj pa ne zameri, tudi jaz imam dons prebliske zdrave hrane in bom posledično temu “zamorila” vse moje, beri so že navajeni;))…ampak na koncu bodo kot ti, priznali, da je bilo zelo dobro…

Uživala sem v tvoji družbi…vedno govorim, da resnične besede iz našega vsakdana delajo popoldne zgodbe in lepo si opisal vas moške ko ste “na smrt bolančkani”…torej jutri uživaj in se bereva ko se, čao!

Jp … :))))))))

ne vem katera ženska si lahko privošči, da ostane doma ko zboli in poležava tri dni skupaj…pa ne me narobe razumet, jaz osebno menim, da ko človek zboli mora odležat čim dlje…naj se javijo tiste, ki so zaradi virozice preležale več kot dan ali dva, možje so pa kuhali in razvažali otroke v vrtec in še v službo hodili…

New Report

Close