Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek tresssk, buuuum, aaauuu..

tresssk, buuuum, aaauuu..

Ste slišali.. Se je kdo zbudil!? le kaj je to bilo 🙂 Hm hm, le razmišljam lahko v tiho, jasno noč.. 🙂 Je kdo tukaj.. me je že malo strahhh..

…dan, ki da ti vse in vse ti vzame.. ..naj upanje te ne zapusti..

…hmmm, se je mogoče komu postelja sesula.. je mogoče SončeK tako močno dol padel od utrujenosti.. bom nocoj kar sam s seboj kramljal očitno.. ok, grem pa malo še naokoli pogledat..
Lepo se nasanjajte in dobro naspančkajte, za nov dan..

Lunca, lahko bi kaj “sijala” ponoči tukaj, ker razbojnika je strah…

…kolk je dolgčas…

Razbo!Sorry!Jaz sicer ostajam tu ostajam najdalje,ma včeraj sem bil pa krepnjen do daske.Sem zaspal ob Tv in me je žena ob 3-eh pršla vprašat,če sem slučajno umrl.Sem ji rekel,da bom kar na kavču v dnevni spal,ker sem si sam zelo dobra družba in je zavihala nos in šla.Če je pametna si je poiskala ljubimca…
Lepo jutro,kakorkoli.
Sp

Jutro…spet ne morem spat…pa kaj je z mano….pa sem spet tukaj…

Cmočka za jutro…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ha, če ga bo, boš pa jokcal…..
Da si pa sam sebi dobra družba, ti pa ne verjamem…. priznaj, da si nas imel v mislih (ali sanjah, kakor hočeš)..:-)

Sonček ni padel, ker je ninal, ampak veš kaj, dober si da izdržiš…skoraj nič spanja, pa nočna služba…
Pa kaj ali bo to še kar trajalo, da nam boš zvečer nagajal in bomo čez dan brez tebe…No kakorkoli že, pogrešam te, lepo ninaj in ko se zbudiš se pa le kaj javi, svoji klapi…

Cmoka, ali čutiš, je že toplo…na pa sem rekla, da danes ne bom tako nagajiva kot vceraj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem,sem..dobra družba sebi.A verjameš,da se nikoli ne skregam s sabo?
Pa tolk lepega si imam za povedat,da se kar ne morem naposlušat samga sebe 🙂
Lepa si
Sp

kaj si imaš tako lepega za povedati?! Se postaviš pred ogledalo in se ogleduješ ali kaj?! :-)))

Ne,ker v ogledalu je pa čist ena druga oseba,zoprna na pogled že.
Lepa si
Sp

?????? Kaj tako lepega?!

Pa tko si sam svoj ali ne, pa tako se rad igras, ali ne, pa tako se…kaj, še, povej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close