Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Tretji odmerek

Tretji odmerek

Je kdo tu gor, ki je že prejel tretji odmerek, prva dva pa vektorsko cepivo. Kakšna je bila reakcija?

Umrla sem se.

Poznam take ljudi. Vse v redu z njimi. Reakcija po cepljenju s tretjim odmerkom minimalna (malce boleča roka en dan). Jaz grem v kratkem; se mi zdi, da bom potem imela veliko boljši občutek glede izpostavljenosti virusu.

Živjo, prejšnji teden.

Zelo pozitivno.presenečena, naslednji dan me je po pfizerju samo na dotik bolela rama, funkcionirala sem normalno za razliko po astri, ko sem bila čisto povožena.

Zanima me, kako je s 3. odmerkom za prebolele. NIJZ navaja, da preboleli in 2-krat cepljeni 3. odmerka ne potrebujemo.

Toda že sosednja Avstrija po 9-ih mesecih od cepljenja ne priznava več “statusa” cepljen. Torej 3. odmerek?

Ne razumem tega, res ne.

Bo pa vsak čas 9 mesecev, kar sem bila cepljena.

Po prebolelosti sem se očitno prehitro cepila (2 meseca po covidu), a v moji delovni organizaciji so takrat zelo  vztrajali.

 

Oba z možem sva stara preko 65 let. Oba prejela tretjo dozo Pfizer. Prvi dan le malce bolečine v levi roki pri obeh. Drugi dan ponoči sem začutila nekakšno zbadanje v hrbtu. Pogledam in vidim, da je mož dobil erekcijo. Pred tem si je moral pomagati s tabletami za potenco. Zjutraj sem pri sebi opazila rahle bolečine v prsih. Ob pregledu prsi sem ugotovila, da so se nekoliko dvignile in niso več tako povešene. Za sedaj je stanje ostalo stabilno pri obeh. Komaj čakam na  četrti odmerek.

Zanima me po kolikšnem času po 2. odmerku AZ ste šli na 3.?

zanima me ali je imel kdo od vas težave s poškodbo proteinske celične ovojnice in koliko časa je trajalo. Gre za hud nezaznan stranski učinek, ki se pojavi do 30 dni po cepljenju, lahko tudi več. Sprašujem samo tiste, ki imate labolatorijsko priznano okvaro ali tiste, ki ste zaradi specifičnih pridruženih bolezni to sami zaznali zaradi nenadne spremembe obstoječe terapije.

Odgovor na objavo uporabnika
Zadovoljna, 18.11.2021 ob 10:33

Oba z možem sva stara preko 65 let. Oba prejela tretjo dozo Pfizer. Prvi dan le malce bolečine v levi roki pri obeh. Drugi dan ponoči sem začutila nekakšno zbadanje v hrbtu. Pogledam in vidim, da je mož dobil erekcijo. Pred tem si je moral pomagati s tabletami za potenco. Zjutraj sem pri sebi opazila rahle bolečine v prsih. Ob pregledu prsi sem ugotovila, da so se nekoliko dvignile in niso več tako povešene. Za sedaj je stanje ostalo stabilno pri obeh. Komaj čakam na  četrti odmerek.

super ane, če slučajno kljub cepivom zbolita, ali pristaneta v bolnici, bog ne daj še kaj hujšega, bosta vsaj do konca dni lahko seksala… kakšna lepotna kirurgija  -to bo zdaj v zatonu – zdej boš šel po n-to dozo prfizerja in se ti dvignejo povešene joške in še vse kar ostalo, kar je podvrženo teži staranja.

lol

Odgovor na objavo uporabnika
astrra, 18.11.2021 ob 12:16

Zanima me po kolikšnem času po 2. odmerku AZ ste šli na 3.?

 

6 mesecev

PO 4. Odmerku morda lahko pricakujete menstruacijo. Nabavite higienske uložke 😉

ZA zadovoljno … zgoraj

 

Odgovor na objavo uporabnika
cepljeni s cepivom, 18.11.2021 ob 12:43

zanima me ali je imel kdo od vas težave s poškodbo proteinske celične ovojnice in koliko časa je trajalo. Gre za hud nezaznan stranski učinek, ki se pojavi do 30 dni po cepljenju, lahko tudi več. Sprašujem samo tiste, ki imate labolatorijsko priznano okvaro ali tiste, ki ste zaradi specifičnih pridruženih bolezni to sami zaznali zaradi nenadne spremembe obstoječe terapije.

To kar pišete ne gre skupaj niti z osnovnim znanjem o zgradbi celice.

Odgovor na objavo uporabnika
Uf, 18.11.2021 ob 13:41

PO 4. Odmerku morda lahko pricakujete menstruacijo. Nabavite higienske uložke 😉

😀😀😀 Sej ni smešno, ampak kako mora bit hudo cepljenim, ko prav tekmujejo med sabo, kdo je kaj prej dobil in katero cepivo. Aleluja res

3 krat sem cepljena s pfizerjem- eno popoldne me je rahlo bolela rama.

Odgovor na objavo uporabnika
Pfeizer33, 18.11.2021 ob 08:52

Je kdo tu gor, ki je že prejel tretji odmerek, prva dva pa vektorsko cepivo. Kakšna je bila reakcija?

Jaz sem bil v točno enaki situaciji. Po 6 mesecih. Reakcija – zaspan in malo utrujen naslednji dan, malo minimalne vročine – ni prišlo niti do 37…

😂😂😂😂

Angleški BBC poroča, da je v VB v oktobru umrlo 3371 oseb od tega je bilo necepljenih 551, CEPLJENIH pa 2809, za 21 oseb ne vedo ali so bili cepljeni, torej 16% necepljini, 83% CEPLJENI in 1% ni podatka. ZAKAJ ŽE BI BILO V SLOVENIJI DRUGAČE??? Janša, Poklukar, Krek, Beovič, Logar- NE NAM LAGATI! (https://dailyexpose.uk/2021/11/17/covid-deaths-ratio-vaxxed-to-unvaxxed-41-corporate-media-should-be-censored-for-spreading-disinformation/)

New Report

Close