Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tretjina volivcev SDS je volila Pahorja!

Tretjina volivcev SDS je volila Pahorja!

A rabite kaj več vedeti o tem, kdo je čigav? Zver je bil zraven za okras.

Namesto da bi bil močan vodja opozicije, kar bi Pahor lahko bil, se je zlizal skupaj z Janšo.

Saj vemo to že, ampak še vedno Zver ni človrk, ki bi ga volil.

Pa kaj? Glej, sem SDS – ovec, ampak Zvera ne prenesem. Njegova faca mi je enostavno mimo.

In sem šel in obkrožil Pahorja. Tudi v drugem krogu ga bom.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ni ga hujšega kot takih neiskrenih ljudi kot je Pahor, ki se dela vsem dobrega in osladnega, samo da ustreza naivni množici, ki mu naseda

Še lani ste ga pljuvali, blatili, tolkli po njem, kot da je največji gnoj sveta. Letos pa ga podpirate in ga hočete za predsednika.

SDS- stranka neuravnovešenih, očitno, če hočete za predsednika človeka, ki ste mu lani rušili vse, česar se je lotil.

Ta tretjina so so uvoženi južnjaki, ki jih je uvažal Pahor in Jankovič z
dovoljenjem stricev iz ozadja…Ljubljana ni več glavno mesto Slovenije, je središče
Balkana…Pridite v Ljubljano in se sprehodite po ulicah, po naseljih! Groza!

[code]

[/code]

Ta tretjina so so uvoženi južnjaki, ki jih je uvažal Pahor in Jankovič z
dovoljenjem stricev iz ozadja…Ljubljana ni več glavno mesto Slovenije, je središče
Balkana…Pridite v Ljubljano in se sprehodite po ulicah, po naseljih! Groza![/quote]

kaksne nebuloze pises! a bos rekla da so juznjaki pripadniki SDS? never.
Seveda, za vse kar nam ni vsec so krivi juznjaki,ali pa nekaksni strici iz ozadja..:(

never give up:) Good night, Good night! Parting is such a sorrow That I shall say good night till it be morrow W.Sh.

In ti ni nic nerodno?

pahor nikoli ne more biti vodja biločesa……razen samega sebe. Ker je nesposoben narcis. Tako nesposobnega premiera, kot je bil pahor, evropa še ni videla. Celo hrvatom gre na živce, ker se ku* kako, da je rešil odnose slo – cro….pa četudi vsak bedak ve, da naklada.

Ta tretjina so so uvoženi južnjaki, ki jih je uvažal Pahor in Jankovič z
dovoljenjem stricev iz ozadja…Ljubljana ni več glavno mesto Slovenije, je središče
Balkana…Pridite v Ljubljano in se sprehodite po ulicah, po naseljih! Groza![/quote]

Južnjaki v SDS? Česa ne poveš!


[/quote]

gdo ti je kriv, ccccccccc

Pahor me je razočaral.

New Report

Close